Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2011 o 14:07, Wszystkozajete napisał:

Jeszcze takie pytanie. Czy na wysokim poziomie trudności, po aktywowaniu wczepu pozwalającego
na przebijanie ścian, gra nie podświetla fragmentów murów możliwych do rozwalenia, tak
jak to ma miejsce na średnim poziomie? Bo przynajmniej u mnie tak to wygląda.

A nie grasz przypadkiem z włączonym podświetleniem?
Ja nie grałem na najwyższym poziomie, a i tak nic mi nie podświetlało. Ściany do zniszczenia rozpoznawałem po pęknięciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dopiero za drugim przechodzeniem gry widzę jak jest wiele możliwości dotarcia z punktu A do B. Świetna konstrukcja lokacji, twórcom należy się pełne uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 17:06, Fun_g_1_2_3 napisał:

A nie grasz przypadkiem z włączonym podświetleniem?
Ja nie grałem na najwyższym poziomie, a i tak nic mi nie podświetlało. Ściany do zniszczenia
rozpoznawałem po pęknięciach.


Tak, masz rację, chwile po napisaniu swojego poprzedniego posta sprawdziłem w opcjach i okazało się, że mam wyłączone podświetlenie, co jest dziwne bo jak przechodziłem grę po raz pierwszy to było włączone.
Wiem, że granie bez podświetlenia jest bardziej realne i pewnie ciekawiej się eksploruje mapę, ale z drugiej strony czasem interesujące miejsca i przedmioty można pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Missing Link fajne ale...
Jest tam za ciasno jak na to co oferowała podstawka choć muszę przyznać że ten achiv ->
"You survived The Missing Link using no Praxis kits, weapons, or explosives. Whoa." Jest mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:43, Sipso2008 napisał:

Menu>Materiały do pobrania>Brakujące Ogniwo>Nowa gra.

Z czystej ciekawości - Missing Link odpala się automatycznie w trakcie właściwej gry

Spoiler

tj. zaraz po wejściu na statek

, czy trzeba zacząć nową grę w DLC z menu głównego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:28, L33T napisał:

Dodatkowo tłumaczy Ci grę ale tylko w obrębie dodatku.


Dokładnie. Sam mam grę po polsku, ale dodatek kupiłem na amerykańskim Live i mam po engliszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, może dosyć dziwne, ale nie daje mi spokoju: Po ograniu tej wersji prasowej, która wyciekła na wakacjach, zauważyłem, że Jensen po prologu "traci" płaszcz. I tu moje pytanie (jako osoby czekającej na przesyłkę z grą) da się go w ten płaszcz jakoś spowrotem ubrać? Czy będę skazany na (wg mnie gorszą) wersję głównego bohatera bez płaszcza?

PS. Wiem, że pytanie dziwne, ale naprawdę nie daje mi spokoju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież cały czas masz płaszcz, tylko w misjach głównego wątku go chyba nie ma. Zresztą... czy ten płaszcz jest dla Ciebie aż taki ważny? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nowy Deus Ex zaliczony. ;D Gra jest wybitna, co do tego nie mam wątpliwości (spodobała mi się dużo bardziej niż pierwsza część). Ciężki, mroczny klimat, bardzo dobra fabuła (

Spoiler

transhumanizm i Illuminati, łał

) i wątki poboczne, rewelacyjny, nieliniowy gameplay - po prostu materiał na grę roku. Przeszukiwałem praktycznie każdy kąt, czytałem większość maili, sporo hakowałem. Grę przeszedłem na cichacza ze zdobytym osiągnięciem za brak uruchomionych alarmów na poziomie Give Me a Challenge - jestem też pewien, że nikogo nie zabiłem a jednak tego osiągnięcia już nie dostałem, dziwne.

Szczególne wrażenie zrobiła na mnie opowiedziana historia (obok genialnego kierunku artystycznego). Prezentuje prawdopodobną przyszłość i wyzwania jakie mogą na nas czekać. Naprawdę daje do myślenia, poruszając bardzo ważne wątki - co czyni nas ludźmi, lub czy rzeczywiście całkowita wolność byłaby dla nas dobra, czy może byłaby równa całkowitemu chaosowi? Gra podsuwa pewne odpowiedzi, lecz bardziej sugeruje byśmy sami nad nimi pomyśleli. Brawo dla Eidos Montreal, znakomita robota.

Spoiler

Ciekawe czy rozmowa pod koniec napisów końcowych jest czymś więcej niż tylko miłym nawiązaniem do pierwszego Deus Ex, może kiedyś doczekamy się jego remake''u. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 18:02, Niflheim napisał:



Spoiler

Ciekawe czy rozmowa pod koniec napisów końcowych jest czymś więcej niż tylko miłym
nawiązaniem do pierwszego Deus Ex, może kiedyś doczekamy się jego remake''u. ;>



Spoiler

Nie sadzę, prędzej kontynuacja Human Revolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, może ktoś będzie znał odpowiedź. Czy żeby otrzymać pod koniec misji (lub danej części misji) bonus za Ducha (500 pkt) żaden przeciwnik nie może zostać nawet podejrzewać naszej obecności?
Chodzi mi o to, że gdy ktoś wyczuje coś podejrzanego pojawia się nam informacja, iż dany wróg jest ostrożny i jest on zaznaczony pomarańczowym markerem na mapce, dopiero gdy nas wykryje staje się wrogi (zaczyna strzelać) i jest zaznaczony czerwoną strzałką
Dziwne, bo już dwa razy zdarzyło mi się, że nikt mnie w pełni nie wykrył, a bonusa za Ducha nie dostałem, jedynie za Gładkie wejście (nie włączył się żaden alarm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duch to efekt tego że ani razu nikt nawet nie pomyślał, że coś może być nie tak. Gracz starający się o Ducha wchodzi na teren misji tak, że nikt nawet o tym nie wie, a jedyna interakcja ze strażnikami to ich ogłuszenie i skrzętne schowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 12:49, Ostrowiak napisał:

Duch to efekt tego że ani razu nikt nawet nie pomyślał, że coś może być nie tak. Gracz
starający się o Ducha wchodzi na teren misji tak, że nikt nawet o tym nie wie, a jedyna
interakcja ze strażnikami to ich ogłuszenie i skrzętne schowanie.


Bez przesady. Można otrzymać Ducha nawet jeśli strażnicy mieli status Alarmed. Ważne aby nie otrzymali statusu Hostile (gram wersję ang więc to będzie chyba Wrogi).
Wiele razy otrzymałem Ducha mimo, że strażnicy mieli ten status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 13:33, Phobos_s napisał:

Bez przesady. Można otrzymać Ducha nawet jeśli strażnicy mieli status Alarmed. Ważne
aby nie otrzymali statusu Hostile (gram wersję ang więc to będzie chyba Wrogi).
Wiele razy otrzymałem Ducha mimo, że strażnicy mieli ten status.


Masz rację, przechodziłem teraz questa w

Spoiler

Tai Yong Medical

. Misja była podzielona na 4 części i kończąc każdą z nich można było otrzymać bonus za Ducha i Gładkie wejście. Tylko w drugiej części misji nie otrzymałem Ducha i to mnie właśnie zastanawiało, bo nikt mnie nie wykrył, na tyle by stać się wobec mnie wrogi. Zauważyłem, że coś jest nie tak, gdy unieszkodliwiam dwóch przeciwników za jednym atakiem, bo wtedy często na koniec nie otrzymuje tego bonusa, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Spoiler

Jestem w Convention Center w Detroit gdzie przemawia Taggart. Muszę wyciągnąć od niego gdzie przebywa Sandoval. Odkryłem dwie drogi: 1) albo rozmowę z Taggartem 2) albo włamanie się do jego komputera.
Czy ma to jakiś wpływ na jakieś dalsze sytuacje w grze oprócz czy tylko jest to kwestia przyznanych XP?



Pytanie dodatkowe:
Spoiler

Czy decyzja o tym czy wrobić Taggarta podrzucając mu nagranie na komputer wpływa jakoś na dalszą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować