Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Gosu: oj czekam rok i komp leci za okno :)
Za rok kupuje od podstaw kompa. Teraz sie mecze z tym co mam.
Zmieniłem plik ini i co... wyglada ladniej ale niebo jest za jasne, zdecydowanie :/
Jak ktoś to zmodyfikował tak, ze niebo wyglada jak wczsniej to niech da ustawienia, teraz sie w nie aptrzec nie da w ogole Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 18:31, Gosu napisał:

Mysle ze 31 lv jest wystarczajacy zeby isc do kvatch xD czas sie zajac glowna fabula :)


LoL, przecież wszystko dostosowuje się do poziomu Twojej postaci, mógłbyś tam iść mając nawet lvl 5 (ja tak zrobiłem xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 18:35, bruli napisał:

LoL, przecież wszystko dostosowuje się do poziomu Twojej postaci, mógłbyś tam iść mając nawet
lvl 5 (ja tak zrobiłem xD).

Ja byłem na 1 poziomie... i tak jest najłatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 18:35, bruli napisał:

> Mysle ze 31 lv jest wystarczajacy zeby isc do kvatch xD czas sie zajac glowna fabula :)


LoL, przecież wszystko dostosowuje się do poziomu Twojej postaci, mógłbyś tam iść mając nawet
lvl 5 (ja tak zrobiłem xD).


hmmm ja bylem tam na 14 lv lucznikiem i musialem wpakowac 30 strzal w jedna deadre by padla wiec teraz wlalem nie ryzykowac ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 18:32, Selv napisał:

Gosu: oj czekam rok i komp leci za okno :)
Za rok kupuje od podstaw kompa. Teraz sie mecze z tym co mam.
Zmieniłem plik ini i co... wyglada ladniej ale niebo jest za jasne, zdecydowanie :/
Jak ktoś to zmodyfikował tak, ze niebo wyglada jak wczsniej to niech da ustawienia, teraz sie
w nie aptrzec nie da w ogole Oo


To daj 3 od dolu plik na wiecej niz 3 im wiecej tym ciemniejsze niebo jak dalem na 10 dopiero smiesznie bylo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 18:14, Selv napisał:

Mi sie skopala jedna postac, 20 godzin grania :)
Zarazila sie skakaniem, kon zreszta też :)



Mialem podobny kiedys problem z Vampiere maskarade Bloodlines ale dalo sie naprawic.Masz jeszcze ten save?? Sprobuj pojsc do kogos z gra i tam odpal tego save zobacz czy jest tak samo,jezeli nie przemiesc swoja postac w inne miejsce i save.Pzonije sprawdz u siebie...jak masz save i da rade przeslac na emaila to ja moge sprawdzic u siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan :) :
1.Po co mi byl ten black soul gem w ostatniej misji dla gildi magow?
2.jak zostaje sie mistrzem gildi magow cos tam mozna robic raz na tydzien z jakas zbroja??nie zrozumialem tego.
3.Gdzie znajde oltarze nekromanow,generalnie all q byly zwiazane z nekromanami u gildi magow a ja zadnego oltarza nie zauwazylem oO
4.co mam zrobic z tym black gemem i stafem do ozywiania?

Z gory dziekuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 12:26, =PtaQ napisał:

> (...)
>
> Całkiem ciekawie przedstawia się grafika na Twoim sprzęcie - tak btw , na jakim sprzećie
grasz?
>

Gram na:
Athlon 64 2800+
1GB RAM
GF6800 GT

Grafa:
1280x1024 (inne rozdzialki wygladaja okropnie - mam LCD)
Tekstury na max.
Zasięg widzenia na max, reszta zasiegow na ok 70% (oprócz cieni - exterior ~ 30%)
HDR on

Chodzi ~15 FPS w exteriorach (dla mnie 15 FPS jest całkowicie płynne, ale poniżej 10 nie da
się grać ;)
30-60 FPS w interiorach.

Swoją drogą próbowałem tych osławionych zmian w pliku ini., ini.c :P nie dały. Ani jednego
FPSa :x

@Gosu - rzeczywiście ta plastelina zamiast tekstur np. gór wkurza, ale nie mam takiego sprzętu
żeby "widzieć'' dalej, wiec się z tym pogodziłem.



A gra ktoś może na lepszym sprzęcie i może screena wrzucić na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopadł mnie jakiś paskudny bug. Otóż wlazłem do lochów (Serpent''s Trail), a po wyjściu z nich dźwięk pozostał taki jakbym znajdował się w jaskini - pogłos, echo itp. Jest to co najmniej dziwne, bo jak rozmawiam z NPC to Ci mają już normalne głosy, kiedy jednak kończę rozmowę, wszystko wraca do poprzedniego stanu ;/ Może ktoś z Was wie jak rozwiązać ten problem, bo nie uśmiecha mi się reinstalacja gry? Próbowałem wczytywać wcześniejsze stany gry ale to nic nie dało. To na pewno nie jest wina głośników i (chyba nie) karty dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 00:24, Buzzard napisał:

Robil juz ktos questa dla Clavicusa? Jak chcecie zatrzymac "wiadomo co" to nie konczcie questu
bo pozniej to to wazy 46 kilo zamiast 0 ;]

46 kilo to tyle co nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 21:24, bruli napisał:

dało. To na pewno nie jest wina głośników i (chyba nie) karty dźwiękowej.


Nie koniecznie, może spróbuj przeinstalować sterowniki karty. Ja tak miałem po którymś colinie, że w całym systemie to "obowiązywało" (pogłos).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 00:34, Monastor napisał:

> Robil juz ktos questa dla Clavicusa? Jak chcecie zatrzymac "wiadomo co" to nie konczcie
questu
> bo pozniej to to wazy 46 kilo zamiast 0 ;]
>
46 kilo to tyle co nic :P

No to sprobuj podniesc 46 kilogramowy mlot ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech jednak zaczynanie MainQuesta na 20 poziomie chyba było błędem - bramę Oblivionu w Kvatch zamknąłem spokojnie, ale walki w mieście to już hardcore! Żeby w ogóle dojść do katedry to musiałem poziom trudności zmniejszyć do ~30%! a zawsze gram na 50% ( na 50% ledwo sobie radzę z 2 atronarchami błyskawic, a tam było ich ze 3 + 2 a.lodu + 4 gostków na X.. + 2 pajączki :O). Bo inaczej leżałem po jakichś 10 sekundach xD.

Tak więc, jeśli chcecie sobie zaoszczędzić nerwów to zaczynajcie MQ na niskim poziomie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:24, =PtaQ napisał:

Ech jednak zaczynanie MainQuesta na 20 poziomie chyba było błędem - bramę Oblivionu w Kvatch

Dnia 23.04.2006 o 10:24, =PtaQ napisał:

Tak więc, jeśli chcecie sobie zaoszczędzić nerwów to zaczynajcie MQ na niskim poziomie... :/



Eeee tam :), ja przeszedłem MQ na 24 poziomie bez problemów. A są ludzie, którzy przechodzą go nawet na 40+ , więc jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować