Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 11:41, Klimos napisał:

> Ja szukałbym jakiegoś dobrego programu freeware do obróbki wideo. Tzn. powinien mieć dużo
opcji.
> Chyba takie są :D

A probowales VirtualDub: http://www.virtualdub.org/ ??


A jest jakiś innny? Bo ten jakiś taki niestabilny jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 11:48, Lamb3rt napisał:

A jest jakiś innny? Bo ten jakiś taki niestabilny jest :/


Ja sie troche bawilem iMovie, ale to tylko na Apple''a jest. Jak nic zawansoewanego nie potrzebujesz, to zawsze masz Windows Movie Maker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiegoś programu do katalogowania zawartości płyt CD/DVD. Wiem, że jest tego na kopy, ale zwykle na stronach, z których można takie programy ściągnąć, opisy są baaardzo lakoniczne :/. A nie uśmiecha mi się ściąganie kilkudziesięciu programów, instalowanie ich, rozgryzanie obsługi i sprawdzanie, czy oferują potrzebne mi funkcje.
W zasadzie wystarczyłby mi program jak Offline CD Browser, z tym, że brakuje mi w nim możliwości dodania opisu do konkretnych plików (można dodawać tylko do płyt), czasem plik nazywa się Setup.exe i dopóki go nie uruchomię, to nie wiem co to za program (a pamięć mam nie za dobrą, by spamiętać co jest co ;)). Oczywiście chodzi mi o program, który byłby w stanie skatalogować całą zawartość płyt, niezależnie od tego, czy są na nich mp3-ki, programy czy cokolwiek innego (więc programy do katalogowania wyłącznie muzyki, filmów itp. odpadają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam polece doskonałego Antywirusa Free. Avast.
Znam dużo darmowych programów.
www.dobreprogramy.pl <---- W tej stronce jest duzo programów free, Trial, demo itp; Wszysto legalne i prawie wszystkie programy jakie mogly wysjc a tej strone. Czyli jak nie mozecie pobrac jakiegos programu lub nie umiecie znaleść to polecam tą strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiegokoliek programu otwierającego pliki z rozszerzeniem .mdi
Mam w nim zapisane potwierdzenie lotu, a nie mogę go wydrukować :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 14:13, Carl92 napisał:

Ja wam polece doskonałego Antywirusa Free. Avast.
Znam dużo darmowych programów.
www.dobreprogramy.pl
Wszysto legalne i prawie wszystkie programy jakie mogly wysjc a tej strone.


ooooo - fajna stronka - nawet o niej nie wiedziałem - ciągle ściągałem z chip`z, tylko że tam trzeba płacić za dostęp a jeśli się nie płaci to link działa raz na jakiś czas. Tutaj (czyt. www.dobreprogramy.pl) jest prawie to samo co na wcześniej wymienionej stronie i wszystko działa OK. Faktycznie godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2006 o 05:31, Comatus napisał:

Potrzebuję jakiegokoliek programu otwierającego pliki z rozszerzeniem .mdi
Mam w nim zapisane potwierdzenie lotu, a nie mogę go wydrukować :///

Plik *.mdi jest to format zapisu do pliku wydruku Microsoft Office Dokument Imaging.
Musisz mieć na kompie zainstalowany sterownik druku Microsoft Office Dokument Imaging.
Czyli oprócz normalnej drukarki musisz mieć ten sterownik. Pozwoli on plik wyświetlić na ekranie oraz wydrukować.
Jeśli masz Linuksa lub nie masz MS Office to powinieneś w miarę łatwo znaleźć u kogoś ze znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2006 o 16:19, jadam napisał:

Jeśli masz Linuksa lub nie masz MS Office to powinieneś w miarę łatwo znaleźć u kogoś ze znajomych.


A innym programem się nie da ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 05:48, Comatus napisał:


> Jeśli masz Linuksa lub nie masz MS Office to powinieneś w miarę łatwo znaleźć u kogoś
ze znajomych.

A innym programem się nie da ??? :-)

Niestety nie spotkałem się z tym, jest to format pliku z Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2006 o 19:27, jadam napisał:

Niestety nie spotkałem się z tym, jest to format pliku z Microsoftu


A może inaczej. Bo mam ten program, ale i tak nie mogę wydrukować z mojego kompa, bo jedya dostępna drukrka jest obsługowana przez pewnego ciecia i on nie zaza się na podłączenie jego drukarki do mojgo laptopa :/ Długa historia, ale jest to jedyna dostępna drukarka.
I czy nie da się teo pliku jakoś inacej zapisać albo skonwertować na jakiś bardziej popularny format??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 03:01, Comatus napisał:

A może inaczej. Bo mam ten program, ale i tak nie mogę wydrukować z mojego kompa, bo jedya
dostępna drukrka jest obsługowana przez pewnego ciecia i on nie zaza się na podłączenie jego
drukarki do mojgo laptopa :/ Długa historia, ale jest to jedyna dostępna drukarka.
I czy nie da się teo pliku jakoś inacej zapisać albo skonwertować na jakiś bardziej popularny
format??? :-)


Sam nie urzywam raczej tego programu ale się pobawiłem nim i ...
Do obejrzenia zawartości pliku nie potrzeba żadnej drukarki, wystarczy ustawić Microsoft Office Dokument Imaging jako drukarka domyślna. Przy próbie wydruku otworzy się okno programu z zawartością dokumentu.
Można zrobić wtedy podgląd, ocr lub wydrukować na drukarce. Word otwiera tenformat. Niestety, OCR wysyła też tylko do Worda. Musisz znaleźć osobę zaufaną, podesłać jej plik, niech ona u siebie otworzy w Wordzie i zapisze w innym formacie, np. html. Stronka będzie mocno zaśmiecona ale do wydruku wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 20:34, jadam napisał:

Sam nie urzywam raczej ...

Aż wstyd mi za te urzywam przez rz. Wiem, że to powinno być używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję darmowego programu, który sprawdzi pobór mocy zasilacza. Jest taki? Jeśli tak, to prosiłbym o podanie do niego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:38, mikim napisał:

Witam. Potrzebuję darmowego programu, który sprawdzi pobór mocy zasilacza. Jest taki? Jeśli
tak, to prosiłbym o podanie do niego linka.

Nie słyszałem o czymś takim. :( Ale przeszukaj:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=9
albo zapytaj na tamtejszym forum, bo tam sami eksperci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 20:38, mikim napisał:

Witam. Potrzebuję darmowego programu, który sprawdzi pobór mocy zasilacza. Jest taki? Jeśli
tak, to prosiłbym o podanie do niego linka.

Jest - wybierasz konfiguracje Twojego komputera i wylicza calkowity pobor mocy - nie jestem ekspertem ale wydaje mi sie ze mozna na tym polegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 00:29, dobrakos napisał:

> Witam. Potrzebuję darmowego programu, który sprawdzi pobór mocy zasilacza. Jest taki?
Jeśli
> tak, to prosiłbym o podanie do niego linka.
Jest - wybierasz konfiguracje Twojego komputera i wylicza calkowity pobor mocy - nie jestem
ekspertem ale wydaje mi sie ze mozna na tym polegac

sorki, przez pomylke nie wkleilem linka do kalkulatora poboru mocy

http://www.extreme.outervision.com/psucalculator.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować