Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

DZIEKI WIELKIE ZA POMOC, JUZ ZNALAZLEM TE SKRZYNIE:)

Dnia 23.04.2006 o 20:23, pawelll21 napisał:

> Czy ktos moze mi poradzic jak znales skrzynie ze skarbem Jorundr''a z zadania "Two_Sides_of_the_Coin"

>
> > w mieście Bruma???????
>
> Musisz się dać zapuszkować, pojawisz się w celi w której siedzi jorundr, on powie ci prawdziwe

> wydarzenia jakie miały miejsce przy współpracy z tą kobietą, kiedy wykonasz zlecenie jorundra

> lecisz po skrzynkę:)
>
> a jak ci się nie chce, albo boisz się uwięzienia, to skrzynka jest na północ od brumy,
niedaleko
> wyjścia północnego o ile dobrze pamietam, rozglądaj się za dwoma kamieniami, onesą chyba
przy
> drzewe albo krzaku :)


odpowiedz do posta Vicar-Padaka
Tylko ze ja juz wykonalem prawie cale to zadanie, zabilem nawet skorumpowanego straznika, tylko
nie moge znalesc tej skrzyni,,jest to poboczne zadanie ale denerwuje mnie ze mam niedokonczonego
questa. jesli bys mogl, nie wiem, np sceena z mapy z miejscem gdzie jest ta skrzynia, lub cos
podobnego to bylbym bardzo wdzieczny. moj mail pawel.dabek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Jak widzę jakie l;udzie mają problemny z Oblivionem, to aż zimny pot mi po plecach spływa :)

Co za problemy ... klątwa piratołaka :P ( bynajmniej nie sugeruję, że ktoś nielegalną wersję ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudnosc w tej grze jest poprostu smieszna...ciekawe jak ja mam w kvatch po otwarciu bramy pokonac 7 jaszczurow 5 deadr i 4 pajaki?! Team ginie po jakis ja wiem...5-10 sek?! nie wspominajac juz ze nawet jak obnize detale to sie tnie.Wystarczy ze wyjde tylko z ukrycia i cala 16 sie na mnie zuci to ja nawet nie zdazam ciosu wyprowadzic.Poszedlem na 17 lv zle,na 20 zle teraz na 31 tez nie moge ich rozwalic...no chyba ze poziom obnize trudnosci...oczywiscie wrota zamknalem bez problemu wszystkich wycialem a oni nawet nie wiedzieli gdzie jestem..no ale walka z 16 na raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tips:
Naucz sie niewidzialnosci, dolacz do magow, zrob czar niewidzialnosc n 4-5s.
Ot, pojawiam sie i znikam, zabawa przednia i maximum skutecznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w miescie (imperial city) mialem smieszna sytuacje,po wyjsciu ze sklepu jeden z ciwilow bil sie z guardami.Jeden z guardow strzelil strzala w nadchodzacego wlasnie innego straznika i ten mu oddal.Wtedy 3 sie dolaczyl i 4 i po kilku sek okolo 7 straznikow sie lalo i 4 cywili...na koniec jak jeden ocalaly zostal (straznik) zaczal krzyczek ze ja jestem morderca oO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:24, Gosu napisał:

Trudnosc w tej grze jest poprostu smieszna...ciekawe jak ja mam w kvatch po otwarciu bramy

zystkich wycialem a oni nawet nie wiedzieli gdzie jestem..no ale walka z 16

Dnia 24.04.2006 o 20:24, Gosu napisał:

na raz..


Przecież było mówione, że to jedyna gra, w której łatwiej jest na 5 niż na 30 levelu :)

Ja prawdę mówiąc nie mogłem sobie zwyczajnie poradzić, jak walczyłem mieczem. Teraz jestem łucznikiem ( a zawsze, wszędzie, grałem wojem pierwszoliniowym ) i od razu łatwiej. Czarów można unikać a bieganie wokół wolnego przeciwnika i zasypywanie go gradem strzał, albo szycie do niego z ukrycia, sprawia naprawdę dużo frajdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:29, Gosu napisał:

A w miescie (imperial city) mialem smieszna sytuacje,po wyjsciu ze sklepu jeden z ciwilow bil
sie z guardami.Jeden z guardow strzelil strzala w nadchodzacego wlasnie innego straznika i
ten mu oddal.Wtedy 3 sie dolaczyl i 4 i po kilku sek okolo 7 straznikow sie lalo i 4 cywili...na
koniec jak jeden ocalaly zostal (straznik) zaczal krzyczek ze ja jestem morderca oO...

Trzy słowa :)
Radiant AI ;]

Na testach gry też tak podobno było... ostatnio Oblivion mi się co chwilę buntuje... bugów to ma krytycznych od groma :/
Co chwilę wychodzi do windy, albo resetuje kompa... czasami NPC wyświetlani są bez ubrań, albo w ogóle niewidzialni... od czasu do czasu przenikam przez ściany, raz mi nie wyświetlało tekstur liści na jednym rodzaju drzew, a innym razem zamiast efektów czaru miałem wielki, czarny jak smoła graniastosłup ;]
Miodne błędy po prostu :P

Muszę przeinstalować tą grę to może się zrobi normalnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:29, Selv napisał:

Nic nie przebije npcka ktory umalr wstajac z krzesla, nic nic nic :)))

A co powiesz na bójkę, w której brała udział Hrabina Chorrol, jaj bodyguard, majordomus i stary pijak :D

Zaczęło się tak- czekanie przerwał mi strażnik skorumpowany z Imperial, którego tam kiedyś wsadziłem do pudła. Wrzasnął coś o tym, że zapłacę za to co zrobiłem, czy co tam.
Teraz najlepsze- do bójki włączył się strażnik pałacowy i majordomus. Niestety- ten drugi uderzył pierwszego i zaczęła się wiejska huliganka :)

Żałuję, ze nie mam screenów, ale fajnie było patrzeć, jak bodyguard bije hrabinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:45, Selv napisał:

Ale moj npc, umarł sam z siebie :)))


A nie, bo może na przypływ fluidów i humorów :)
Nie znasz dnia, ni godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, swoja droga, zauwazyliscie , ze mroczny elf to najslabsza rasa w obku? ://
Najlepsza to breton ://
Brak rownowami miedzy rasami mnie przeraza ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2006 o 20:32, Lone Wolf napisał:

Ja prawdę mówiąc nie mogłem sobie zwyczajnie poradzić, jak walczyłem mieczem. Teraz jestem
łucznikiem ( a zawsze, wszędzie, grałem wojem pierwszoliniowym ) i od razu łatwiej. Czarów
można unikać a bieganie wokół wolnego przeciwnika i zasypywanie go gradem strzał, albo szycie
do niego z ukrycia, sprawia naprawdę dużo frajdy :D



Udalo mi sie ich zabic ...ale trwalo to okolo 30 minut...musialem znikac i czekac az pochowaja bron i odwolaja sumony...potem zabijalem jednego zachadzac go od tylu (co ciekawe glupsze stworzenia jak te wielkie aligatory elementale ogry etc) po uderzeniu ze skradania sie nie odwracaja sie mozna je tluc z bonusem az padna xD gorzej z pajakami deadrami i wogole humanoidami...zuzylem kolo 12 potionow zycia na to :( No nic ide dalej im popsuc pare portali ;)

ps.Co do twego stwierdzenia ze niektorzy maja piraty nie zgodze sie.Poniewaz ja gram na orginale obka (choc nie swoim) i tez mi sie zdazaja bledy szczegolnie z zachowaniem NPC a i Morrowinda mam orginalnego i tam tez sie zdazaly podobne bledy.Tak jak mowilem wczesniej tysiace npc z roznymi zachowaniami wkonuc komp moze cos zle obliczyc,to nie gra online ze admin przyjdzie i naprawi serva datego obek jest troche nie obliczalny dla samego siebie.Przyklad podawalem z wedrownym kupcem,nie moglem go dorwac bo ciagle uciekal do innego miasta a kiedy go dorwalem czekalem 7 dni zeby wstal z lawki w karczmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 20:54, Selv napisał:

E tam, swoja droga, zauwazyliscie , ze mroczny elf to najslabsza rasa w obku? ://
Najlepsza to breton ://
Brak rownowami miedzy rasami mnie przeraza ://


Ja mam high elf zabojczynie i wymiatam nie...choc wciaz nie wiem jak zrobic black gem soul czy jak to tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 21:10, Lone Wolf napisał:

Swoją drogą, to High Elfy są faktycznie High w tej grze. Mój Wood Elf ma kompleksy ;)


High a wood to to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamykam portal obka w jakies 5 minut...znikniety biege do wierzy,poniej znikniety wbiegam na gore,zabijam moze lacznie 7 przeciwnikow i zamykam brame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować