Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Z mojego punktu widzenia najlepiej kupić wszystko osobno (np. podstawkę z Super$ellera albo Kolekcji Klaski i premierowe dodatki), gdyż tylko w tym przypadku gra nie będzie okrojona z dodatkowych questów/lokacji, których na próżno szukać w edycji z Premium Games. Pomarańczowa edycja natomiast zawiera tylko i wyłącznie podstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 20:29, Loleksy napisał:

A to smolić, zamawiam w empiku ten czarny box Game of Year. Co mi tam. Aha, czy moge
mieć zainstalowanych naraz parę modów?


Taa, chyba że jest wyraźnie napisane, zę może się kłócić z innymi :)

btw. Też mam te wersję i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 09:32, Loleksy napisał:

Jak w Oblivionie się strzela z łuku/ kuszy?


Łuki oczywiście są, ale z kuszy niestety już nie ma, choć bardzo możliwe że są mody które dają możliwość postrzelania i niej.

Dnia 15.11.2009 o 09:32, Loleksy napisał:

Namierzanie automatyczne jak w Gothicu 2
czy się celuje?


Celuje się samemu. Aż tak łatwo tutaj już nie jest ;) I bardzo dobrze.

>Są czary?]

Oczywiście że są i to w całkiem sporych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że można samemu celować. Strzela się trudno, czyli rozumiem, że w grze uwzględniony jest lot strzały po łuku balistycznym (czy jakoś tak)? Im dalej cel, tym bardziej w górę trzeba celować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o czarach mowa znalazłem fajnie zapowiadającego się moda :D Jeszcze nie instalowałem ale taki mam zamiar :D Dodaje 290 czarów (zamienianie ciał w złoto, nowe stwory do przyzywania i jeszcze więcej)

Filmik obrazujący możliwości: http://www.youtube.com/watch?v=LL2sr7RXdEc

Download: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=9562


20091115111614

20091115111808

20091115111835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej znane są chyba OOO i QTP ;] Dość głośno było też o The Lost Spires, a "Midasa" widzę albo pierwszy raz, albo po prostu nie zwracałem na niego uwagi (i chyba jednak nie zwrócę ;p czary takie jakieś "wykosmiczone"....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 11:24, Elminster napisał:

Jest wersja po polsku nawet. :P Jak znajdę linka to dam go w editcie :)
EDIT: A oto wersja po polsku: http://www.elderscrolls.com.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=231&func=fileinfo&id=511

Wydali do tego moda spolszczenie już? Chyba czas wrócić do Obliviona jak skończy mi się abonament w WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że ze mnie taki natręt, ale nigdzie nie mogę znaleźć (albo jest error 404) listy polskich modów do Obliviona, takich "must have", czyli jakie trzeba mieć, które superancko poprawiają grafikę, dodawają masę broni, zbroi i czarów i nie kolidują ze sobą (i rozróżnienie, które wklejamy, a które włączamy Oblivion Mod Managerem)... Na jakich modach jednocześnie jedziecie? Jakie polecacie? Uwzględniając stan fizyczny mojego kompa (podpis), żeby po zmodowaniu gra chodziła na najwyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:10, Loleksy napisał:

Jakie polecacie? Uwzględniając stan fizyczny mojego kompa (podpis), żeby po
zmodowaniu gra chodziła na najwyższych.

Jakie mody polecam? Wybacz, że zrobię małą reklamę swojego gramsajta. :) W poniższych linkach masz wszystkie mody które polecam.
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=668112&n=112
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=668112&n=114
EDIT:
Los_Emilos: Clockwork City ostatnio bardzo dużo tłumaczy modów. Pewnie niedługo będzie można spodziewać się po nich czegoś bardzo ciekawego. Teraz chyba tłumaczą Oscuro's Oblivion Overhaul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za te linki. Dremora Companion znałem ale moim zdaniem za bardzo zmieniał podstawową część kampanii no i nie był w pełni kompatybilny jak grałeś postacią żeńską (i tak nie grałem ale minus muszę znaleźć :D ) ale reszta jest czymś wspaniałym, szczególnie templariusze i Krzyżacy oraz ten z paladynem. Masz na sumieniu moje nie przespane noce w tym momencie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:25, Los_Emilos napisał:

Wielkie dzięki za te linki.

Nie ma sprawy.

Dnia 15.11.2009 o 12:25, Los_Emilos napisał:

Dremora Companion znałem ale moim zdaniem za bardzo zmieniał podstawową część kampanii no i nie był w pełni > kompatybilny jak grałeś postacią żeńską (i tak nie grałem ale minus muszę znaleźć :D )

O tym, że coś zmienił mod w podstawowej kampanii, usłyszałem dopiero od ciebie. Jak grałem to nic nie zauważyłem. Kobietą też nie grałem więc się nie wypowiem na ten temat. ;)

Dnia 15.11.2009 o 12:25, Los_Emilos napisał:

ale reszta jest czymś wspaniałym, szczególnie templariusze i Krzyżacy oraz ten z paladynem.

Ten mod jest bardzo fajny. Nie trzeba cały czas machać mieczem, bo trzeba trochę pogłówkować.

Dnia 15.11.2009 o 12:25, Los_Emilos napisał:

Masz na sumieniu moje nie przespane noce w tym momencie :D .

Nie przeżyję tego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 12:06, Bambadil napisał:

Najbardziej znane są chyba OOO i QTP ;] Dość głośno było też o The Lost Spires, a "Midasa"
widzę albo pierwszy raz, albo po prostu nie zwracałem na niego uwagi (i chyba jednak
nie zwrócę ;p czary takie jakieś "wykosmiczone"....)


CO robią te mody, czy są po polsku, czy potrzebują jakiegoś programu do intalacji, i gdzie sciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować