Zaloguj się, aby obserwować  
jadam

Programy freeware godne polecenia

661 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 20:50, Harmegidon napisał:

Czy Adobe Ilustrator to program coś w stylu Acrobat''a Reader''a ? ? ?



Adobe Ilustrator służy do projektowania ilustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 20:50, Harmegidon napisał:

Czy Adobe Ilustrator to program coś w stylu Acrobat''a Reader''a ? ? ?


I nie jest freeware''m ;P To taki odpowiedni Corel''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiegoś pakietu kodeków, które pozwalałyby odtwarzać jak najwięcej formatów płynnie na słabym sprzęcie (C466, 32 MB RAM i jakaś syfiasta grafika ;)), nawet kosztem jakości obrazu i dźwięku. Potrafi mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wie ktoś jak w programie CommView zobaczyć ile ktoś obciąża transfer?? Mam sieć i jak net mi czai to chce zobaczyć kto zamula. A może znacie jakiś inny fajny program dla mnie... Proszę o szybką odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dobrego programu do cięcia mp3. No oczywiście darmowego i legalnego :D
Byłoby jescze fajnie jakby można było dodawać jakieś proste efekty jak wyciszenie itp... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:09, Feniks napisał:

Zna ktoś jakiegoś freewerowego firewalla /.../

Smutne, ale znam tylko jeden freewarowy firewall, który spełnia twe wymagania ( a nawet więcej) iptables.
Ale on wymaga Linuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:39, Mumin napisał:

A ja chciałem zapytać o jakiś program (względnie wtyczkę do Winampa) do edycji tagów w plikach
mp3./.../

kid3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam XnView. Swietny programik do przeglądania plików graficznych. Dodatkowo posiada możliwość zgrywania owych plików do niewyobrażalnie wielkiej ilości formatów. Bez problemu zmieniam nim format .bmp na np. .jpg czy .gif , co jest bardzo przydatne np. gdy robi się strony www i chce się oszczędzić miejsca na grafice. BTW: Posiada masę innych opcji i narzędzi np. pokaz slajdów i wiele innych. Nie wiem jak kiedyś mogłem sie bez niego obejść. Mam go z płyty CD-Formatu nr. 64. (w tym co masa innych niezbędników). Na tej płytce znajdzie się też takie progamy takie jak te które uzywam: Opera, WinAmp, GIMP 2.0, GG ;] i masa innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoldWawe wersja darmowa jest okrojona ale można nią sporo rzeczy robić. Sam z niego korzystałem jak bawiłem się w tworzenie muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje procesora tekstu w miarę prostego, ale bardziej rozbudowanego niż Wordpad, ze sprawdzaniem pisowni, to polecam Abiworda.
Jak ktoś chce się pobawić w DTP, to jest Scribus. Niestety nie ma pod Windowsem opcji zapisu do pdf-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:04, Blackhand napisał:

Poszukuję jakiegoś pakietu kodeków, które pozwalałyby odtwarzać jak najwięcej formatów płynnie
na słabym sprzęcie (C466, 32 MB RAM i jakaś syfiasta grafika ;)), nawet kosztem jakości obrazu
i dźwięku. Potrafi mi ktoś pomóc?

ffdshow wydaje mi się że może pójśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 20:22, Comatus napisał:

Potrzebuję dobrego programu do cięcia mp3. No oczywiście darmowego i legalnego :D
Byłoby jescze fajnie jakby można było dodawać jakieś proste efekty jak wyciszenie itp... :-)

Darmowy, po polsku, z dużymi możliwościami - Audacity (omawiany już w tym temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 13:04, Blackhand napisał:

Poszukuję jakiegoś pakietu kodeków, które pozwalałyby odtwarzać jak najwięcej formatów płynnie
na słabym sprzęcie (C466, 32 MB RAM i jakaś syfiasta grafika ;)), nawet kosztem jakości obrazu
i dźwięku. Potrafi mi ktoś pomóc?


Media Player Classics jako odtwarzacz i ffdshow jako kodeki(maja duzo opcji)
Oczywiscie mozesz tez zmniejszyc nieco rozdzielczosc filmu na za pomoca VitrualDub

wszystkie podane przezemnie programy sa dostepne sa na http://www.sf.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować