Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2006 o 15:20, Sarafan_Knight napisał:

> Dlaczego za wysoka, za jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku?

Morrowind też był jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku i jakoś kosztował niecałe 100zł.
I nie piszcie, że to dlatego, że został wydany pół roku później po światowej premierze, bo
takie gry po tak krótkim czasie nie tanieją...


Oczywiscie, ze dlatego byl tanszy, ze zostal wydany pol roku pozniej, zeby na naszym spiraconym rynku nie mowili, ze "jakbym wiedzial, ze wyjdzie nie dosc, ze tak pozno, to jeszcze tak drogo, to bym sciagnal pirata". No i reeksport, jak Ci napisal Elwro. I jeszcze kwestia Dungeon Siege 2, o ktorej ktos wspomnial wczesniej. Wydaje mi sie, ze zainteresowanie Oblivionem jest teraz duzo wieksze, niz bylo Morrowindem przed premiera, wiec Bethesda ma wiecej atutow w reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 16:17, Sarafan_Knight napisał:

Ponadto coś mi się zdaje, że na spolszczenie,
to sobie sporo poczekamy...


Ciekawe, czy dluzej niz pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 16:28, Hegemon napisał:

> Ponadto coś mi się zdaje, że na spolszczenie,
> to sobie sporo poczekamy...

Ciekawe, czy dluzej niz pol roku.

skora cenega POP:T2T tłumaczy 3 miesiące to obliviona będzie spolszczać przynajmniej rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 09:54, Warrior Within napisał:

> > Ponadto coś mi się zdaje, że na spolszczenie,
> > to sobie sporo poczekamy...
>
> Ciekawe, czy dluzej niz pol roku.
skora cenega POP:T2T tłumaczy 3 miesiące to obliviona będzie spolszczać przynajmniej rok


jak narazie nie bedzie polskiej wersji tylko potem wydadzą łatke spolsszczajacą.

Co do obliviona to czemu nie wydaje jej CDprojekt ?? wiecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 15:51, Grigor4 napisał:

> > > Ponadto coś mi się zdaje, że na spolszczenie,
> > > to sobie sporo poczekamy...
> >
> > Ciekawe, czy dluzej niz pol roku.
> skora cenega POP:T2T tłumaczy 3 miesiące to obliviona będzie spolszczać przynajmniej rok


jak narazie nie bedzie polskiej wersji tylko potem wydadzą łatke spolsszczajacą.

Napisałem do Cenegi w sprwie lokalizacji Oblivionu, oto odpowiedz:
"Witam,

Staramy się przygotować wersję PL, ale w tej chwili nic konkretnego
potwierdzić nie mogę. Prosimy o cierpliwość i śledzenie naszej strony WWW.
Kiedy tylko coś będzie wiadomo, damy znać.

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Gatys
www.cenega.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:43, Mecki napisał:

>
>
> jak narazie nie bedzie polskiej wersji tylko potem wydadzą łatke spolsszczajacą.
>
Napisałem do Cenegi w sprwie lokalizacji Oblivionu, oto odpowiedz:
"Witam,

Staramy się przygotować wersję PL, ale w tej chwili nic konkretnego
potwierdzić nie mogę. Prosimy o cierpliwość i śledzenie naszej strony WWW.
Kiedy tylko coś będzie wiadomo, damy znać.

pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Gatys
www.cenega.pl"



No ja też pisałem i mi tak samo napisali i moje pytanie brzmi: Czemu CDprojket nie wydaje Obliviona ?? może ktos sie wypowie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:18, Volvox napisał:

Grigor4M --> Prosze usunac ze swojego podpisu ogloszenie. Na tym Forum zabronione sa reklamy
i ogloszenia.


ok już zmieniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie czy w Oblivion kamera będzie za plecami naszego herosa (TPP), będzie możliwiść takiego ustawienia kamery czy tylko z perespektywy pierwszej osoby (FPS), bo piszą że FPS ale w Morrku też jest ten tryb widoku a jednak można usatwić kamerę w TPP. Przyzwycziłem się do tego trybu bo jestem weteranem Gothiców i Morrowinda oraz Tomb Raidera czy KOTOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:13, wargas napisał:

Słuchajcie mam pytanie czy w Oblivion kamera będzie za plecami naszego herosa (TPP), będzie
możliwiść takiego ustawienia kamery czy tylko z perespektywy pierwszej osoby (FPS), bo piszą
że FPS ale w Morrku też jest ten tryb widoku a jednak można usatwić kamerę w TPP. Przyzwycziłem
się do tego trybu bo jestem weteranem Gothiców i Morrowinda oraz Tomb Raidera czy KOTOR.

To jest FPP (first person perspective), a nie FPS (first person shooter... to gatunek gier) ;)
Wydaje mi się że oba tryby będą dostępne w oblivionie.

PS
Jak można grać w Morka w TPP? Nigdy nie umiałem tak celować w potwory, na przykład pędraki... W gothicu za to ta perspektywa była akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:13, wargas napisał:

Słuchajcie mam pytanie czy w Oblivion kamera będzie za plecami naszego herosa (TPP), będzie
możliwiść takiego ustawienia kamery czy tylko z perespektywy pierwszej osoby (FPS), bo piszą
że FPS ale w Morrku też jest ten tryb widoku a jednak można usatwić kamerę w TPP. Przyzwycziłem
się do tego trybu bo jestem weteranem Gothiców i Morrowinda oraz Tomb Raidera czy KOTOR.


Oba tryby beda dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:13, Blizzard Beast napisał:

Powaznie przymierzam sie do nabycia tej gry. Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt wielkiego obsuwu
wzgledem wesji amerykanskiej i koniec kwietnia to realny termin...

A ja mimo iz nawet nieźle znam angielski ( no może w miare) to wstrzymam sie z zakupem gry do momentu ukazania sie wersji pl (łatka)
z drugiej strony dziwię sie takiej polityce wydawcy przecież wielu ludzi nie zna angielskiego dotyczy to całej europy i z tego powodu odpuści se zakup takiej gry oby nie przedobźyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazam sobie grac w gry w polskiej wersji jezykowej - wole oryginalne, niz polskie - skiepszczone. Malo tego - dalbym kazde pieniadze, zeby grac po angielsku. Dosyc mam kaleczenia filmow, nie wyobrazam sobie, zebym patrzyl na tak pokaleczona gre. Poza tym o zadnej latce jezykowej nie ma w przypadku Xboxa 360 mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 13:09, shrekinator napisał:

A ja mimo iz nawet nieźle znam angielski ( no może w miare) to wstrzymam sie z zakupem gry
do momentu ukazania sie wersji pl (łatka)
z drugiej strony dziwię sie takiej polityce wydawcy przecież wielu ludzi nie zna angielskiego
dotyczy to całej europy i z tego powodu odpuści se zakup takiej gry oby nie przedobźyli


To zagadnienie bylo juz tu omawiane 100 razy. To Bethesda nie zgodzila sie na wczesniejsze udostepnienie kodu gry Cenedze Polska do spolszczenia, bo obawiala sie jego wycieku. Dlatego spolszczenie zacznie powstawac dopiero w momencie pojawienia sie angielskiej wersji gry. Troche to potrwa zanim spolszcza, bo i gra jest obszerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 00:13, Blizzard Beast napisał:

Powaznie przymierzam sie do nabycia tej gry. Mam nadzieje, ze nie bedzie zbyt wielkiego obsuwu
wzgledem wesji amerykanskiej i koniec kwietnia to realny termin...


- a pojawiły się ostatnio jakieś (oficjalne!) informacje o premierze Oblivion w kwietniu? Pytam, bo nie jestem na bieżąco a propos niusów o tej grze. Oczywiście chodzi mi o premierę na PC, nie Xbox, czy inne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2006 o 13:21, Hegemon napisał:

To zagadnienie bylo juz tu omawiane 100 razy. To Bethesda nie zgodzila sie na wczesniejsze
udostepnienie kodu gry Cenedze Polska do spolszczenia, bo obawiala sie jego wycieku. Dlatego
spolszczenie zacznie powstawac dopiero w momencie pojawienia sie angielskiej wersji gry. Troche
to potrwa zanim spolszcza, bo i gra jest obszerna.

oczywiście chodziło mi o producenta a nie wydawce(cenega) mój bład ;) a z drugiej strony podtrzymuje dalej ze jest to głupia polityka bo w ten sposób ucieka spora ilość graczy, a jeźeli boją sie o kody to nie widzę problem żeby zaprosili tłumaczy do siebie i wtedy nic im nie zginie a i kasy wiecej przytną : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować