Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

A ja wlasnie wrocilem z biedronki i udalo mi sie kupi Penumbre:czarna plage w edycji premierowej:D.
Ale ta biedrona w ktorej bylem ogolocona niemilosiernie,oprocz tej jednej penumbry byly tylko dwie sagi icewind dale(A ze skladu calej sagi nie mam tylko jednego dodatku,zreszta za gra nie przepadam :P) i to chyba w bidaedyszyn bo lekkie jak piorko.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 21:41, Tyler_D napisał:

Ja byłem dziś na wizycie kontrolnej w dwóch Biedrach, (...)


Zrobiłem wczoraj wieczorem to samo (tyle, że odwiedziłem trzy sklepy) i to samo - zostały głównie Gore''y i inne mniej atrakcyjne pozycje (choć - niespodzianka - GoWów i UA też trochę zostało, wyłącznie w lekkich pudełkach), po kilkanaście pudełek w każdym sklepie. Ciekawostka - natknąłem się na jednego ciężkiego Icewinda (nie, nie kupiłem, ale jak ktoś ma na wymianę GoWa z "platyny" lub Blacksite''a z TS, to mogę zobaczyć, czy dziś jeszcze jest ;)). Chyba w sumie "wyprzedaż" się udała (przynajmniej z punktu widzenia sklepów/wydawcy ;)) - nie przypominam sobie, by przy którymkolwiek wcześniejszym rzucie gry wyszły tak szybko :D.

Uzupełniłem nabytki o Sam & Max i Blacksite, niestety, oba w wydaniu biedronkowym (trochę pluję sobie w brodę, bo pierwszego dnia ciężkiego Blacksite''a odłożyłem do kosza), ale wcześniej kupiony UA z "platyny" dość poważnie złagodził gorycz porażki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 17:12, Blackhand napisał:

wcześniej kupiony UA z "platyny" dość poważnie złagodził gorycz porażki ;).

Nie wiem jakiej porażki. Uwierz mi, sama bym chciała Unreala z platynki :P U mnie same lekkie, dzisiaj kolejna wizyta w biedronce, zakończyła się kolejnym rozczarowaniem. Coś te krakowskie (a właściwie nowohuckie) biedronki nie są zbyt dobrze zaopatrzone. Już nie mówię o tym, że gier wystawionych jest ledwie kilka i giną wśród innych promocyjnych towarów. Jutro jeszcze zajrzę do jednej, może coś dołożyli. To nie te czasy, gdy trafiała się premierowa Sega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był żart, nie zauważyłaś emoticonki ";)"? A z Unreala z "platyny" jestem bardzo zadowolony, co prawda większość gier z tego pakietu mam (Totally Unreal), ale dla płytki z soundtrackiem i UT2k4 (ach, Deck 17 - odżyły wspomnienia, jak to z kumplami oraliśmy się w kółko na D16 w UT "jedynce" :D) było warto zdublować sobie resztę :D.
Jedynie, jak wspomniałem, żałuję, że w czwartek ciężkiego Blacksite''a (na 100% była to co najmniej XK) odłożyłem do kosza, cóż, zmysł myśliwego (polującego na okazje ;)) tym razem mnie zawiódł (albo niepotrzebnie schytrzyłem się na TopSellera, którego nie znalazłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna sprawa z Icewind Dalem - wielkie jak stodoła pudło, kawałek kartonowej wkładki i płyta luźno latająca po czterech stronach świata obok przezroczystego, najzwyklejszego plastikowego opakowania. Niby dobrze że nie na krążku.
Nie będzie fikania, bo mimo wszystko gra za dychę to dobry interes, szkoda tylko, że wykupiono lepsze wydania. Przy okazji IW (nareszszszcie) sprawiłem sobie Gearsów, trzecią godzinę męczę się z instalacją i wygląda na to, że to akurat NIE był dobry interes. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 18:25, Shlafrok napisał:

Przy okazji IW (nareszszszcie) sprawiłem sobie Gearsów, trzecią
godzinę męczę się z instalacją i wygląda na to, że to akurat NIE był dobry interes. ;]


U mnie zaraz po premierze wszystko śmigało, ale że nie był to dobry interes zorientowałem się po kupieniu wersji konsolowej - lepiej się w to gra na padzie jednak :)

I gratuluję IWD - moja ulubiona gra na silniku Infinity, zaraz za Baldur''s Gate 2. Do dzisiaj ręcznie malowane tła są piękne i niesamowicie klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 18:34, destro177 napisał:

I gratuluję IWD - moja ulubiona gra na silniku Infinity, zaraz za Baldur''s Gate 2.


Brawa dla tego pana. A ja - po prostu kontynuuję uzupełnianie klasyków, a gdybym nie wykorzystał takiej okazji, prawdopodobnie bałbym się spojrzeć w lustro do końca
tygodnia. ;)
Dla mnie też brawa poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów zaatakowałem jedną biedronkę, tej w której już byłem. I zdziw, bo masakrycznie pusto, żadnej gry. Jechać jeszcze do jakiejś, czy dać se siana? ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 14:37, Jazz5 napisał:

Dziś znów zaatakowałem jedną biedronkę, tej w której już byłem. I zdziw, bo masakrycznie
pusto, żadnej gry. Jechać jeszcze do jakiejś, czy dać se siana? ;x

u mnie dwa dni po rzucie zostały 4 gry w biedronce więc myślę że możesz sobie spokojnie dać spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że u mnie w biedronkach dowieźli jakiś nowy towar, bo gier tyle co w czwartek z samego rana a jak byłem w sobotę i niedziele to same resztki. Wybór tytułów bardzo duży, było praktycznie wszystko i na dodatek więcej ciężkich pudeł (m.in. Juiced 2, The Suffering i Penumbra). Niestety zabrakło tego najważniejszego jak dla mnie, czyli antologii Unreala z platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj byłem pierwszy raz w Biedronce z kumplem. W pierwszej nic ciekawego nie znaleźliśmy, głównie same Painkiller, Unreale i Puzzle Questy. W drugim było już trochę lepiej. Czekały na nas dwa ostatnie GoWy, po jednym dla każdego, a ja się jeszcze skusiłem na Świątynię pierwotnego zła (przynajmniej mi ruszy na obecnym sprzęcie...). Szkoda, że nie było The Suffering oraz Dead Reefs. A do trzeciej Stonki już nie chciało nam się jechać. Może na allegro tanio dorwę te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem przedwczoraj w jednej Biedronce - byla tylko jedna gra (jakis snowboarding) i nic wiecej!
Wczoraj pojechalem do kolejnej, tam juz bylo dosyc duzo gier, prawie wszystkie z promocji, z czego niestety prawie wszystko to byly lekkie pudla. Wzialem GoW''a (lekki, sama plytka i klucz, nawet nie byla gra zapakowana w orygialne pudelko... :/), Toca Race Driver 3 (ten juz byl z Extra Gry - 5 wPLN), Saga Icewind Dale (Extra Klasyka Gold - 6 wPLN) i oczywiscie Unreal Antologia (12 wPLN) w Platynowej Kolekcji ;-)
Akurat wzialem jednego, bo za pozostale dwa zdazyly juz chwycic dwie osoby, najwyrazniej polujace na nie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a JA dzis dorwalem takie gierki:
Gears of war (2x BO dla ziomka jeszcze jeden by pograc razem)
Supreme comander
SAGA icewind dale
Unreal antology
I wydaje mi sie ze sie oplacało jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 13:27, DesMonD__PL napisał:



Jak najbardziej, GoW i Unreal wymiatają ;p
P.S. dopisz sie w temacie GoWa. Zbieramy ekipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować