Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 17:29, lis_23 napisał:


Dzięki za link, przynajmniej wiem co i jak, w każdym bądź razie z filmiku wnioskuję że patch tak naprawdę nic nie poprawił w optymalizacji, bo komputer na którym grali straszni ścinał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 17:43, Isildur napisał:

> http://tvgry.pl/?ID=1259

Dzięki za link, przynajmniej wiem co i jak, w każdym bądź razie z filmiku wnioskuję że
patch tak naprawdę nic nie poprawił w optymalizacji, bo komputer na którym grali straszni
ścinał...


Ale nie wiadomo na jakim oni sprzęcie grają - poza tym,ktoś wyżej pisze że gra mu działa płynnie,nie ścina
cóż,zobaczymy jak odbiorę grę,czy mój słaby procek ją udźwignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej konfiguracji grają ci panowie z filmiku, ale na moim sprzęcie: Intel Core i7 860, 4GB RAM i GeForce 460 1GB, gra z ustawionym na max wszystkim co się da, nie ścina w ogóle, jedyne widoczne zwolnienie było przy przejściu obok wodospadu do jaskini Diega, ale to była jedyna sytuacja, gdzie widoczny był spadek FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:11, 0wner napisał:

Nie wiem na jakiej konfiguracji grają ci panowie z filmiku, ale na moim sprzęcie: Intel
Core i7 860, 4GB RAM i GeForce 460 1GB, gra z ustawionym na max wszystkim co się da,
nie ścina w ogóle, jedyne widoczne zwolnienie było przy przejściu obok wodospadu do jaskini
Diega, ale to była jedyna sytuacja, gdzie widoczny był spadek FPSów.


Heh - Ty masz i7 a ja,pierwszego Phenoma 2,3 GHz i najbardziej się o niego martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 17:25, AntyEvil napisał:

ma ktoś taki deszcz??


Niestety, ja również mam taki efekt.
Nie wiem co mnie podkusiło, żeby wywalić pieniądze na tego gniota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:47, hagen321 napisał:

mam pytanie mam problemy przy instalacji gra mi sie praktycznie nei posuwa do przodu
a jak cos rusze to brak odpowiedzie co robic?


Czekaj cierpliwie, ona się instaluje mimo, że nic nie pokazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:27, Isildur napisał:

Kolejny filmik pokazujący walkę: http://tvgry.pl/?ID=1260


Jak dla mnie, filmiki tylko potwierdziły to wszystko, czego wcześniej się spodziewałem. Gra z serią Gothic nie ma prawie nic wspólnego, ale było to wiadome już od dawna. Niestety, prawie całkowity brak interakcji ze światem, tak samo słabe jak w demie animacje, nieciekawy system walki z charakterystyczną durną zieloną mgiełką i szereg innych uproszczeń, czyni z Arcanii grę, z którą zapoznam się jak już w nic innego nie będę miał jak zagrać, bo dobrze wyglądający świat to za mała zachęta do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:51, KrzychW napisał:

> Kolejny filmik pokazujący walkę: http://tvgry.pl/?ID=1260
>

Jak dla mnie, filmiki tylko potwierdziły to wszystko, czego wcześniej się spodziewałem.
Gra z serią Gothic nie ma prawie nic wspólnego, ale było to wiadome już od dawna. Niestety,
prawie całkowity brak interakcji ze światem, tak samo słabe jak w demie animacje, nieciekawy
system walki z charakterystyczną durną zieloną mgiełką i szereg innych uproszczeń, czyni
z Arcanii grę, z którą zapoznam się jak już w nic innego nie będę miał jak zagrać, bo
dobrze wyglądający świat to za mała zachęta do gry.


No wiesz w większości się z tobą zgadzam, ale można też pożyczyć grę (ew. Jeżeli nie ma takiej możliwości) i zobaczyć co i jak ;D. Teraz nic już nie zrobimy, możemy sobie tylko ponarzekać (chociaż już to dawno robimy) lecz nic nam to nie da :D. Musimy pogodzić się z tym jaka gra jest naprawdę i już no bo co innego nam zostaję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:02, DambialkoX napisał:

/.../ bo co innego nam zostaję ?

Narzekać... narzekać i jeszcze raz narzekać by wymusić lub spróbować wymusić, by wydali patcha, który wprowadzi kucie broni przy kowadle, ważenie mikstur przy stole alchemicznym, spanie w łóżku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:05, Isildur napisał:

> /.../ bo co innego nam zostaję ?
>
Narzekać... narzekać i jeszcze raz narzekać by wymusić lub spróbować wymusić, by wydali
patcha, który wprowadzi kucie broni przy kowadle, ważenie mikstur przy stole alchemicznym,
spanie w łóżku? ;)


Ale ja już straciłem nadzieję, że owy patch wyjdzie. Napewno wyjdą coś ala QP, albo poprawiający grafikę, tekstury itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy orientują się w tworzeniu modów/silnikach gry: czy jest możliwe aby ktoś stworzył moda usuwającego zieloną mgiełkę oznaczającą silny atak przeciwnika? Ponieważ jest to jeden z najbardziej żenujących aspektów gry, strasznie ułatwia, beznadziejnie wygląda i psuje klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:36, Sipso2008 napisał:

Musisz pierw włączyć gierę, i ją aktywować przez neta.


To było w kwestii mojego problemu?
gry jeszcze nie włączyłem,zainstalowałem ją / bezproblemowo /,zainstalowałem ten patch poprawiający polonizację,tylko ten hotfix nie chce się zainstalować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować