Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 14:35, DArkon1990 napisał:

No ale o Heroes Online nie napisał

Tak samo jak nie napisałem o całkiem przyjemnym trailerze nowego King''s Bounty, do którego link pojawił się w newsie na Celestial Heavens ;)
Pamiętaj, że to wątek poświęcony HoMM5 i mimo, że w internecie pojawia się sporo faktów i nowinek związanych z universum Might & Magic (starym czy nowym) to warto jednak filtrować napływ informacji do tego wątku :)
A na swoją obronę powiem jeszcze tylko, że dla wspomnienia tylko o tym, iż Heroes Online miałoby ponoć pojawić się w październiku, szkoda mi było strzępić klawiatury :P Co innego, gdyby pojawiły się gdzieś jakieś screenshoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:34, windows00 napisał:

E... Przekombinowane? /.../


Może i tak;) Nudziło mi się;) A co do przetrwania Izabeli - grając kampanię podstawki Izabela jest ta stara. Czyli jednak przetrwała:) I o to chodziło mi w kwestii FJP - przynajmniej w kampanii muszą zostać. Czyli poniekąd będą współistniały z tymi nowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 14:51, Napek napisał:

Co innego, gdyby pojawiły się gdzieś jakieś screenshoty...


A pojawiły się, zobacz na kwasowej grocie dwa ostatnie Screenshoty po tych z TotE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:45, DArkon1990 napisał:

A pojawiły się, zobacz na kwasowej grocie dwa ostatnie Screenshoty po tych z TotE

A już zaczynałem wierzyć, że czytasz chociaż te newsy...
Pozwól, że posłużę się cytatem:
"(...) Pierwsze cztery obrazki to zdjęcia zrobione podczas pokazu demonstracyjnej wersji Tribes of the East, zaś dwa ostatnie pochodzą z pewnej gry online, lecz nie z Heroes Online (...)"
I co szanowny kolega na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:05, Napek napisał:

> A pojawiły się, zobacz na kwasowej grocie dwa ostatnie Screenshoty po tych z TotE
A już zaczynałem wierzyć, że czytasz chociaż te newsy...
Pozwól, że posłużę się cytatem:
"(...) Pierwsze cztery obrazki to zdjęcia zrobione podczas pokazu demonstracyjnej wersji Tribes
of the East, zaś dwa ostatnie pochodzą z pewnej gry online, lecz nie z Heroes
Online (...)"
I co szanowny kolega na to? :)


Masz rację, wiadomo że to będzie jakaś Sieciówka na Podstawie Heroes 5, albo to ten specjalny Heroes 5 dla kasyn o którym już czytałem z Kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ustalmy ,że dodatek wyszedł... Wszytsko jest ładnie pięknie połączone ze sobą DM z Heroes. Jaki jest następny ruch Ubi a raczej Nivala? Rosjanie są solidną frimą dodatku bez wielu nowości nie wypuzczą. Chyba ,że Ubi będzie naciskał w co osobiście wątpie bo opóźnili premierę podstawiki o bodajrze 2 miesiące. Do rzeczy.
W DM mamy parę zakończeń. Które wykorzystają? patent że wszystkie się zdarzyły raczej nie wypali... Ostatecznie mozna powiedzeić ,że Mesajasz podbija różne ziemie niewiadomo czy z ojecem czy samy czy sam zdobywa ziemnie dla dobra świata. ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Możliwe, że choć obie gry toczą się wtym samym świecie, to historia podzieli się na dwie inne. Myślę, iż w DM2 fabuła, choć nawiązująca do HoM&M, będzie opowiadać już o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 17:54, nazgul47 napisał:

>/ciach/

Możliwe, że choć obie gry toczą się wtym samym świecie, to historia podzieli się na dwie inne.
Myślę, iż w DM2 fabuła, choć nawiązująca do HoM&M, będzie opowiadać już o czymś innym.


nie Ubi mówiło ,że tworzą całą nowy świat całą nową "książkę". I chcą zachować spójność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... Trafiłem na niepokojące informacje :/
Oto news z CH - http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=1184453091
Wynika z niego, że z Nivalu zwolniono całą sekcję "tekściarzy". Z linka podanego w tym newsie można dowiedzieć się, że napisano teksty tylko do kampanii i 5 map singleplayer...

Mam nadzieje, że nie jest to tak poważny kryzys na jaki wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:04, windows00 napisał:

Hym... Trafiłem na niepokojące informacje :/

Aż chciałoby się zaśpiewać: "Money make the world goes round..." :/
Pozostaje mieć nadzieję, że prace nad TotE są na takim etapie, że zwolniony pan scriptwriter, jak również zespoły designerów i speców od public relations nie będą już potrzebni i nie spowoduje to zastoju przy tworzeniu gry :P
W gruncie rzeczy szkoda mi jednak tych ludzi a na politykę Nival aż brakuje słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:04, windows00 napisał:

Hym... Trafiłem na niepokojące informacje :/ (...)


Myślę, że jakichś poważniejszych opóźnień nie będzie. Jest to chyba zbyt poważna pozycja, żeby Nival mógł sobie pozwolić na zastój w produkcji. Poza tym zwolnienie kilku ludzi jeszcze nic nie znaczy. Nikt nie powiedział, że Nival nie ma na te stanowiska zastępców lub nie może pracy przekazać innym. Poza tym pan scriptwriter nie koniecznie musiał przekazać rzeczywisty stan sytuacji (gdyby mnie zwolnili też nie byłbym obiektywny;)) Ja jestem dobrej myśli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 09:48, Rafal G napisał:

Poza tym pan scriptwriter nie koniecznie musiał przekazać rzeczywisty stan
sytuacji (gdyby mnie zwolnili też nie byłbym obiektywny;)) Ja jestem dobrej myśli;)

To co piszesz może mieć sens ;) Przecież wystarczy zła ocena a uczeń zaraz zaczyna psy wieszać na nauczycielu, mimo, że w rzeczywistości po prostu się nie nauczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 11:19, Napek napisał:

Wszystkie zagraniczne fora o H5 oglądają już nowe screenshoty z Wirtualnej Polski, tylko forum
polskiego wydawcy się troszkę zagapiło ;]


Tym razem to Ty się zagapiłeś:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=31149

Dnia 15.07.2007 o 11:19, Napek napisał:

Nono widzę dużo ciekawych screenshotów, z Orkami


To tak odnośnie sprawy czytania przez forumowiczów wcześniejszych postów w tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 09:16, Napek napisał:

W gruncie rzeczy szkoda mi jednak tych ludzi a na politykę Nival aż brakuje słów...


Myśl Nivala: Maior sum quam cui possi Fortuna nocere. (Owidusz, Metamorfozy, 6,195)
Odpowiedź: Quem dies vidit veniens superbum, hunc dies vidit fugiens iacentem. (Seneka)

Nival powinien uważać, bo jak będzie za bardzo kombinować, to się może źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:14, Sheltem napisał:

Tym razem to Ty się zagapiłeś:

Artykuł z linka DArkona przeczytałem :) Nie zwróciłem tylko uwagi, że tego samego dnia dodano do tamtejszej galerii te nowe zrzuty :P A mogłem je przegapić zważywszy na fakt, że w tekście pojawiły się tylko znane nam już wcześniej obrazki i nic nie wskazywało na jakiekolwiek nowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować