Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Matko, jak mnie tu dawno nie było... dlatego może będzie to śmkieszne pytanie, ale mnie naprawdę nie było tu od dwóch tygodni (obozy sportowe to straszna rzecz... 106 przepłyniętych kilometrów w 2,5 tygodnia) więc: czy wiadomo coś o alternatywach Przystani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:52, nazgul47 napisał:

Matko, jak mnie tu dawno nie było... dlatego może będzie to śmkieszne pytanie, ale mnie naprawdę
nie było tu od dwóch tygodni (obozy sportowe to straszna rzecz... 106 przepłyniętych kilometrów
w 2,5 tygodnia) więc: czy wiadomo coś o alternatywach Przystani?


Tak Fanatyczne jednostki Przystani wystąpią jako alternatywy w najnowszym dodatku tylko nie pytaj czemu. To wszystko wina twórców ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Heroes Community pojawiły się nowe screeny (choć może powinienem napisać "zdjęcia" :P).
Dużo to na nich nie widać, ale jak mówi porzekadło: "Lepszy rydz niż nic" ;)

20070713145626

20070713145634

20070713145641

20070713145648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D
Grać na takim monitorze to ja rozumiem :D
Trzeba sobie taki załatwić xD

A co do samych "screenów" :P
Czy mi się wydaje, czy szamanka ma takie same rogi jak sukkubus? Raczej oczywiste - w końcu Orki to połączenie ludzi i krwi Demonów, ale wcześniej nie było widać tych rogów.
A bawół prezentuje się wyśmienicie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:07, windows00 napisał:

Czy mi się wydaje, czy szamanka ma takie same rogi jak sukkubus? Raczej oczywiste - w końcu
Orki to połączenie ludzi i krwi Demonów, ale wcześniej nie było widać tych rogów.



pewnie ta z rogami jest upgrade''owana lub alternatywna-upgrade''owana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:07, windows00 napisał:

Czy mi się wydaje, czy szamanka ma takie same rogi jak sukkubus? Raczej oczywiste - w końcu
Orki to połączenie ludzi i krwi Demonów, ale wcześniej nie było widać tych rogów.

Dla przypomnienia dołączam obrazek z rogatą szamanką :) Nie ma wątpliwości, że jakieś "poroże" ona ma, ale nigdy nie domyśliłbym się, że może ono być aż tak zakręcone ;]

20070713164109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 16:43, Napek napisał:

Dla przypomnienia dołączam obrazek z rogatą szamanką :) Nie ma wątpliwości, że jakieś "poroże"
ona ma, ale nigdy nie domyśliłbym się, że może ono być aż tak zakręcone ;]

Widzisz... ja to widziałem jako jakąś czapkę, a nie rogi :P
Dlatego moje dzisiejsze zdziwienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżutkie informacje związane z FJP, które w TotE staną się trochę mniej "F" (stałym bywalcom tego tematu nie muszę chyba tłumaczyć tych skrótów ;p)
Jak tłumaczy na Heroes Community autor wcześniejszych zdjęć, evip, Blood Angel (już nie Upadły?) nie będzie wysysał życia a rzucał Prawą Moc i Boską Zemstę (Divine Vengeance) a Zealot (aka Mroczny Kapłan - mam nadzieję, że CDP zrobi z niego Fanatyka) straci Oślepienie na rzecz Oczyszczenia (bo Prawą Moc miał już w KP).
Dodatkowo warto wspomnieć, że Rainbow Dragon będzie się ponoć teraz nazywał Sapphire Dragon. Moim zdaniem, dobra zmiana - tęczowy to on był tylko z nazwy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:44, Napek napisał:

Świeżutkie informacje związane z FJP, które w TotE staną się trochę mniej "F"

Rzeczywiście, jakieś mniej "złe" zię te jednostki robią. A co do smoka, powiem jedno: bardzo dobrze, bo już się bałem, że Jeźdźca Czarnych Niedżwiedzi nazwą "Jeźdżcem Troskliwego Misia" (kojarzycie bajkę, nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:44, Napek napisał:

Świeżutkie informacje związane z FJP, które w TotE staną się trochę mniej "F"

Rzeczywiście, jakieś mniej "złe" zię te jednostki robią. A co do smoka, powiem jedno: bardzo dobrze, bo już się bałem, że Jeźdźca Czarnych Niedżwiedzi nazwą "Jeźdżcem Troskliwego Misia" (kojarzycie bajkę, nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że ostatnio daję podwójne posty, ale piszę z laptopa ojca, a tam nie ma myszki. Nie jestem przyzwyczajony do panelu dotykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes Online jest zapowiadane od czasu... jakoś razem z HoMM4 zapowiedzieli. :)
Potem projekt zdechł razem z 3DO, ale Ubi miało to wskrzesić. Miał to robić oddział w Singapurze czy gdzieś w okolicach. Było rzucone na sieć sporo szkiców ale żadnych konkretów nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:44, Napek napisał:

Świeżutkie informacje związane z FJP, które w TotE staną się trochę mniej "F" /.../


Hmm, ciekawe, ciekawe:) Ja jednak wyciągnąłbym trochę dalej idące wnioski. Tradycyjne FJP muszą raczej przetrwać w niezmienionej postaci w Kuźni. Więc te z ToE można by uznać za zupełnie nowe (niech będzie prawie nowe;)) jednostki stworzone w oparciu o FJP... Wszystko zależy od tego jak ich współistnienie zostanie rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E... Przekombinowane?
Izabela też zmieniła się (inna zdolność), a jakoś była tą samą Izabelą i ta z podstawki nie "przetrwała" ;]
Tak samo IMO będzie z alternatywami Przystani (FJP już tak jakoś nie pasuje :d A taki fajny skrót stworzyłem :/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować