Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Wszystkie to nie, ale 1/3 na pewno. Dlatego trzeba czekać w poniedziałek na datę rozpoczęcia/samo rozpoczęcie pre-orderów i udowodnić, że się nie jest mientkim - czyli zdążyć zamówić. Choć wg. mnie ~3000 egzemplarzy nie ma szans rozejść się na pniu.

A z tą maturą to prawda. My, studenci, musimy odpoczywać po trudach edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2007 o 21:56, SzaacH napisał:

a sam digipack będzie w etui specjalnym :)

To samo już Mike''owi mówiłem (który stwierdził, że to nawet rozsądnie brzmi), ale powtórzyć nie zaszkodzi: To chyba najbogatsze wydanie EK jakie kiedykolwiek wydało CDP, ale jedno "ale" jeśli jeszcze nie jest za późno, właśnie "a propos" digipacka: nie zastępujcie tych całkiem ładnych i zgrabnych pudełek z edycji podstawowej (osobnego DVD boxa na soundtrack, making of i samą grę, do tego całość po ułożeniu obok siebie razem z opowiadaniem etc. tworząca na spodzie medalion) tym plastikowym rozkładanym potworkiem, bo to niby "ekskluzywne", a IMO dość brzydkie, w ogóle niepraktyczne i psuje efekt :/
Fajnie pod tym względem wypadło EK Gothica 3 którego szczęśliwym posiadaczem jestem - kupa dodatkowych elementów, ale "wewnątrz" mniej więcej tak samo zrobione co "podstawa" i nie było dylematu "estetycznego" który mam tutaj, pewnie nie jako jedyny.
A poza tym duże kartony rlz, fajnie że na to wydanie wrócą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:11, Arclight napisał:

A z tą maturą to prawda. My, studenci, musimy odpoczywać po trudach edukacji.


Hehe...akurat skonczy sie kampania wrzesniowa to bedziemy mogli zabrac sie za witcher''a, o ile sie do niego dorwiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Mike !! Czy nie uwazacie ze napis "gra komputerowa" na pudelku i opakowaniu troche psuje wizerunek calosci? Wiele osob ma zastrzezenia do tego i mysle ze gdybyscie usuneli ten napis calosc wygladalaby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:09, Sienolek napisał:

Panie Mike !! Czy nie uwazacie ze napis "gra komputerowa" na pudelku i opakowaniu troche psuje
wizerunek calosci? Wiele osob ma zastrzezenia do tego i mysle ze gdybyscie usuneli ten napis
calosc wygladalaby lepiej

Wiesz,większość gier które są oparte na książkach/filmach ma taki napis... najprawdopodobniej z przyczyn prawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kwestia była już parę razy poruszana. Jest to wizerunek serii - a więc na półkach mogą pojawić się książki z taką samą okładką - napis służy jedynie odróżnieniu gry od innych "wydań" serii.
Zresztą napis bardzo ładnie się komponuje wizualnie z resztą pudełka, czcionka jest odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 02:41, GanD napisał:

To tam mają spece jacyś? Przypomnij mi, jaką ocenę dali Gothic 3? ;)


To tez mowie "spece" ;-)

Mnie coraz bardziej ten Wiedzmin intryguje... ciekawe czy bedzie fajna i dobra gra... Oby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko kolekcja tylko nie rozuiem po co bylo glosowanie co ma byc w edycji kolekcjonerskiej jak znajduje sie wszystko:D gram.pl tak dalej i bedzie nic... mozecie dac jakiez rzeczy za wPLN. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:46, scolair napisał:

i znowu sie napalilem na kolejna EK :D ide szukac roboty =P trza zarobic do wrzesnia :D:D:D


Ja to bym na ten wrzesień tak się nie napalał, bo odnoszę wrażenie, że wtedy już dawno nie będzie Edycji Kolekcjonerskej, bo rozejdzie się znacznie wcześniej w pre-orderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:54, Klimos napisał:

Ja to bym na ten wrzesień tak się nie napalał, bo odnoszę wrażenie, że wtedy już dawno nie
będzie Edycji Kolekcjonerskej, bo rozejdzie się znacznie wcześniej w pre-orderach.


Przeciez za pre-ordery i tak bedzie sie placic we wrzesniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 11:11, Morfieusz napisał:

Przeciez za pre-ordery i tak bedzie sie placic we wrzesniu :P


To nie płaci się od razu? Jak dla mnie bomba, bo pierwsza wypłata pod koniec sierpnia :D
To będzie najdroższa gra, jaką kiedykolwiek kupiłem: 200 zł za sam tytuł + 300 zł na kartę grafiki, żeby w ogóle odpaliła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to całkiem spory wydatek się szykuje ;) To jaką masz kartę graficzną, że musisz zmieniać ? Ja ostatnio zmieniłem mojego Radeona 9600 PRO na GeForce''a 8600 GT i myślę, że teraz Wiedźmin będzie śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 09:20, Yabol_MODED napisał:

Hehe...akurat skonczy sie kampania wrzesniowa to bedziemy mogli zabrac sie za witcher''a, o
ile sie do niego dorwiemy


Taaa alle semestr sie zaczyna :P Ale co tam. Sesja jest w nowym roku dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować