AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2012 o 21:46, Budo napisał:

Chlorofil---> ostatni beta weekend będzie bodajże pod koniec lipca (20-22), o spolszczeniu
na razie nic nie wiadomo, mam nadzieję, że nie będzie, albo będzie późno :)


Hah nie chcesz żeby było bo ograniczy to liczbę dzieci na serverach ? Mylisz się... dopiero wtedy może być jeszcze gorzej jak dzieci będą spamować chaty o co chodzi w tym queście bo nie rozumie co pisze po ang. Ja jednak wolę żeby było po PL. Takie gry muszą być jednak przetłumaczone. Nie kupię póki nie będzie informacji o spolszczeniu albo o pracach nad takowym. Btw. wie ktoś ile miesięcy, lat po premierze GW wyszła polska wersja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:08, Chlorofil napisał:

Hah nie chcesz żeby było bo ograniczy to liczbę dzieci na serverach ? Mylisz się... dopiero
wtedy może być jeszcze gorzej jak dzieci będą spamować chaty o co chodzi w tym queście
bo nie rozumie co pisze po ang.


Dzieci nie będą miały angielskiej gry, bo będą myślały podobnie do Ciebie. Dokładnie tak było w przypadku gw1. Dopiero po spolszczeniu zaczął się najazd polskich trolli, co zmusiło mnie do gry na dystryktach angielskich.

>Ja jednak wolę żeby było po PL. Takie gry muszą być jednak

Dnia 08.07.2012 o 22:08, Chlorofil napisał:

przetłumaczone. Nie kupię póki nie będzie informacji o spolszczeniu albo o pracach nad
takowym. Btw. wie ktoś ile miesięcy, lat po premierze GW wyszła polska wersja ?


To nie kupuj, mi to wisi. Nie pamiętam kiedy dokładnie ukazała się polska wersja do gw, ale było to dość późno, 1-2 lata po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:23, Budo napisał:

To nie kupuj, mi to wisi. Nie pamiętam kiedy dokładnie ukazała się polska wersja do gw,
ale było to dość późno, 1-2 lata po premierze.


To w takim razie mam nadzieję, że spolszczą jeszcze przed premierą i będzie mnie hejterze cieszył Twój smutek ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 22:29, Chlorofil napisał:

To w takim razie mam nadzieję, że spolszczą jeszcze przed premierą i będzie mnie hejterze
cieszył Twój smutek ;) Pozdrawiam!


Nie ma szans. Jeśli spolszczą i zlecą się dzieciaki, to będę się przenosił na inny serwer. Nie mam zamiaru grać w piaskownicy. Mam nadzieja, że wysoka cena podstawki zniechęci trochę dzieci neo (lub rodziców) do kupowania tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 23:03, Budo napisał:

Nie ma szans. Jeśli spolszczą i zlecą się dzieciaki, to będę się przenosił na inny serwer.
Nie mam zamiaru grać w piaskownicy. Mam nadzieja, że wysoka cena podstawki zniechęci
trochę dzieci neo (lub rodziców) do kupowania tej gry.


Mi tam dzieci nie przeszkadzają (każdy z nas, kiedyś był dzieckiem), a dzięki takim dzieciom czuć tą polskośc i prawdę powiedziawszy mało takich dzieci na serverach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Język polski jest fajny. Especially for polish native speakers :)
Gra zostanie dobrze spolszczona? Nie widzę żadnych minusów. Na pewno sprzeda się wtedy lepiej w naszym kraju bo zagrać będą mogli także ludzie nie przepadający za językiem angielskim - a takich graczy jest sporo - zarówno starszych jak i młodszych. Prawdą jest, że spora część kilkunastolatków nie prezentuje wysokiego poziomu - ale takie zachowanie wśród graczy występuje równie często wśród innych nacji. Skąd te kompleksy na tle narodowościowym? Gardzenie ludźmi którzy ośmielą się odezwać w ojczystym języku podczas gry online; a nawet nie przyznawanie się do bycia Polakiem. Chociaż kompleksy to może za dużo powiedziane - może lepiej pasowałoby tu słowo "uprzedzenia". Niczym nie poparte uprzedzenia - nie tylko do naszej młodzieży - łatwo zauważyć, że nie przepadamy za Brazylijczykamii i Rosjanami podczas grania online.

Gry mmo to świetna zabawa dla prawie każdego. Bariera językowa może i ograniczy "dzieciarni" dostęp do gry - z pewnością go jednak nie powstrzyma. Szkoda tylko tych wszystkich normalnych graczy którzy obok gry przejdą obojętnie właśnie przez język angielski.

Jak już zabrałem się za posta: jakieś nowe informacje co do niższej ceny GW2 w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Język polski jest fajny. Especially for polish native speakers :)
Gra zostanie dobrze spolszczona? Nie widzę żadnych minusów.


Hehehe widziałeś spolszczenie gw1? Niekompletne, niepoprawne, śmieszne (szeleszczącego buszniaka ciżmowca to do teraz pamiętam xD). Błędy w skillach i nieprzetłumaczone fragmenty to była norma.

Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Prawdą jest,
że spora część kilkunastolatków nie prezentuje wysokiego poziomu - ale takie zachowanie
wśród graczy występuje równie często wśród innych nacji.


Zrób test jak masz gw1. Idź na jeden finał najbliższego eventu na polski dystrykt (np halloween) i raz na angielski/amerykański/international i potem opowiedz o swoich przeżyciach. Ja tak zrobiłem i już mnie więcej na polskich nie zobaczyli.

Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Skąd te kompleksy na tle narodowościowym?
Gardzenie ludźmi którzy ośmielą się odezwać w ojczystym języku podczas gry online; a
nawet nie przyznawanie się do bycia Polakiem. Chociaż kompleksy to może za dużo powiedziane
- może lepiej pasowałoby tu słowo "uprzedzenia". Niczym nie poparte uprzedzenia


Niestety międzynarodowo polskie community w wielu grach jest postrzegane jako trolle i wiele w tym racji. W porównaniu do innych krajów prezentujemy się kiepsko, a to za sprawą dużej liczby idiotów, którą wszędzie widać i słychać, a która psuje wizerunek całej reszcie, która z kolei siedzi cicho i ich nie widać wcale...

Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Gry mmo to świetna zabawa dla prawie każdego. Bariera językowa może i ograniczy "dzieciarni"
dostęp do gry - z pewnością go jednak nie powstrzyma.


Angielska wersja + wysoka cena= brak trolli. To wg mnie zadziała doskonale, szkoda, że będzie oznaczać niższą sprzedaż w Polsce.

Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Szkoda tylko tych wszystkich normalnych
graczy którzy obok gry przejdą obojętnie właśnie przez język angielski.


Dla chcącego nic trudnego. Ja się angielskiego uczyłem ze słownikiem w ręku w morrowindzie, teraz każdy Anglik mówi mi, że mój angielski wymiata. Uczyć się ludziska.

Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Jak już zabrałem się za posta: jakieś nowe informacje co do niższej ceny GW2 w Polsce?


Z tego co kojarzę będzie ok 200zł i tak. Spróbuj empik sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 10:28, L33T napisał:

Jeśli wydawali od groma kasy na 3 części + dodatek to wątpię żeby nie kupili GW 2, niestety....


Edycja mi nie działa, więc kolejny post. Ja wydałem ok 360 zł przez 4-5 lat, to nie było od groma... propa i gwen kupiłem w oryginalnej cenie, a resztę po obniżkach, tak jak większość dzieci neo. Potem jeszcze taniej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2012 o 10:31, Budo napisał:

śmieszne

Jotun, Kamienna Pała był fajny.

Szczerze mówiąc, wg mnie to mogliby spolszczyć GW2, zrobić ten cały polski serwer "Kamadan" i uwięzić tam wszystkie dzieci neo.
Domyślam się, ze teraz większość dzieci będzie się pytało "EJ A GDZIE PUJDZIE ORTO LUBI ALBINOSUF?!", albo wybierze pierwszy lepszy Amerykański serwer i wśród pięknych dyskusji na temat bliskości kamery będzie można zobaczyć piękne kwiatki takie jak "EJ A SOM TU JAKIEŚ POLACY?", "KTO S POLSKI?", "POMORZE KTOŚ W MISSIONIE?". Polski serwer zapobiegłby temu. A do tego możnaby było iść do tego Kamadanu i sprzedawać Magiczne Monety, Które Po Posadzeniu Będą Wypuszczać Więcej Monet. "Okazja, jedna bronzowa (na Kamadanie nie ma brązu, jest bronz) MMKPPBWWM tylko za 100 złotych monet."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 09:53, KrisK91 napisał:

Jak już zabrałem się za posta: jakieś nowe informacje co do niższej ceny GW2 w Polsce?


Niby dlaczego nowa gra na premierę miałaby kosztować mniej?
Prawo popytu-podaży mówi, że GW2 kosztować będzie 200zł.
Za pół roku po premierze można znowu przeanalizować popyt wtedy cena może minimalnie drgnie. Przypuszczam, że prędzej będzie dodatek z tengu niż cena spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Yes, asura and sylvari will be playable in the next Beta Weekend Event! (20-22.07) Keep an eye on www.arena.net/blog for all the details later this morning. ~RB2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się doczekać sprawdzenia tych ras, czas olać levelowanie pani elementalistki, jeszcze się nią nagram w sierpniu. :) Sylvari ranger to mój pick. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2012 o 18:41, zerohunter napisał:

A to te rasy mają jakiś straszny wpływ że wszyscy podjarani?


Cóż, nie było ich, plus sylvari są aktualnie chyba największą niewiadomą, bo to nowość w świecie gw.

Więc bardziej w kwestiach lore/świata/wizualnych niż mechaniki, bo ta się nie zmienia.

Ale kapustogłowego inżyniera z miotaczem ognia sobie nie odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się