Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Ja zawsze screeny do tych dodatkó oglądam na elderscrolls.com, albo ktoś na forum wrzuci, a mozna też od razu obejrzeć, tylko małe, w sklepie. W końcu to oficjalne miejsce do takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 18:19, Milteen napisał:

o jaki plugin chodzi jesli moge wiedziec ?

Orrery - obserwatorium astronomiczne. Odpisali mi, że muszę ściągnąć z tego samego komputera co zamawiałem. Quuurde a z którego niby ściągam jak tylko na tym mam dostęp do interenetu. Pewnie jakiś durny automat odpowiada. Zaimplementowali mu AI takie jak w grze i są dumni, że potrafi obsłużyć zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 17:44, upiordliwy napisał:

Współczuje , jednak zrobiłeś trochegłupstwo nie ściągajac go od razu albo płacą wiedząc że
nie ściągniesz .

Po zamówieniu nie był dostępny a potem nie miałem czasu. Skąd można wiedzieć, że to taki problem jak się nie zmieścisz w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 07:45, ksenus napisał:

Skąd można wiedzieć, że to taki problem
jak się nie zmieścisz w czasie.


A nie bylo takiej informacji w umowie? Jesli nie to dziwne i moznaby ich pozwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:14, Hegemon napisał:

A nie bylo takiej informacji w umowie? Jesli nie to dziwne i moznaby ich pozwac :)

Email z informacją o linku do strony z pluginem do pobrania to nie umowa ;-)
Spoko. To trochę jak widać potrwa. Narazie obsługa zgłoszeń przydzieliła numer i wygenerowała szablonową odpowiedź niezgodną z przyczyną. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:32, ksenus napisał:

Email z informacją o linku do strony z pluginem do pobrania to nie umowa ;-)


Kazdej transakcji towarzyszy umowa, czasem zapisana w regulaminie, a czasem regulowana przez przepisy kodeksu cywilnego (tak naprawde zawsze musi miescic sie w ramach KC, ale moze byc uszczegolowiona). Swiadomie lub nie, cos tam pewnie zaakceptowales :)

Dnia 26.04.2006 o 12:32, ksenus napisał:

Spoko. To trochę jak widać potrwa. Narazie obsługa zgłoszeń przydzieliła numer i wygenerowała
szablonową odpowiedź niezgodną z przyczyną. Zobaczymy co dalej.


Poczatki zawsze sa trudne :) Prawdopodobnie sprzedaz dodatkow przez Xbox Live idzie latwiej i plynniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 19:56, Monastor napisał:

Ładna chociaż ta wieża?
Można gdzieś zobaczyć screeny?

na forum gry-online w seryjnym watku mozna zobaczyc troche obrazkow nieurzadzonej wiezy... nie wiem jak prezentuje sie wieza po kupnie dodatkowych opcji, ale z tego co dotychczas widzialem, to dla mnie zadna rewelacja ;p (np. w przypadku ogrodu botanicznego spodziewalem sie czegos znacznie lepszego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:47, Hegemon napisał:

Kazdej transakcji towarzyszy umowa, czasem zapisana w regulaminie, a czasem regulowana przez
przepisy kodeksu cywilnego (tak naprawde zawsze musi miescic sie w ramach KC, ale moze byc
uszczegolowiona). Swiadomie lub nie, cos tam pewnie zaakceptowales :)

Kupowanie online nie wiąże się z podpisaniem umowy. Akceptacja czegość przez klikanie nie jest prawnie wiążące. W takim wypadku akceptowany jest podpis cyfrowy ale aby go wykonać musisz posiadać certyfikat wydany przez posiadające do tego prawo Centrum Certyfikacji.
W tym sklepie wpisujesz tylko swoje dane, numer karty, datę wygaśnięcia i dostajesz maila z informacją, że możesz ściągnąć z podanego linku plugin w przeciągu 4 dni. Nic nie pisze o tym co się stanie jeżeli tego nie zrobisz. Jeżeli masz problemy napisz do saportu. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:20, ksenus napisał:

Kupowanie online nie wiąże się z podpisaniem umowy. Akceptacja czegość przez klikanie nie jest
prawnie wiążące.


Przyznaje, ze nie znam sie zbytnio na prawie, ale mysle, ze sie mylisz. Do powstania zobowiazania niezbedne jest oswiadczenie woli - przybierajace rozne formy. Jesli robisz zakupy w kiosku, to wystarczy, ze rzucisz banknot na lade i popukasz w szybke w strone gazety, zeby wyrazic chec zawarcia okreslonej transakcji. Ty podales swoje dane w jednoznacznie okreslonym celu - chciales dostac dodatek.

Dnia 26.04.2006 o 14:20, ksenus napisał:

W takim wypadku akceptowany jest podpis cyfrowy ale aby go wykonać musisz
posiadać certyfikat wydany przez posiadające do tego prawo Centrum Certyfikacji.


To nie jest tak, ze przy kazdej transakcji niezbedne jest podpisanie jakiejs umowy. Samo zagadnienie jest zreszta nowe i ciekawe (tak swoja droga - decydujace byloby w takiej sprawie pewnie prawo amerykanskie?).

Dnia 26.04.2006 o 14:20, ksenus napisał:

W tym sklepie wpisujesz tylko swoje dane, numer karty, datę wygaśnięcia i dostajesz maila z
informacją, że możesz ściągnąć z podanego linku plugin w przeciągu 4 dni.


Tzn. napisali, zeby sciagnac w takim terminie? To nie mialbym do nich wielkich pretensji. Przeciez nie oczekiwales, ze beda trzymac tam ten plik do konca swiata. A limit wynosi 4 dni moze dlatego, ze boja sie piractwa, albo bez tego np. nie byliby w stanie oszacowac obciazenia lacza w poszczegolnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 13:43, trollf napisał:

> Ładna chociaż ta wieża?
> Można gdzieś zobaczyć screeny?
na forum gry-online w seryjnym watku mozna zobaczyc troche obrazkow nieurzadzonej wiezy...
nie wiem jak prezentuje sie wieza po kupnie dodatkowych opcji, ale z tego co dotychczas widzialem,
to dla mnie zadna rewelacja ;p (np. w przypadku ogrodu botanicznego spodziewalem sie czegos
znacznie lepszego)



Hehe można zobaczyć , bo się potrafi poprosić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:20, ksenus napisał:

Kupowanie online nie wiąże się z podpisaniem umowy. Akceptacja czegość przez klikanie nie jest
prawnie wiążące. W takim wypadku akceptowany jest podpis cyfrowy ale aby go wykonać musisz
posiadać certyfikat wydany przez posiadające do tego prawo Centrum Certyfikacji.
W tym sklepie wpisujesz tylko swoje dane, numer karty, datę wygaśnięcia i dostajesz maila z
informacją, że możesz ściągnąć z podanego linku plugin w przeciągu 4 dni. Nic nie pisze o tym
co się stanie jeżeli tego nie zrobisz. Jeżeli masz problemy napisz do saportu. Koniec.


A s''chargowali ci karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:59, Buzzard napisał:

A s''chargowali ci karte?

Skasowali 1,89$ ale nie mogę pobrać plugina, bo klucz autoryzacji do pobierania ważny jest 4 dni. Support odpowiada po kilku dniach. Pierwsza odpowiedź z cyklu "To nie ta przeglądarka, spróbuj z tej z której zamawiałeś. Pozdrawiamy". Z innej nie korzystam. Kolejny mail i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 14:40, Hegemon napisał:

Przyznaje, ze nie znam sie zbytnio na prawie, ale mysle, ze sie mylisz. Do powstania zobowiazania
niezbedne jest oswiadczenie woli - przybierajace rozne formy. Jesli robisz zakupy w kiosku,
to wystarczy, ze rzucisz banknot na lade i popukasz w szybke w strone gazety, zeby wyrazic
chec zawarcia okreslonej transakcji. Ty podales swoje dane w jednoznacznie okreslonym celu
- chciales dostac dodatek.

Mówiłeś o umowie a teraz piszesz o zobowiązaniu i oświadczeniu woli. Te pojęcia nie są tożsame (chyba, że w języku potocznym). Pewnie dlatego się nie zrozumieliśmy. Nie ważne.

Dnia 26.04.2006 o 14:40, Hegemon napisał:

To nie jest tak, ze przy kazdej transakcji niezbedne jest podpisanie jakiejs umowy. Samo zagadnienie
jest zreszta nowe i ciekawe (tak swoja droga - decydujace byloby w takiej sprawie pewnie prawo
amerykanskie?).

Nigdy niczego takiego nie stwierdziłem.

Dnia 26.04.2006 o 14:40, Hegemon napisał:

Tzn. napisali, zeby sciagnac w takim terminie? To nie mialbym do nich wielkich pretensji. Przeciez
nie oczekiwales, ze beda trzymac tam ten plik do konca swiata. A limit wynosi 4 dni moze dlatego,
ze boja sie piractwa, albo bez tego np. nie byliby w stanie oszacowac obciazenia lacza w poszczegolnych
dniach.

Nie napisali, że należy ale że będzie dostępny w przeciągu 4 dni od zakupienia. Co również może oznaczać, że będzie dostępny najwcześniej w ciągu 4 dni a nie przez 4 dni.
Możliwe jest też coś innego, że nieporawnie obsługują FireFox''a albo nie przewidzieli sytuacji w której użytkownik ma wysokie polisy bezpieczeństwa sieciowego (proxy, firewall, kontrola danych). Może plik klucza publicznego do sesji ściągania nie mógł się zapisać w takim przypadku a jego brak całkowicie nie pozwala na pobranie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Oblivionem. Takie cuś zwane Wish-of-the-Wisp (czy jakoś tak) i wyssało mi Willpower i Inteligencje. Jak moge to przywrócić? Mikstury próbowałem różne i nic to nie dało. Hełp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 11:36, VaRIaT napisał:

Witam. Mam problem z Oblivionem. Takie cuś zwane Wish-of-the-Wisp (czy jakoś tak) i wyssało
mi Willpower i Inteligencje. Jak moge to przywrócić? Mikstury próbowałem różne i nic to nie
dało. Hełp. :/


Idż do jakiejkolwiek świątyni i kliknij na ołtarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować