Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2012 o 21:27, Noirr napisał:

Jak kazdy boss, dwa uzycia ulepszonego tajfuna. Za proste te walki.

Akurat tego ulepszenia nie wykupiłem. Właśnie czytałem, że strasznie ułatwia grę. A i tak bez tego, jadąc jedynie na zwykłym pistolecie (plus ogłuszacz) nie miałem z większym problemów. Kwestia wpadnięcia na "dobrą" taktykę.

Po męczeniu się z Namierem, na następnego bossa się porządnie przygotowałem. Amunicji cała masa, cały arsenał broni, a tu... wielkie rozczarowanie. Tak samo jak końcówka.

W każdym razie, gra świetna. Za dodatek biorę się jutro.

Swoją drogą, można gdzieś dorwać sejwy z konkretnych momentów w grze? Przegapiłem dwa poboczne zadania -

Spoiler

drugą część Pritcharda oraz kobietę lekkich obyczajów

, a nie chce mi się przechodzić połowy gry dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć moda "Map select + debug menu" i dzieki niemu skaczesz do wybranego rozdziału gry, wykupujesz sobie ulepszenia, włączasz niewidzialność, nieśmiertelność itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 11:13, KamyK_84 napisał:

Czy do karabinu snajperskiego można dołączyć tłumik?

Tak... przynajmniej tak myślę bo widziałem wyciszoną snajperkę raz czy dwa w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do Augmented Edition był dołączane bronie w tym wyciszony karabin snajperski. Ja mam zwykłą edycję z wybuchającym pakietem czyli tych dodatkowych broni nie mam. Teraz to mnie wk*rwili, bo do zwykłej snajperki jak teraz sprawdzałem (zapomniałem, że można sprawdzić jakie dodatki można dołączyć) to tłumik był niedostępny, czyli cały mój "plan" gry poszedł się walić. Pozostaje kusza :/
Co lepiej brać karabin bojowy czy pistolet maszynowy? Planuje się w większości skradać, najwyżej mała broń na wszelki wypadek. Tylko czy nie lepiej zużyć te kilka kwadracików ekwipunku więcej i mieć chyba lepszą broń. Samym pistoletem w nagłych przypadkach się nie wybronie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2012 o 11:50, KamyK_84 napisał:

Co lepiej brać karabin bojowy czy pistolet maszynowy? Planuje się w większości skradać,
najwyżej mała broń na wszelki wypadek. Tylko czy nie lepiej zużyć te kilka kwadracików
ekwipunku więcej i mieć chyba lepszą broń. Samym pistoletem w nagłych przypadkach się
nie wybronie :<

Jeżeli skradanie, to może po prostu paralizator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 11:50, KamyK_84 napisał:

Samym pistoletem w nagłych przypadkach się
nie wybronie :<

Wybronisz wybronisz, ja przechodziłem Skradanie bez zabijania nikogo i miałem tylko paralizator, karabin z nabojami usypiającymi i PEPS, z Lethal miałem tylko pistolet i rewolwer (na bossów) ogólnie prawie wszystkich normalnych przeciwników wykańczałem Take-Downami, było to nieco czasochłonne, ale sporo PDków za to wpadało, a Bossowie... cóż
UWAGA SPOILERY
http://www.youtube.com/watch?v=eCtiQifT5Bo
http://www.youtube.com/watch?v=4v1X5F0d58I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 11:50, KamyK_84 napisał:

Co lepiej brać karabin bojowy czy pistolet maszynowy? Planuje się w większości skradać,
najwyżej mała broń na wszelki wypadek. Tylko czy nie lepiej zużyć te kilka kwadracików
ekwipunku więcej i mieć chyba lepszą broń. Samym pistoletem w nagłych przypadkach się
nie wybronie :<


Jeśli planujesz się skradać i zainwestujesz co nieco w niewidzialność to jakaś większa pukawka nie będzie Ci potrzebna, bo nawet jeśli zostaniesz wykryty to możesz szybko znów się ukryć i poczekać, aż przeciwnicy się uspokoją. Ja podczas swojego drugiego podejścia do gry, gdzie grałem na Pacyfistę, z broni na ostrą amunicję miałem tylko zwykły pistolet, który w trakcie gry ulepszyłem na maxa, ale i tak używałem go tylko podczas strać z bossami, resztę przeciwników kończyłem przy pomocy take-downów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanko, kupiłem DX od Cenegi, a teraz widzę Missing Link za 3,29 eurona get games, niby wszystko wersje steamowskie ale czy nie będzie żadnych problemów instalacją, jakieś blokady regionalne czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być żadnego problemu. Ja mam pudełkową podstawkę, a dodatek zakupiłem gdzieś elektronicznie (GMG bodaj) i dodał się bez problemu.

W historii zakupu jest jako "Deus Ex Human Revolution Missing Link DLC Retail" także wygląda na to, że nie ma żadnego podziału regionalnego na nim.

@Heartbreaker
Dzięki za radę. Niestety ten mod jest trochę zbugowany. Próbowałem zacząć od "Brudny biznes", niestety zadania się nie aktualizują jak trzeba - bez różnicy czy robię je samemu przez normalną rozgrywkę, czy też próbując je popchnąć dalej poprzez DEBUG.
No nic, nie chce mi się specjalnie w tym babrać dla dwóch osiągnięć. Wpadną, jak kiedyś najdzie mnie chęć na ponowne przejście gry - wtedy będzie można na spokojnie, wraz z jakimś guidem przechodzić dla achi. Nic na siłę.

Dobra, to teraz Brakujące Ogniwo i w końcu będzie można się wziąć za LA Noire :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie drugi raz zagrałem i przeszedłem całą grę. Wreszcie poprawili część bugów, przez które granie za pierwszym razem (po premierze) było praktycznie niemożliwe. Ale nadal dużym minusem jest fakt, że nawet na najwyższym poziomie trudności gdy jest grupka uzbrojonych przeciwników to najlepiej sprawić aby mnie zobaczyli, schować się do szybu - wszycy podejdą do szybu, a ja ich wybijam jak kaczki. Brr....
Ale sama gra z łatkami - miodzio. Dobra wciągająca fabuła i super zakończenia. Ja za pierwszym razem zdecydowałem się na wysłanie wiadomości Darrowa. Poźniej sobie zobaczyłem wszystkie pozostałe zakończenie i nadal twierdzę, że zakończenie po wysłaniu sygnału Darrowa jest najlepsze (mi najbardziej odpowiada). Jutro zabieram się za Missing Link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyby wentylacyjne... dobry motyw miałem w biurze Zhao.
Wentylacja z dwoma wyjściami, przeciwnicy zbiegali się do jednego wejścia, ja strzelałem do nich z drugiego. Ci podbiegali a ja przemykałem się do pierwszego. Takim sposobem załatwiłem cały szwadron :]

Mogłem ich załatwić na schodach ale model strzelania (a raczej chowania się) miał humory i zwyczajnie ssał. Do tego kamera bzikowala. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 20:32, KamyK_84 napisał:

Brakujące ogniwo jest tylko w wersji cyfrowej? Nie ma żadnego wydania pudełkowego?


Wydanie pudełkowe ograniczyli tylko do pudełka z karteczką z kodem STEAM w środku. Nic więcej tam nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zapisy gry bo grał brat, gdzie znajdę te zapisy, bo chciałbym je usunąć lub przenieść. Chce grać ale nie chce nadpisywać swojego przejścia na te które sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować