Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2011 o 20:21, hans_olo napisał:

@Wszystkozajete
Da się odblokować wszystkie. Kilku graczy na necie już to udowodniło. Sam, jak sobie
odświeżę jedynkę i dwójkę, to też spróbuję zrobić HR na maxa.


Więc jednak można, mi w zasadzie niewiele zabrakło, ale i tak nie wiem gdzie miałbym te brakujące 12 000 PD nabić (około 10 k odliczając 2 lub 3 bonusy Duch i jedno niewykonane zadanie). Mapy przeczesywałem bardzo dokładnie, hakowałem wszystko co się dało (nawet kompy na posterunku policji zhakowałem, co nie było łatwe - musiałem zbudować sobie domek ze skrzynek ;d), do tego przy hakowaniu zbierałem wszystkie bonusy ze skrytek, wszystkich kończyłem takedownami (chyba tylko raz użyłem karabinu usypiającego i raz granatu gazowego na punktowanych wrogów) i często starałem się kończyć wrogów z bonusem 2 na 1. Ok, tutaj trochę PD straciłem, bo poza oczywistymi sytuacjami, gdzie 2 kolesi stoi/przechodzi obok siebie, w pozostałych sytuacjach można zaalarmować danego wroga i sprowokować do podejścia do kolegi by położyć dwóch od razu, niemniej jest to strasznie czasochłonne i dość trudne, bez odpowiedniej wprawy. Aha, może jeszcze parę tych mniejszych robotów (za 45 PD) nie zniszczyłem, bo EMP niestety za dużo w grze nie ma.
Tak więc, jeśli podejmiesz próbę, która mi się nie udała, to czeka Cię długa i dość męcząca rozgrywka, jednak życzę powodzenia ;]

@4ny4
>Dziwi mnie tylko, że nie odblokowałeś Tajfun''a, szczególnie przydatny w ostatniej misji, z drugiej jednak strony >osiągnięcie Pacyfisty z II poziomem Tajfun''a byłoby raczej nierealne. :) Tak czy owak gratuluję. ;]

Dzięki ;] A jeśli chodzi o Tajfun, to przy pierwszym przechodzeniu gry czasem go używałem, ale przy założeniu, by nikogo nie zabijać, ulepszenie to jest kompletnie bezużytecznie. Bossów można pokonać bez większego wysiłku, jeśli zna się ich słabe strony, a używając Tajfuna na "opentańcach" straciłbym Pacyfistę. Tutaj używałem min gazowych lub po prostu delikwentów omijałem, bo i tak PD za nich się nie dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Nie wiem czy ktoś kojarzy taki moment z trailera gdy kamera pokazuje panoramę(chyba) Detroit, świecącego, w nocy itd. Czy ktoś wie gdzie znaleźć takiego arta w dobrej rozdzielczości na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:10, darth_16 napisał:

Mam pytanie. Nie wiem czy ktoś kojarzy taki moment z trailera gdy kamera pokazuje panoramę(chyba)
Detroit, świecącego, w nocy itd. Czy ktoś wie gdzie znaleźć takiego arta w dobrej rozdzielczości
na necie?


Wydaje mi się, że chyba jednak chodzi Ci o Hengsha nie o Detroit.
Może, któryś z tych będzie Ci odpowiadał?
http://xbox360media.ign.com/xbox360/image/article/109/1093864/deus-ex-human-revolution-20100601104332030.jpg
http://www.aeon.net.nz/wordpress/wp-content/uploads/2011/08/DXHR_Augmented_Edition_Extended_CGI_December2010.mov_snapshot_01.50_2011.08.28_17.25.45.jpg
http://www.buttoncombo.com/wp-content/uploads/2011/07/IMAGE1.jpg
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100619154729/deusex/en/images/4/41/Heng_sha_skyline_trailer.jpg
http://playstationlifestyle.net/wp-content/uploads/2010/06/deus-ex-human-rev-3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o to! Dzięki. A skąd to wziąłeś? I czy da się w lepszej rozdzielczości gdzieś to pobrać? Tak czy siak dzięki raz jeszcze. Super art jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :)
Sam zrobiłem tego screena :) Na Steamie możesz pobrać trailery i z tego co pamiętam możesz też wybrać ich rozdzielczość. Ja mam tylko 1280x1024 dlatego to nie jest takie duże, ale może Ty sobie sam zrobisz większego arta :)
Ja go wyciągnąłem stąd: http://store.steampowered.com/video/39170/80486?snr=1_7_7_151_150_1
- Deus Ex: Human Revolution Extended Trailer (EN) (PEGI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:01, karolekx23x napisał:

mam wypuchowy pakiet DCL i nie moge znależć gdzie to wpisac ?


Nigdzie. Te DLC jest zaimplementowane w grę w taki sposób, że znajdziesz jego elementy tam, gdzie normalnie by ich nie było. Tak samo z dodatkową misją. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:14, Gregario napisał:

jak aktywowałeś ten dodatek na steamie to później już nic się w grze nie robi.


Jak aktywować ten kod na steam? Nie wiem gdzie wpisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 20:15, karolekx23x napisał:

Jak aktywować ten kod na steam? Nie wiem gdzie wpisać ?


Ehh... :/

Menu Games -> Activate Product on Steam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób by zainstalować Deusa z płyty? Bo ciągle próbuje mi pobierać wszystko ze steama i jeszcze wywala komunikat, że serwery są zbyt zajęte.

EDIT: Jeszcze jakby się dało zainstalować ją gdzie indziej niż w folderze steama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 20:10, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

Czy jest jakiś sposób by zainstalować Deusa z płyty? Bo ciągle próbuje mi pobierać wszystko
ze steama i jeszcze wywala komunikat, że serwery są zbyt zajęte.

EDIT: Jeszcze jakby się dało zainstalować ją gdzie indziej niż w folderze steama....


Przecież normalnie się z płyty instaluje. wkładasz płytę, uruchamiasz setup i jedziesz.
Potem pobiera tylko patche i DLC ze Steama.

Gry Steamowe zawsze instalują się tam gdzie Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 09:18, Phobos_s napisał:

Przecież normalnie się z płyty instaluje. wkładasz płytę, uruchamiasz setup i jedziesz.
Potem pobiera tylko patche i DLC ze Steama.

No to zainstalował mi się w pół minuty i zaczął pobierać 7,5 GB patchy. Trochę to naciągane... Trudno, już i tak prawie się pobrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a to granie przez stem potrzebuje dużo utrzymania łącza internetowego bo mam neta radiowego i jak potem patrze to po kilku godzinnym graniu troche zre limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować