AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2010 o 21:18, Ostrowiak napisał:

Może przerywanie będzie kontekstowe a nie rupty jako skille per se. Już widzę podstawianie
nogi biegnącemu wojowi...


Myślę, iż lepiej by było podbiec i dźgnąć takiego widelcem w oko, nie dość, że przerwiesz mu skilla, to i critica zaliczysz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

copypastuję swój post będący komentarze mechaniki zawarty na konkurencyjnym forum


Ja bym osobiście był hepi bardzo, jeżeli GW2 miałoby te 80 lejweli w sposób realistyczny ustawione (nie powiecie mi, że zarżnięcie 1000 dzików to oznaka bycia dobrym wojem/rogue/magiem/whatever) - kcesz następny lewel? Zrób wyzwanie dla swojej klasy. A to quest, a to zdobycie rzadkiego feata itepe.

Pierwsze 25 leweli to wyzwania banalne, do 50 mediumy, następnie 65 trudne, 77 bardzo trudne a przed wymarzonym 80 trzy epickie sprawy do załatwienia (zawsze są trzy!).

Fun? Jest. Logika rozwoju postaci? Jest. Oryginalność względem innych systemów MMO? Jest, kurczem!

Dodatkowa myśl - o ile te 80 leweli grindowych byłoby mechaniką gry, to moje 80 wyzwań odblokowywałoby content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 11:26, Budo napisał:

byle postacie nie miały po 100 000 hp i nie było grindu.


"First off, we set the level cap for the game at 80, but we made the time between levels rather short. Instead of taking longer and longer to reach each level, it takes about the same time to go through each level. It’s pretty simple; if we expect you to level up every few hours, then why shouldn’t it be that way all through the game?"

"It shouldn’t take days of playing before you feel like you have made any progress, and you definitely shouldn’t have to kill a bunch of creatures or do a bunch of repetitive tasks just to see what’s over that next hill."

czytanie FTW!
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:16, walgierz napisał:

czytanie FTW!
;P


Nie bądź taki do przodu, bo zaraz poszukam wywiadów, gdzie mówili, że będą herosi.
Przeczytałem wszystko, ale skoro tak się czepiasz umiejętności czytania, to odbiję piłeczkę "keep in mind that we haven’t finished everything and we’re still working out a lot of the details". Czytanie ftw, nawet nie wiadomo kiedy gra wychodzi i sprawy mogą się pozmieniać ;]
Co do wysokości obrażeń i ilości hp nic nie było mówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:39, Budo napisał:

Czytanie ftw, nawet nie wiadomo kiedy gra wychodzi i sprawy mogą się pozmieniać ;]


I tam :)
Jest powiedziane, że wbijanie leveli ma nie trwać wieków, tego raczej nie zmienią. Jak zmienią, to ja zmienię decyzję o kupnie tej gry. Jakbym lubił grindowanie, to bym grał w jakieś WoWy i Aiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"After all, it is your story."

No ciekawe.. wyjdzie z tego jakiś NwN, Dragon Age czy własnie Fable^^. Trochę to zbyt piękne aby było prawdziwe, ale chyba zadziala.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe można i tak. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu. Choć trochę śmiesznie wyglądałaby wizyta drużyny okrytej złą sławą w jakimś miasteczku. NPC by się pochowały? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 20:18, HumanGhost napisał:

Hehehe można i tak. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu. Choć trochę śmiesznie
wyglądałaby wizyta drużyny okrytej złą sławą w jakimś miasteczku. NPC by się pochowały?
;)


Jak na dzikim zachodzie, wchodzisz do miasteczka, mężczyźni chowają dziewki, przechodnie czmychają czym prędzej do domów, zamykają się okiennice ... nawet pianista w saloonie się chowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trza dziewki pochować!
Pozamykać* :(


A twórcy wyjaśnili, że stricte zuym mhrocznym i paskudnym co morduje cokolwiek zobaczy zostać się nie da, co najwyżej badassem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Centaury w Shaemoor? Co tak daleko od Maguumy :O

Całość nagranego dźwięki oscyluje w granicach 60 filmów pełnometrażowych, ładnie. Nic o narratorze nie wspomnieli, tylko rozbudowanych i szczękoopadowych scenkach, a także pełnym udźwiękowieniu.

Ciekawe, ile na to kasy poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.arena.net/blog/watch-daniel-dociu%E2%80%99s-incredible-concept-art-slideshow

Został pokazany ponad 8 minutowy filmik z Concept Artami Daniela Dociu i muzyką Jeremy Soul''a. AWidać tam kilka ciekawych rzeczy, np. wieżyczka karabinowa, miotacz ognia, jakieś olbrzymie działo Charrów, różne zbroje, zestaw broni.

Coś mi się drugi obrazek schrzanił, ale co tam...

20100807095833

20100807100356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się