Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 08:23, windows00 napisał:

A czego Tyś się spodziewał? Dobre i piękne rzeczy muszą kosztować.
Poza tym cena miała być w okolicach 100zł, więc nie tak dużo. Widziałeś zdjęcia? Za taką cenę
to świetna rzecz IMO.
Oczywiście jeżeli sprawa druku nie ulegnie zmianie.


Widziałem obrazki z Kompedium ( w wersji książki) i jestem pod wrażeniem, jak będzie już Ostateczna wersja Kompedium to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź morthi.

Mam jeszcze do Ciebie takie pytanko, bo ty,jako chyba jedyny w społeczności polskich fanów HoMM, jesteś dobrze informowany z pewnych źródeł(Ubi i Nival) :-D :
Więc, czy na zbliżających się targach E3 będą jakieś nowe informacje o Plemoinach??? A może trailer?? Wiadomo Ci coś na ten temat.

P.S. A i jeszcze coś: Czy na patch 2.2 faktycznie będziemy musieli poczekać do premiery Plemion????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze:)

jeszcze nie testuje plemion gdyz nie ma jeszcze bety zamknietej

o patchu 2.2 nic mi nie wiadomo

nie mam zadnych informacji odnoscie jakichkolwiek przedsiewziec ze strony UBI/Nival na targach E3

jeszcze 2 dni i wszyscy sie dowiemy jesli cos przygotowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki proponujecie nowy dodatek do Heroesów?Ja proponuję jednostki morskie.

1.Pirat ulep. Herszt Hanzy
2.Syrena ulep. Pani Jeziora
3.Żywiołak Wody - Wodny Posłaniec
4.Jaszczur wodny ulep. Jaszczurzy Strażnik
5.Olbrzymi Węgorz ulep.Wąż Morski
6.Wielka Ośmiornica ulep. Kraken
7.Wodny Demon ulep. Demon Morskiej Otchłani

P.S - DArkon1990 - zastrzegam sobie prawo do mojego avatara,ja go na forum wstawiłem i przydzielam go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi, jakiś czas temu podawałeś linki do tłumaczonych przez Siebie map...
czy wśród tych map były jakieś ''allies'' lub ''co-op''?

możesz ponownie wstawić linka - bo coś znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 00:22, 4YoU napisał:

> Jeśli interesują Cię szczegóły to znajdziesz je w kompendium http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/game_manuals.shtml

Szkoda tylko, że jako jedyni mamy kompendium HV oparte jeszcze na patch 1.4, przy czym inni
mają już 1.5. Zaś kompendium HoF na 2.0, a inni na 2.1. Oczywiście nie mam tutaj zamiar obrażać
ekipe, która zlokalizował kompendium, za co na pewno każdy fan HV, w tym i ja, jest bardzo
wdzięczny jej za trud włożony w lokalizowanie takiego obszernego poradnika. Gdyż bez niej dzisiaj
nie mielibyśmy nawet po polsku kompendium HV 1.0.
Chciałem tylko spytać kiedy będzie gotowe kompendium dla nowszych wersji, czy w ogóle już zaczeliście
prace na tym? Co z tym kompendium, które miało być wydane w formie książeczki? Z góry dziękuje
za info.


To popatrz na Niemców oni dopieor mają Kompedium w wersji 1.2 i tylko taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:55, Paweł 321 napisał:


P.S - DArkon1990 - zastrzegam sobie prawo do mojego avatara,ja go na forum wstawiłem i przydzielam
go sobie.


Do jakiego Avatara, tego co masz w chwili obecnej czy do tego co ja mam (KOciak Armaggedon) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:38, DArkon1990 napisał:

To popatrz na Niemców oni dopiero mają Kompedium w wersji 1.2 i tylko taką



Heh widzę że ZAktualizowali, jeszcze z 3 tygodnie temu mieli tylko wersję 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:21, windows00 napisał:

Co prawda nie jestem Morthi, ale miałem chwilkę czasu i odpowiednie archiwum na dysku :)
Szybki rzut oka na archiwum pokazało mi jedną mapkę "Allied", czy jest ich więcej - nie wiem.
A tutaj link do tej paczki map - http://rapidshare.com/files/41940775/Maps.rar.html


dzięki piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jestem taki wścipski i natarczywy, ale najpierw piszesz coś takiego: "aktualnie rowniez pracuje nad kompendium w wersji 3.0", co wyraźnie świadczy, że kompenium dla Plemion(1.0-1.5=HV; 2.0, 2.1= KP, więc 3.0=Plemiona), a potem piszesz: "jeszcze nie testuje plemion gdyz nie ma jeszcze bety zamknietej". To na czym opiera się to kompendium w wersji 3.0, skoro jeszcze nawet nie ma zamkniętej bety?? Jeśli oczywiście to nie są jakieś tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:23, Bosper napisał:

Apropo twojej wypowiedzi to niedługo będzie mod (zapewne po wyjsciu ToE) zapewniający własnie
jednostki morskie


Fajna frakcja. Powinni swój pomysł podesłać Ubi/Nivalowi. Nie jest to frakcja wyznawców Shallasy, choć jest wodna. Jak dla mnie najpierw powinna być wprowadzona frakcja wyznawców Shallasy. Bedą to najprawdopodobniej Nagi, chociaż mogą one mieć rolę podobną do roli Aniołów w Przystani, czyli pierwotnych wyznawców, którzy przekazali swoją wiarę innej rasie, w tamtym przypadku ludziom, w tym mogliby być to Jaszczuroludzie. IMo to będzie kolejny zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 09:22, DiDivor napisał:

Dziękuję za wszystkie podziękowania, bardzo motywuje mnie to do pracy, uwierzcie :) Zaktualizowałem
poradnik, teraz jest dużo prostszy. Przedstawiony jest cały opis działań. No i oczywiście jest
już do pobrania mój program (jest on częścią całego poradnika), tak więc można wybrać dowolną
ścieżkę.

Jeśli chodzi o mnie (bo były o to pytania :) ), to programowaniem nie zajmuję się zawodowo.
Raczej jest to moja pasja ;).

Zapraszam na stronę:

http://members.lycos.co.uk/homam/unattended.htm

Miłej lektury.


Widze, że się bardzo postarałeś. Ten poradnik jest o wiele łatwiejszy. Nic no może prawie nic nie trzeba robić. A i jeszcze jedno jakbyś mógł to podaj mi swoje gg, bo mam kilka pytań do Ciebie. I jeszcze raz gratulacje i podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do mnie pytanie, ale dla mnie to wygląda tak: pisanie poradnika nie jest równoznaczne z graniem w drugi dodatek, te manuale mają "błogosławieństwo" Ubisoftu, więc ci co nad nimi pracują, mogą otrzymywać informacje na temat mechaniki gry od samego Ubisoftu. Poza tym morthi wcale nie musi mieć dostępu do dodatku, aby pracować nad poradnikiem, przecież on tylko go tłumaczy na nasz język (a może aż tłumaczy :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:49, Nicolai napisał:

Fajna frakcja. Powinni swój pomysł podesłać Ubi/Nivalowi. Nie jest to frakcja wyznawców Shallasy,
choć jest wodna. Jak dla mnie najpierw powinna być wprowadzona frakcja wyznawców Shallasy.
Bedą to najprawdopodobniej Nagi, chociaż mogą one mieć rolę podobną do roli Aniołów w Przystani,
czyli pierwotnych wyznawców, którzy przekazali swoją wiarę innej rasie, w tamtym przypadku
ludziom, w tym mogliby być to Jaszczuroludzie. IMo to będzie kolejny zamek.

Wiesz jak dla mnie jest tam pare jednostek podobnych do Nag, po za tym uważam że nie koniecznie wyznawcami Shallasy muszą być Nagi, jak dla mnie pasuja tutaj równiez Jaszczuroludzie, którzy żyją na bagnach, tak naprawde to mozemy wymyslać bardzo długo hehe, ciekawe jest tylko jaki byłby teren rodowy Nag, bo bohaterem po wodzie chodzic sie nie da, tak samo z zamkaiem.


Ta stronka, która teraz dałem była przez kogoś tutaj parę dni temu juz zamieszczona i wyglada ciekawie, jedynie co to musieliby jeszcze alternatywy dorobić no i postaci jakie bedą występowały w grze, bo narazie to sa tam tylko szkice.

@wszyscy
p.s. Tak na marginesie, ktoś miał robić zamek wyznawców smoka powietrza(Wolnych Miast), ale jakoś narazie nic sie nie odzywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:56, Paweł 321 napisał:

Tego co masz w tej chwili.



LOL ja go z Innej strony skopiowałem, nie odciebie, pozatym skąd mogłem wiedzieć że ty go miałeś/masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:59, Bosper napisał:

Wiesz jak dla mnie jest tam pare jednostek podobnych do Nag, po za tym uważam że nie koniecznie
wyznawcami Shallasy muszą być Nagi, jak dla mnie pasuja tutaj równiez Jaszczuroludzie, którzy
żyją na bagnach, tak naprawde to mozemy wymyslać bardzo długo hehe, ciekawe jest tylko jaki
byłby teren rodowy Nag, bo bohaterem po wodzie chodzic sie nie da, tak samo z zamkaiem.


Mi by pasowało tak jak pisał Nicolai. Zrobić Jaszczuroludzi z Nagami w jednym zamku jako wyznawców Shallasy. A rodowitym terenem mogłoby być podmokły teren coś w rodzaju bagna lub jakaś płytka woda.

Dnia 09.07.2007 o 22:59, Bosper napisał:

Ta stronka, która teraz dałem była przez kogoś tutaj parę dni temu juz zamieszczona i wyglada
ciekawie, jedynie co to musieliby jeszcze alternatywy dorobić no i postaci jakie bedą występowały
w grze, bo narazie to sa tam tylko szkice.


Jeśli chodzi o ten zamek to myśle, że nie wypali chociaż pomysł mieli ciekawy. Jedyne co im może przeszkodzić to zrobienie modeli jednostek oraz zamku, a to może długo potrwać, zważajac na to, że przy tym projekcie moga pracować ludzie mniej doświadczeni i zapewne o wiele mniej niż w Nivalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować