Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2011 o 21:46, Phobos_s napisał:

Mam takie pytanie:

Spoiler

Jestem w Convention Center w Detroit gdzie przemawia Taggart. Muszę wyciągnąć od niego
gdzie przebywa Sandoval. Odkryłem dwie drogi: 1) albo rozmowę z Taggartem 2) albo włamanie
się do jego komputera.
Czy ma to jakiś wpływ na jakieś dalsze sytuacje w grze oprócz czy tylko jest to kwestia
przyznanych XP?


Spoiler

Jeśli porozmawiasz z Taggartem to poza zdobyciem Achievementu za przekonanie go, jeśli go przekonasz żeby wydał si Sandovala to potem podczas rozmowy z Sandovalem (staraj się przekraść między strażnikami nikogo nie atakując) będziesz miał jeszcze jedną Walkę-Dyskusję gdzie będziesz go próbował odwieść od samobójstwa.

Dnia 04.11.2011 o 21:46, Phobos_s napisał:

Pytanie dodatkowe:

Spoiler

Czy decyzja o tym czy wrobić Taggarta podrzucając mu nagranie na
komputer wpływa jakoś na dalszą grę?


Spoiler

Nie zauważyłem za bardzo żadnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem drugi raz Deus Ex. Bawiłem sie równie dobrze jak za pierwszym razem. O ile nawet nie lepiej. :-)
Zaliczył ktoś Deus Ex w 100%? Mnie się udało uzyskać 87% po dwóch przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 08:36, HumanGhost napisał:

Ukończyłem drugi raz Deus Ex. Bawiłem sie równie dobrze jak za pierwszym razem. O ile
nawet nie lepiej. :-)
Zaliczył ktoś Deus Ex w 100%? Mnie się udało uzyskać 87% po dwóch przejściach.


To gdzieś w grze są procentowe statystyki dotyczące przejścia gry?
Z tego co pamiętam pisałeś, że przechodzisz grę dokładnie, starając się nic nie omijać, tak więc ciekawy jestem ile implantów udało Ci się odblokować? Ja jestem póki co trochę dalej niż w połowie gry i celuje w odblokowanie wszystkich wszczepów na koniec, zobaczymy czy mi się uda, bo wygląda to całkiem realnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:58, Wszystkozajete napisał:

To gdzieś w grze są procentowe statystyki dotyczące przejścia gry?


Chodziło mi o osiągnięcia. Grę przechodziłem jak sądze dokładnie, a i tak okazało się, że wszystkiego nie znalazłem. Hehe jeszcze jedno podejście by się przydało, ale to może kiedy indziej już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 12:26, HumanGhost napisał:

Chodziło mi o osiągnięcia. Grę przechodziłem jak sądze dokładnie, a i tak okazało się,
że wszystkiego nie znalazłem. Hehe jeszcze jedno podejście by się przydało, ale to może
kiedy indziej już.


Osiągnięcia, no tak mogłem się domyślić, że o to chodzi ;] Ale z tym to chyba nie problem, wystarczy poszukać na necie listy achievementów (by wiedzieć co trzeba zrobić w tych ukrytych, bo główne są opisane na steamie) i je zdobywać w odpowiednim momencie. Ja w tej chwili mam 41/49 (84%), ale jeszcze kilka pewnie zdobędę. W zasadzie jedyny acziv, którego nie jestem pewien czy dostanę to Pacyfizm - niby przechodzę grę nikogo nie zabijając, ale z tego co czytałem, to niezłe cyrki są z tym, czasami można zabić kogoś nawet o tym nie wiedząc. Czytałem już nawet co najmniej dziwne teorie, że gdy zostawimy ciało w kanałach wentylacyjnych, to po jakimś czasie dany delikwent ginie - według mnie to raczej niemożliwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 12:59, Wszystkozajete napisał:

Czytałem już nawet co najmniej dziwne teorie, że gdy zostawimy ciało w kanałach
wentylacyjnych, to po jakimś czasie dany delikwent ginie - według mnie to raczej niemożliwe
;]

Można to łatwo sprawdzić. Wrócić do niego po jakimś czasie, zapisać i strzelić do niego. Jeśli wyda z siebie jakiś krzyk to żyje, jak nie, to nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 12:34, karolekx23x napisał:

1 przejście ile Ci zajęło i ile Ci zajęło 2 przejście ?


Pierwsze przejście to 42 godziny. Spokojne zwiedzanie lokacji, ale nie wszystkie questy poboczne. Okazało się, że dwa dosyć ciekawe ominąłem.
Drugie przejście to już 20+. Nie patrzyłem dokładnie. A licznik Steam nie zawsze jest godny zaufania. Przeskakiwałem rozmowy, znałem już część zachowań przeciwników i.. strzelałem, aby zabić. Ale tak, aby nie wzbudzić alarmu. Snajperka rządzi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego nazwisko pisze sie: Brent Radford

I tak, zaaplikowanie dawki morfiny zablokuje Ci dostep do tego osiagniecia. Mozesz po prostu opuscic pomieszczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 18:43, Piotrek_K napisał:

Jego nazwisko pisze sie: Brent Radford


Wybacz, pisałem z pamięci.

Dnia 06.11.2011 o 18:43, Piotrek_K napisał:

I tak, zaaplikowanie dawki morfiny zablokuje Ci dostep do tego osiagniecia. Mozesz po
prostu opuscic pomieszczenie...


To dobrze, bo tak właśnie zrobiłem, ciekaw jestem czy po zostawieniu go samemu sobie, w takim dogorywającym stanie po jakimś czasie sam umiera, bo zajrzałem do niego później (po wyeliminowaniu agentów) to jeszcze żył, z kolei po ukończeniu zadania (po rozmowie z Panią Walters) i powrocie drzwi były już zabezpieczone przez policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 18:43, Piotrek_K napisał:

Jego nazwisko pisze sie: Brent Radford

I tak, zaaplikowanie dawki morfiny zablokuje Ci dostep do tego osiagniecia. Mozesz po
prostu opuscic pomieszczenie...


Chyba jednak nie :)
Według Deus Ex wiki osiągnięcie Kevorkian Complex, czyli podanie morfiny Radfordowi nie blokuje Pacyfisty.
"This achievement does not prevent you from getting Pacifist achievement."
http://deusex.wikia.com/wiki/Kevorkian_Complex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem, po tym co wyczytałem w necie odnośnie prób nie zabijania nikogo (że często kogoś zabijemy przypadkiem nawet o tym nie wiedząc), aż znalazłem jakże przydatną wypowiedź i aż dziw bierze, że sam tego nie zauważyłem. Wystarczy spojrzeć na ciało ogłuszonego wroga i sprawdzić jaka ikonka się pokaże, jeśli ZzZ - to znaczy, że śpi, a jeśli nie żyje to widnieje ikonka czaszki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 23:28, Wszystkozajete napisał:

Tak się zastanawiałem, po tym co wyczytałem w necie odnośnie prób nie zabijania nikogo
(że często kogoś zabijemy przypadkiem nawet o tym nie wiedząc), aż znalazłem jakże przydatną
wypowiedź i aż dziw bierze, że sam tego nie zauważyłem. Wystarczy spojrzeć na ciało ogłuszonego
wroga i sprawdzić jaka ikonka się pokaże, jeśli ZzZ - to znaczy, że śpi, a jeśli nie
żyje to widnieje ikonka czaszki ;]

Powiedz to grającym na GMDE :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:40, Wszystkozajete napisał:

Pewnie zadam głupie pytanie, ale zaryzykuje. To GMDE to jakiś mod czy co?


Nie :) To najwyższy poziom trudności Give Me Deus Ex :)

P.S. Nie ma głupich pytań, tylko głupie odpowiedzi :) Podobno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:46, Phobos_s napisał:

Nie :) To najwyższy poziom trudności Give Me Deus Ex :)


W takim razie nie rozumiem odpowiedzi kolegi wyżej Powiedz to grającym na GMDE :P, bo sam gram na tym poziomie i da się w sposób, który opisałem sprawdzić czy ktoś jest uśpiony czy martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 13:02, Wszystkozajete napisał:

W takim razie nie rozumiem odpowiedzi kolegi wyżej Powiedz to grającym na GMDE :P,
bo sam gram na tym poziomie i da się w sposób, który opisałem sprawdzić czy ktoś jest
uśpiony czy martwy.

Z tego co wiem, to da się wyłączyć (prawie) wszystkie podpisy, więc może kolega wyżej sobie to powyłączał i zapomniał, a później zrzucił wszystko na poziom trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować