Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

dodatkowe mapy sa tylko do herosow 2-3-4. dodatkowe mapy do herosow 5 swa tylko w wersji kolekcnojerskiej

na forum zamiescilem sposob jak odblokowac niezbalansowane mapy w herosach 5- wystarczy poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektorym osobom na forum poszlo na mx...wiec teoretycznie powinno dzialac :)
ale nie bedzie to wygladac zachwycajaco - lepiej kup sobie lepsza karte i opiero wtedy herosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:27, Raziel Gothic napisał:

no byłoby fanie, bo mam własnie mx440
tylko jak jest w praktyce?
prosze o odpowiedz bo mam dylemat czy kupowac czy nie...


Ludzie mowili ze po zainstalowaniu patcha 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 20:02, omaah napisał:

> to sa dodatkowe mapy do heroes 2-3-4 czyli te ktore wygraly konkurs i inne :) NIE MA map
dodatkowych
> do herosow 5

No właśnie... i po co mi te dodatkowe mapy. Po paru podejściach do HoMMV, na III już patrzreć
nie mogę. Grafika zabija! Tak giną legendy...


Homm 3 rulezz stary o czym ty mowisz grafika w 3 jest swietna ten mroczny klimacik pewnie nie jedna osoba podziela me zdanie ale w 4 i 5 nie odczuwamy tego klimatu bo trawa jest jaskrawsza i jasniejsza zauwazcie ze w 3 jest o wiele ciemniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 05:51, Thomas Rola napisał:

> Po paru podejściach do HoMMV, na III już patrzreć nie mogę. Grafika zabija! Tak giną legendy...

Homm 3 rulezz stary o czym ty mowisz grafika w 3 jest swietna ten mroczny klimacik pewnie nie
jedna osoba podziela me zdanie ale w 4 i 5 nie odczuwamy tego klimatu bo trawa jest jaskrawsza
i jasniejsza zauwazcie ze w 3 jest o wiele ciemniejsza...


H5 jest jeszcze tak niedorobiony, że nie prędko powiem - tak gra zasługuje na porównywanie do poprzednich w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej wpisać kod? Bo mogą być problemy z edycjami (mam kolekcjonerską). Zdecyduj się, bo jakby co mail z profilem mam w Kopiach Roboczych. Jest kod dodający armię. A ta misja jest długa, ale prosta - zajmij zamek brązowych, 10 tygodni buduj armię i rusz na Izabelę najlepszym bohaterem (ale nie Raelagiem, bo on obniża morale jednostek Przystani w swojej armii).

A to kody: http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/heroes5_cheats.shtml

Ale lepiej poczekać i samemu zrobić armię. Ale jak wolisz profil i masz kolekcjonerską to napisz, wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:08, explotion napisał:

17 000 postów więc myślę że sporawo osób wie coś o tej gierce... :P
mianowicie chodzi mi o sprzęt, a właściwie jak będzie chodził Heroes V na moim kompie.
sprzęt mam taki jak w podpisie, a szczególow dane dotyczące grafiki są pod tym adresem: http://poland.hisdigital.com/html/product_sp.php?id=194
będę bardzo wdzięczny jeśli ktos odpowie jak mniej-więcej będzie to chodziło i przy jakich
detalach... :P

z góry dzięx


hi, czy mógłbym prosić o dpowiedź... :P
w poniedziałek dostane grę... :P
proszę.... <prosi> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa. Spojrzałem sobie dziś ponownie na reklamę Herosów V i pytam: dlaczego w normalnej edycji (DVD) gry nie ma soundtracka z gry mimo, że pisali o nim jako dodatek do egzemplarza fry. Dlaczego nie ma? Czy jest tylko w edycji kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:46, Liqid napisał:

Jedna sprawa. Spojrzałem sobie dziś ponownie na reklamę Herosów V i pytam: dlaczego w normalnej
edycji (DVD) gry nie ma soundtracka z gry mimo, że pisali o nim jako dodatek do egzemplarza
fry. Dlaczego nie ma? Czy jest tylko w edycji kolekcjonerskiej?

Soundtrack został wycofany z wydania już dawno. W żadnym z zestawów go nie ma. Musiałeś spojrzeć na jakąś starą reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - starą reklamę - Katalog 2 kwartał 2006 dołączony w dodatku do wyżej wymienionych Heroesów. A reklama była na 2-3 stronie, więc coś nie tak? Nie mogli tego zmienić? Te dodatkowe mapy też. Sa tylko w E.K/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wiek ktos jak bardzo ograniczona jest EK?? poszukal bym odpowiedzi na to pytanie ale jakoś nie bardzo chce mi się szukać na 890 stronach... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:53, windows00 napisał:

Soundtrack został wycofany z wydania już dawno. W żadnym z zestawów go nie ma. Musiałeś spojrzeć
na jakąś starą reklamę.


ja dostalem soundtrack ale z tombraidera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:12, explotion napisał:

Może wiek ktos jak bardzo ograniczona jest EK?? poszukal bym odpowiedzi na to pytanie ale jakoś
nie bardzo chce mi się szukać na 890 stronach... :P


Kiedyś w Jaskoni Behemota pisało, że EK była zrobiona w 4000 egzemplarzach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę heroes V wersję kolekcjonerską od samoego początku i stwierdzam że gra mocno mnie zawiodła oprócz grafiki, która i tak nie zabardzo mi się podoba stwierdzam że gra jest słaba wręcz cofneła się w rozwoju. Dla mnie a gram już od pierwszego wydnia oczekiwałem dużo więcej. Po pierwsze dużo błędów i niedoróbek- po drugie nie wprowadzono nic nowego lecz twierdze że zrezygnowano z fajnych pomysłów z IV i III-WOG /dużo budowli,artefakty można łączyć,wojsko się szkoli,więcej czaró,mgła wojny itd/ a tam właśnie pokazano w którym kierunku powinna iść gra.
Grę zrobiono typowo marketingowo dla 8-9 latków zero przyjemności i frajdy z odkrywania świata. Ponadto obiecywano w zapowiedziach dużo więcej - a dano zaledwie figę z makiem.
Multiplajer to też wielka pomyłka, nie rozpisując się powiem że jesli ktoś grał w cyvilization IV to tam właśnie pokazano jak powinno wyglądać /jednoczesne rozgrywanie tur-komunikacja/.
Konkluzja jest taka heroesV jest słaba i czekam na poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 12:33, df dziki napisał:

Mam grę heroes V wersję kolekcjonerską od samoego początku i stwierdzam że gra mocno mnie zawiodła
oprócz grafiki, która i tak nie zabardzo mi się podoba stwierdzam że gra jest słaba wręcz cofneła
się w rozwoju. Dla mnie a gram już od pierwszego wydnia oczekiwałem dużo więcej. Po pierwsze
dużo błędów i niedoróbek- po drugie nie wprowadzono nic nowego lecz twierdze że zrezygnowano
z fajnych pomysłów z IV i III-WOG /dużo budowli,artefakty można łączyć,wojsko się szkoli,więcej
czaró,mgła wojny itd/ a tam właśnie pokazano w którym kierunku powinna iść gra.
Grę zrobiono typowo marketingowo dla 8-9 latków zero przyjemności i frajdy z odkrywania świata.
Ponadto obiecywano w zapowiedziach dużo więcej - a dano zaledwie figę z makiem.
Multiplajer to też wielka pomyłka, nie rozpisując się powiem że jesli ktoś grał w cyvilization
IV to tam właśnie pokazano jak powinno wyglądać /jednoczesne rozgrywanie tur-komunikacja/.
Konkluzja jest taka heroesV jest słaba i czekam na poprawki


stary ja im to wmawiam od premiery... H5 anawet wcześniej.. i na razie to jest nad 2... ja tez uwazam ze h5 to... ethelords.. to nie to co h3.. ja liczyłem ze to bedzie mega wypasiony h3 z nowymi pomysłami a wyszło coś.. takiego..

Dnia 01.07.2006 o 12:33, df dziki napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować