Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 17:29, Tekeeus napisał:

> Witam
> Co mi daje kostur chwytania dusz?(chodzi mi o to jak je mogę "złapać")

Żeby złapać duszę, musisz rzucić na przeciwnika czar/użyć zwoju/kostura/whatever z efektem
łapania duszy, a następnie ubić wroga nim efekt przestanie działać. Poza tym wymagany
jest także odpowiednich rozmiarów kamień duszy.


Pamiętasz może kto uczy tego czaru?;)


edit:
już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wiem jak ci się to mogło udać skoro niektóre postacie w grze są nieśmiertelne (te związane z jakimiś >ważnymi questami), np. hrabia Cheydinhal pewnie jest nieśmiertelny ;] Ale i tak gratuluje wyczynu, ja tak >kiedyś "wyczyściłem" Chorrol ale stojąc na dachu jakiegoś domu i strzelając z czarów (bo miałem postać >nastawioną na magię).

A nom zapomniałem dodać. Też prawda. Dzięki za zwrócenie uwagi. Prawda, są tacy którzy po prostu upadają i mdleją a po chwili wstają nie da się ich zabić zapomniałem po prostu dodać. Tak kilka taki postaci jest ;] ale ogólnie wyrżnąłem wszystkich. Nawet zwierzęta jak jakieś były. Fajna zabawa ale i tak 3ba wczytać. Ale jedno przyznam jak się tak zabija i zabija ładnie exp idzie xDD i poskillowac mozna

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od częstego używania mikstur czarodziejstwa? To absolutnie niemożliwe. Wygląda mi na to że złapałeś jakąś chorobę albo coś. W każdym bądź razie proponuje udać się do świątyni (z jakiego miasta to już nieistotne) i skorzystaj z dużego źródła które znajduje się w jej głównej części. Myślę że to rozwiąże Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 01:09, hammerfall87 napisał:

zrobiłem sobie takiego własnego maga redgara i pytanko będę miał szansę wykonać misję
dla skrytobójców ? :D



Pownneś dać radę, to zależy co masz zrobić :p, jeśli chodzi o zatrucie jedzieniem to peska pod warunkiem :P że usuniesz CAŁKOWICIE całe żarcie z pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magowie skrytobójcy mają taka zaletę że od 50 poziomu iluzji mogą używać zaklęcia niewidzialności. Wtedy staje się to bardzo proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 22:53, VanShikamaru napisał:

Ostatnio przestała mi się odnawiać mana(nawet podczas snu).
Nie mam pojęcia czemu się tak stało, może dlatego że zacząłem używać często mikstur czarodziejstwa?;)


Prawdopodobnie zaraziłeś się chorobą Opary Astralne (Astral Vapors) ;p (efekty tej choroby to Blokada Many, Uszkodzenie Many 15 pkt, Podatność na Magię 25) a zarazić się można poprzez starcie ze Straszliwym Zombie, więc musisz się po prostu z tej choroby wyleczyć.

hammerfall87


Na początku możesz mieć ciężko bo szczególnie w początkowych questach dla Mrocznego Bractwa wymagane jest ciche eliminowanie celów (można też normalnie podjąć walkę ale wtedy nie dostajesz jakiś premii czy bonusów za wykonanie zadania tak jak sobie tego życzy zleceniodawca). Więc skoro jesteś magiem to radze najpierw podtrenować magię iluzji, by móc używać zaklęć Niewidzialność i Kameleon lub Alchemię by móc robić mikstury o takich efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :/
Zdobyłem 100p w Alchemii, (mistrz) jednak byłem wtedy przy stole alchemicznym (że tak to nazwę) w Iglizy Mroźnych Szczytów (Forge Spire) przez co byłem pod wpływem czaru "Geniusz Alchemiczny [GA]" - +15 do Alchemi.
No dobra, ale dobiłem sobie ten 100 level BEZ "GA" i nie mogę wytwarzać mikstur z jednego składnika. Żeby to robić muszę iść do Iglicy, i tylko będąc przy stole mogę tworzyć mikstury z jednego składnika, co jest bardzo nieporęczne :/

Da się to jakoś naprawić? Konsola, etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2009 o 22:32, Mafioso_PL napisał:

Da się to jakoś naprawić? Konsola, etc?

Spróbuj to:
modpca attribute_alchemy 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, przecież pisałem że odszedłem i dobiłem do tej 100, ale nie mogę robić mikstur z jednego składnika, tylko przy tym stole gdzie zdobyłem "Mistrza" w Alchemii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 16:45, The_Warrior napisał:

Trzeba mieć dodatki do Obliviona aby móc zainstalować Francesco''s mod(podany kilka postów wyżej), czy wystarczy podstawka z patchem 1.2?


Z tego co pamiętam wystarczy sama podstawka z łatką, stracisz tylko kilka drobiazgów (nie warte zachodu, więc spokojna głowa). Na wszelki wypadek poczytaj opis moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 15:56, Mafioso_PL napisał:

Niestety nie działa :/

spróbuj tak:
player.setskill alchemy 99
potem:
modpcs skill alchemy 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mianowicie, osiągnąłem już max lvl moją postacią, zrobiłem wszystkie questy jakie są, nie licząc Thieves Guild i Dark Brotherhood, bo postać w moim zamyśle miała być dobra. Teraz z nudów chętnie zrobiłbym te gildie, ale mam problem z DB, bo jak Lucien do mnie przyszedł, to go zaciukałem. Teraz oczywiście nie mogę ruszyć tej gildii z miejsca. Próbowałem go ożywić, ale to nie wystarczyło, pewnie jakieś inne skrypty mają na to wpływ. Próbowałem z konsoli ruszyć I quest DB, ale to też nie pomogło. Pytam, jak to zrobić, bo może ktoś stąd robił już taki myk i mu się udało. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mam pewien problem z "sejwem" (co prawda sejw nie jest najświeższy jednak zostawiłem go na wszelki wypadek, bo może akurat uda mi się je jakoś naprawić). Wiec normalnie zapisałem grę, po czym wyszłem do głównego menu gry, a ,że komp mi się właśnie w menu zawiesił, zresetowałem kompa. Następnego dnia , gdy chciałem uruchomić sejwa, wyskakiwał mi jakiś błąd. Nie wie ktoś, co z tym można zrobić ? Tą postacią grałem jakieś 80 i naprawdę szkoda by mi jej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować