Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 23:47, BOB-P napisał:

Pomylilem daty. To jest z kwietnia.

Tak to już jest za granicą, że najpierw podają miesiąc, a dopiero potem dzień, a na końcu rok ;]
Ja tego nie rozumiem, ale ma to pewnie jakieś wytłumaczenie :P
A propos dodatku: nie zapomnijcie o dzisiejszych alternatywnych ulepszeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 00:06, DArkon1990 napisał:

Narazie to cisza co do nowych ulepszeń.

No bez przesady -,-
Nikt nie będzie czekał do północy i sekundę po niej publikował newsa z alternatywnymi ulepszeniami. Tak samo jak ostatnio ulepszeń należy spodziewać się popołudniu.
Poza tym nie ma się co niecierpliwić ;]
Im dłużej będziesz czekał, tym bardziej będziesz się cieszył (prawdopodobnie :P ) z opublikowanych wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 17:56, Shadow SSJ Warrior napisał:

Dla przypomnienia: Aktualizacja alternatywnych ulepszeń w maju odbywała się w każdy wtorek.
Jeżeli to się będzie dalej sprawdzać to publikacje przewidziane są na:5, 12, 19 i 26 czerwca*

*Podane daty mogą ulewc zmianie.

A przy obrych wiatrach może tydzień później, czyli 3 lipca, Nival zaprezentuje nam jakiś zwiastun Plemion. No ale jeśli nie w lipcu, to już na pewno na jakiś targach, np. Games Convention lub tym zmienionym E3(tylko dla dzienikarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:05, DArkon1990 napisał:

Ciekawe czy są jakieś Przecieki z nowymi Ulepszeniami jak to było w przypadku Inferno.

Myślisz, że jakby były, to ktoś by je ukrywał? Informacje te nie byłyby wtedy przeciekami :P
Poza tym już trochę za późno na przecieki, nie uważasz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zobaczyć jakie Walki/Pojedynki/Potyczki jakie miałem w Heroes 5 wersja 1.5, o to link do moich Walk:

http://rapidshare.com/files/35376549/Replays.rar

Plik należy wklejić i wypakować do folderu: C:\Documents and Settings\DArkon\Moje dokumenty\My Games\Heroes of Might and Magic V\Profiles\DArkon

DArkon to ja, Uwas będzie Inaczej napisane, aha musicie Posiadać grę w Wersji 1.5
Polecam liczby Potworów są wielkie, aha grałem na Heroicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jak zawsze nowinek można spodziewać się po 18.00 naszego czasu :) A co do samych alternatywnych ulepszeń to nie wiem, co bardziej chciałbym zobaczyć: Nekropolię czy Akademię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:17, Napek napisał:

Prawdopodobnie jak zawsze nowinek można spodziewać się po 18.00 naszego czasu :) (...) chciałbym zobaczyć: Nekropolię czy Akademię


Przed wieczorem nie ma co czekać. Wcześniej nie będzie, w zeszłym tygodniu zbyt szybko zuploadowali screeny i dlatego był wyciek. Teraz raczej to się już nie zdarzy. Chciałbym bardzo zobaczyć Akademię, w zeszłym tygoniu łudziłem się, że zobacze alternatywy Magów, a tu zonk. Nival wstawia te alternatywy, które już ukończył, dlatego bardziej prawdopodobne jest opublikowanie alternatyw Nekropolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe licze sa swietne :) podobnie jak kostuchy :P zombie fatalne :/ a smok wyglada jakby smokowi cienia rentgena zrobili ;)

wampir maka przyproszony (wyglada kiczowato :/) a szkielet jakby z diablo...

nie... te jednostki moim zdaniem nie bardzo im sie udaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:17, morthi napisał:

nie... te jednostki moim zdaniem nie bardzo im sie udaly :(


No niestety - jak do tej pory najgorsze z alternatyw. Przynajmniej z wyglądu. Co nieco po francusku rozumiem, ale poczekam jeszcze nas angielskie tłumaczenie zdolności i wtedy się zastanowimy nad ostateczną oceną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka prezentują się IMO fajnie. Zobaczymy jak ze zdolnościami. Ja tam francuskiego ni w ząb nie rozumiem (ale [żetę] powiedzieć umiem :P), więc poczekam na angielską wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować