Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Witam :)

Mam pytanie odnośnie 3 etapu w grze (tj. już po powrocie do Detroit).

Spoiler

Otóż mam spotkać się z Izaakiem Sandovalem. Przechodzę kanały (czy to ogłuszając dwóch wartowników, czy też bez załatwiania kogokolwiek) i gdy otwieram drzwi do pomieszczenia z Sandovalem, załącza się odpowiednia scenka.

Po niej teoretycznie Sandoval miałby ze mną pogadać o naukowcach (i próbować popełnić samobójstwo), tymczasem ciągle strzela do mnie.

Jak skłonić go do rozmowy? Ogłuszałem na górze wszystkich i tylko w kanałach zostawiłem wartowników w spokoju. Chciałbym go skłonić do rozmowy, żeby zdobyć osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Jak skłonić go do rozmowy? Ogłuszałem na górze wszystkich i tylko w kanałach zostawiłem


>
Spoiler

wartowników w spokoju. Chciałbym go skłonić do rozmowy, żeby zdobyć osiągnięcie.


Zagraj od początku i wypuść po pierwszej misji jego brata. Łapiąc go, albo zabijając, automatycznie skazujesz się na agresję Sandovala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem inne rozwiązanie (a z racji braku zapisów z początku Detroit, musiałem posłużyć się modem). Akurat jego brata wypuściłem w pierwszej misji, więc nie tu leżał problem.

Spoiler

Okazało się, że trzeba było dowody podłożyć, omijając konferencję. Wtedy Izaak się wkurza i zapomina, dając nam możliwość podejśćia do niego i rozpoczęcia stosownej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było czasami jakichś informacji co do kolejnego DLC? Właśnie po raz trzeci skończyłem trójeczkę i brakuje mi teraz czegoś nowego, a na razie niczego nie widać na horyzoncie. Dla mnie była by to tragedia gdyby miało się zakończyć na tym jednym Missing Linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 04:23, SarenkaB napisał:

Nie było czasami jakichś informacji co do kolejnego DLC? Właśnie po raz trzeci skończyłem
trójeczkę i brakuje mi teraz czegoś nowego, a na razie niczego nie widać na horyzoncie.
Dla mnie była by to tragedia gdyby miało się zakończyć na tym jednym Missing Linku.


Na razie cicho wszędzie, głucho wszędzie. Ja osobiście wolę, jeśli pracują nad kolejną częścią, niż DLC-ują - po prostu długość gry za ponad 100zł masakrycznie przekracza wartością DLC za 1/3 ceny czy tam ile to kosztuje (totalnie nie wiem, bo i tak ze zniżką kupiłem na Steamie). Oj, niech robią pełniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie trzeciego bossa - Namira?
Już mnie krew zalewa, gość po prostu nie chce zginąć, a ja się przewracam po chwili nieuwagi.

Zrobiłem opcjonalne zadanie na chip, także

Spoiler

wyłączyli mi wszystkie wszczepy

. Zatem masa bonusów poszła w las. Na dodatek ekran świeci, mruga i inne dziwne rzeczy się dzieją - przez co nic nie widać.
Broni ciekawych też nie mam: Pistolet Obezwładniający, Pistolet 10mm (prawie maksymalnie ulepszony), Strzelba. Dodatkowo są dwie bronie na mapie do których pozbierałem trochę amunicji.

Ogólnie próbowałem dwóch taktyk:
1. stun + headshot, a potem bieganie w kółko, aby przeładować bronie i naładować HPki.
2. brute force - ładowanie na ślepo ołowiu, licząc, że się przewróci szybciej niż ja.
I nawet nie wiem, które działało lepiej (naprawdę, mogliby dodać pasek HP bossów). Pierwszym sposobem wsadziłem ponad 20 headshotów ze strzelby, i gość dalej skakał, jakby nigdy nic ;).

Wcześniejszych bossów bez problemu z pistoleciku rozwalałem, po wyrobieniu dobrej taktyki / lekki farcie ;). Całą grę przechodziłem bez zabijania (niestety zepsułem osiągnięcie, bo zapomniałem zrobić reloada po
Spoiler

uratowaniu pilota

), także w ogóle się bronią nie interesowałem :/.

No nic, w międzyczasie pewnie wezmę się za coś innego, ewentualnie jak ochłonę to przejdę Missing Linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 18:41, Mordant napisał:

Jakieś porady odnośnie trzeciego bossa - Namira?

Spoiler

Cofnij sie do poczatku levelu, przeprogramuj i przytargaj dzialko winda na gore. Jak bedziesz wychodzic z windy i wlaczy sie cutscenka, dzialko zostanie w okolicach windy i bedzie ostrzeliwal Namira. Choc zwazywszy na fakt, ze stoi tam gdzie stoi i nie mozesz przeniesc zasieg bedzie ograniczony, to powyzszy sposob umozliwil mi zabicie Namira po ktoryms razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie mam odpowiedniego ulepszenia, ani wolnych punktów Praxis. A do kolejnego ponad 2,5k PD. Wczytać gry również nie mogę, bo jadę na jednym sejwie.


Jakieś inne rady ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 19:18, Mordant napisał:

Spoiler

Nie mam odpowiedniego ulepszenia, ani wolnych punktów Praxis. A do kolejnego ponad
2,5k PD. Wczytać gry również nie mogę, bo jadę na jednym sejwie.


Jakieś inne rady ;) ?


http://youtu.be/4v1X5F0d58I

Ewentualnie licz na szczęście bo czasem blokuje się w pewnych miejscach. U mnie to było np. na lewo od windy przy ścianie w kąciku.

Albo strzał - > uniki za zasłonę->manewry i ustawianie się za zasłoną -> strzał.
Powtórzyć i spuścić wodę.

Przy jakieś 100 próbie coś powinieneś wskórać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie filmiku - niestety nie mogę tak zrobić, ze względu na wyłączone ulepszenia. Nie można przez to używać żadnych skilli.

No nic, jutro się pomęczę. Zobaczymy, może jakimś cudem się uda za którymś razem.

Poziom trudności da się w trakcie gry zmienić? I czy faktycznie to coś daje? Bo tak sobie przypomniałem, że na hardzie się bodaj męczę ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mordant
jeśli nie dawałeś nic w lepsze opancerzenie to - niezależnie od poziomu trudności - będzie cię zabijał błyskawicznie.

@Piotrek_K
Wiem. U mnie akurat się zablokował. Za 39 próbą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni boss jest banalny jeśli się ma

Spoiler

granatnik z preordera (dostaje się go chyba od Tonga).
Natychmiast po filmiku 3 strzały na klatę zanim podskoczy i po walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 20:30, Darkstar181 napisał:

Ostatni boss jest banalny jeśli się ma

Spoiler

granatnik z preordera (dostaje się go chyba
od Tonga).
Natychmiast po filmiku 3 strzały na klatę zanim podskoczy i po walce.



-preordera, pfff. Kto to kupuje? Teraz się czeka parę miesięcy aż wydane gry przejdą z wersji beta na w miarę grywalne. Proza życia gracza współczesnego.
-no i oczywiście zakładamy, że gracz nie wywalił całego swojego bojowego sprzętu i wie, ze na bossów to tylko zmasowany ogień działa. Wyjątek - pierwszy i trzeci boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie robiłem tego questa, więc przystępując do walki ,miałem wszystkie ulepszenia.

Może ten filmik pomoże w Twojej sytuacji http://www.youtube.com/watch?v=3YFgL2NigVQ ?

Ja mam natomiast problem z Missing Linkiem, bo przed scenką ze spotkaniem z CEO, gra się crashuje (tj. dźwięk się wcześniej bądź w trakcie scenki zapętla, a sama scenka to czarny ekran). Ktoś miał i sobie z tym poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 18:41, Mordant napisał:

Jakieś porady odnośnie trzeciego bossa - Namira?
Już mnie krew zalewa, gość po prostu nie chce zginąć, a ja się przewracam po chwili nieuwagi.


Jak kazdy boss, dwa uzycia ulepszonego tajfuna. Za proste te walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, udało się. Przestałem kombinować z "super broniami" i wróciłem do mojego ukochanego 10mm. Taktyka: chowanie się za rogami i pakowania ołowiu w przeciwnika. Uciekanie tylko przed granatami, ewentualnie jak podchodził zbyt blisko. Ot, 4 magazynki weszły (z czego większość w czachę) i się przewrócił :).

No, to jedziem dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 21:27, Noirr napisał:

Jak kazdy boss, dwa uzycia ulepszonego tajfuna. Za proste te walki.


Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem posta na który odpowiedziałeś dowiedziałbyś się, że Mordant pozwolił zainstalować sobie

Spoiler

nowy bioczip przez co walkę z Namirem musiał stoczyć z niedziałającymi ulepszeniami

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować