Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 18:20, DanekZiom napisał:

Ja zaczęłem grać na multi kiedy skończyłem singla. Nie wiem co jest lepsze multi czy
singl?


Singiel i multi to dwie rózne rzeczy:
Singiel: krótki, filmowy, ma dostarczyć wielu wrażeń, ale wystarczy przejść raz czy dwa a potem przerzucasz się na multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Dziś tak sobie gram na Shipmencie 24/7 max 12 graczy. Jest coś 4vs4 i udało mi się zrobić Anty MVP. Teraz to już mam wszystko w elicie. Oto moje osiągnięcia ;D Aha mam wszystko w obozie szkoleniowym a do Upokorzeń brakuje mi jednego z zabiciem dwóch będąc w powietrzu.

20080205184433

20080205184439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:44, Kerigun napisał:

Ufff. Dziś tak sobie gram na Shipmencie 24/7 max 12 graczy. Jest coś 4vs4 i udało mi
się zrobić Anty MVP. Teraz to już mam wszystko w elicie. Oto moje osiągnięcia ;D Aha
mam wszystko w obozie szkoleniowym a do Upokorzeń brakuje mi jednego z zabiciem dwóch
będąc w powietrzu.


ekhhemm... Z kim zrobiłeś: Gwiazdor, bez skazy i Jak, do...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:48, Buhahahahaha napisał:

ekhhemm... Z kim zrobiłeś: Gwiazdor, bez skazy i Jak, do...?

Gwiazdora sam zrobiłem jakoś, nic specjalnie trudnego. :P Bez skazy tak samo, choć jeszcze nie zaliczyłem. Praktycznie wszystko robię sam, z kumplami zrobiłem może z 5 a i to z niskich poziomów wyzywań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 18:48, Buhahahahaha napisał:

ekhhemm... Z kim zrobiłeś: Gwiazdor, bez skazy i Jak, do...?


Przecież Gwiazdor jest prosty (to to z tym ukończ mecz z wynikiem 5:1?)jeśli tak to ukończyłem to 8:1 i przeszło, no ale Jak, do...? to trochę nie dowierzam że sam to ukończył tak normalnie w meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:24, trutututu napisał:


> ekhhemm... Z kim zrobiłeś: Gwiazdor, bez skazy i Jak, do...?

Przecież Gwiazdor jest prosty (to to z tym ukończ mecz z wynikiem 5:1?)jeśli tak to
ukończyłem to 8:1 i przeszło, no ale Jak, do...? to trochę nie dowierzam że sam to ukończył
tak normalnie w meczu.


Może saper działa przez ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:49, Buhahahahaha napisał:

>
> > ekhhemm... Z kim zrobiłeś: Gwiazdor, bez skazy i Jak, do...?
>
> Przecież Gwiazdor jest prosty (to to z tym ukończ mecz z wynikiem 5:1?)jeśli tak
to
> ukończyłem to 8:1 i przeszło, no ale Jak, do...? to trochę nie dowierzam że sam
to ukończył
> tak normalnie w meczu.

Może saper działa przez ściany?

chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce ale mam pytanie, a mianowicie czy jest możliwość abym uruchomił CoD 4 na FX5200? Czytałeś gdzieś że można podmienić jakiś plik graficzny i o niebo lepiej chodzi na tej karcie. Czy ktoś może wie o co chodzi i poda dokładniejsze namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FX 5200?! Nie uruchomisz tej gry na tej karcie. Skoro Twoja karta ma problemy z takim leciwym Far Cry`em to z CoD 4 będzie mieć jeszcze większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że karta jest pomyłka niestety (jak cała seria FX) ale słyszałem że jest taka możliwość (czytałem gdzieś) i teraz chciałbym coś więcej o tym poczytać jak się dowiedzieć skąd ten plik ściągnąć i czy to jest nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 22:17, Los Emilos napisał:

Nie wiem czy to dobre miejsce ale mam pytanie, a mianowicie czy jest możliwość abym uruchomił
CoD 4 na FX5200? Czytałeś gdzieś że można podmienić jakiś plik graficzny i o niebo lepiej
chodzi na tej karcie. Czy ktoś może wie o co chodzi i poda dokładniejsze namiary?


Nie da rady Call of Duty 4 działa dobrze na sprzęcie z kartą 6600 zwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:18, SwenG napisał:

Wystarczy ta mała mapa z kontenerami na 40-50 osób + styl dowolny + jakaś broń maszynowa
+ dodatek z upuszczaniem granatu - co rundę masz około 1500 pkt. expa ;)

Nie, nie. Taka rozrywka to nie dla mnie. Bardzo powolutku zbliżam się do celu, ale za to skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:55, Melchah napisał:


Dodam, że sam jeszcze 55 levelu nie mam, jeszcze trochę brakuje :).

Tak więc ogólnie numer przy levelu to zaledwie półprawda, dopiero na mapie wychodzi ile
ten numer jest wart.


Eee.. tam teraz już prawie wszyscy mają 55lvl... i często widzę że jacyś goście z lvl poniżej 50 albo 40 są albo najlepsi albo są wysoko umiejscowieni w tabelce :). A najbardziej denerwuje mnie to, że można sobie ściągnąć ten lvl z neta -.- PS. Ostatnio grając na pewnym bardzo fajnym Polskim serverze widziałem jakiegoś gościa który chyba właśnie chciał sobie nabić lvl i np. rodził się u arabów rzucał granat na początku gry szybko przechodził do dzielnych Amerykanów i granat zabijał 2 arabów i tym sposobem miał już 2 fragi :P Ciekawe ^^ Ale później go chyba z servera kickneli xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 18:48, Buhahahahaha napisał:

ekhhemm... Z kim zrobiłeś: Gwiazdor, bez skazy i Jak, do...?


Gwiazdor to sam zrobiłem na Wet Work. Przydało się 3 razy frag, mp5 z tłumikiem i anty UAV. Prawie przed każdą śmiercią miałem wezwany heli. Na dole screen z tego meczu. Gwiazdor to bez problemu. Mama overgrown, ghile camo i anty UAV. Przeleżałem gdzieś 20 minut :D A jak do.... to była już ustawka :D

20080206105720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 08:35, Adeq napisał:

Ostatnio grając na
pewnym bardzo fajnym Polskim serverze widziałem jakiegoś gościa który chyba właśnie chciał
sobie nabić lvl i np. rodził się u arabów rzucał granat na początku gry szybko przechodził
do dzielnych Amerykanów i granat zabijał 2 arabów i tym sposobem miał już 2 fragi :P
Ciekawe ^^ Ale później go chyba z servera kickneli xP

Tacy są niegroźni, tylko uciążliwi. Zanim kolo będzie w stanie w ogóle coś sam zwojować frustracja zdąży go zeżreć :) (albo zabraknie serwerów, gdzie nie jest zbanowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:57, Kerigun napisał:

Gwiazdor to sam zrobiłem na Wet Work.

Przecież to jest banalne ... Nie wiem co oni się tak dziwią :P

Dnia 06.02.2008 o 10:57, Kerigun napisał:

Mama overgrown, ghile camo i anty UAV. Przeleżałem gdzieś 20 minut :D

Hehe. Ja jeszcze tego niezaliczyłyem. Bo próbuję zaliczyć normalnie :P Raz było blisko. Miałem 20-2 :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem COD-a 4 i bardzo mi się podobał. Etap na statku urywa totalnie głowę. I pomimo tego że cała gra jest oskryptowana jak jasna cholera, to jest świetna, intensywniejsza niż każda inna gra z gatunku FPS.
Polecam bardzo gorąco. (Aha, jest jeszcze niemiłosiernie krótk, ale to chyba każdy wie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować