Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 15:34, upiordliwy napisał:

Pewnie pójdzie tylko z tą kartą nie licz na high detail.

ogoline tworcy zapowiedzieli ze w chwili premiery gra bedzie wygladac najlepiej na nowym xboxie. nie ma co sie dziwic, ten kombajn ma moc przeogromna. jesli ktos chce uzyskac zblizona jakosc grafiki na pc to bedzie musial posiadac najlepsza w chwili premiery konfiguracje na rynku - dwa razy geforce 7800 spiete po SLI, 1,5-2gb ram i mocnego proca. Oczywiscie ok 6-10 miesiecy po premierze taka konfiguracja bedzie duuuuzo tansza niz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 15:21, eska crew napisał:

mam pytanie
posiadam kompa o nastepujacych parametrach:

P IV 3GHZ
GeForce 6600 GT PCI-e
512 ramu
czy oblivion mi pojdzie.
Bo słyszałem głosy,ze nie ?


Z taką ilością ramu, może mocno przycinać na początku każdej lokacji i długo się ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, nawet nie chciałem odpalac na high detal bo wtedy cos sie moze przegrzac ;) Poza tym dwa geforcy 7800 na SLI to prawdziwa suszarka. NIe wiem czy ktokolwiek bedzie kupowal sobie cos takiego specjalnie dla jednej gry. w kazdym badz razie ja nie. Ciesze sie ze gra mi pojdzie. w miedzyczasie dokupie sobie jeszcze jedna 1gb kosc ramu. Juz nie moge sie doczekac. Szczegolnie, ze tak kocham rpgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie nie przesadzajcie może do grania na najwyższych detalach bedzie trzeba mieć Pentiuma 4,6 Ghz, 3GB ramu, i 7 Geforców 8999 512 bitowych z zegarami 2000/ 4000 na serio nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 18:01, Widek napisał:

Ludzie weźcie nie przesadzajcie może do grania na najwyższych detalach bedzie trzeba mieć Pentiuma 4,6 Ghz, 3GB ramu, i
7 Geforców 8999 512 bitowych z zegarami 2000/ 4000 na serio nie przesadzajcie


Ale tak naprawde jest. Ta gra ma horendalne wymagania sprzętowe, ze wzgeldu na gigantyczny swiat i grafike, kotra moim zdaniem bije Domma 3, HL i inne do tej pory wydane produkcje na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do zagrania na srednich detalach wystarczyłby taki zestaw: Barton 2500, 768 Ram, Radek 9800 PRo :] ale macie racje gra bedzie potrzebowac wiec siły, a na pewno duzo ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 19:24, Monastor napisał:

Eej no... Nawet nie żartujcie... Z moim prockiem 2800, 512-tką Ramu i Radeonem 9600 to sobie chyba najwyżej filmik z logo
Bethesdy odpalę :/

Gothic III i Oblivion korzystają z tego samego silnika, to i wymagania mają zbliżone. Powinieneś dokupić minimum 512 RAMu i cieszyć się grą, co prawda nie w najwyższych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:16, KrzysztofMarek napisał:

Gothic III i Oblivion korzystają z tego samego silnika,(...)


Ten sam silnik? Hmm, a ja sądziłem, że Gothic3 ma być oparty na tym z Morrowinda, ale skoro tak... to dobrze :) Choć to pokazuje jak bardzo jestem niedoinformowany i właśnie po to tu wpadłem:
- kiedy ma być premiera?
- jaka cena? (strony Cenegi nie odwiedzam, z zasady w ogóle ich gier nie kupuję... ehh dlaczego czuję, że dostaniemy beznadziejnie wydaną grę?)
- jakie wymagania? ten sam silnik, to chyba i wymagania jak do gothic3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:02, GanD napisał:

> Gothic III i Oblivion korzystają z tego samego silnika,(...)

Ten sam silnik? Hmm, a ja sądziłem, że Gothic3 ma być
oparty na tym z Morrowinda, ale skoro tak... to dobrze :) /.../

Jesteś dobrze poinformowany, nowy silnik nie jest całkiem nowy, tylko właśnie ulepszony z Morrowinda. I Gothic III i Oblivion mają z niego korzystać. Grę wydaje Cenega w wersji angielskiej, polska będzie (o ile będzie, to nie jest na 100% pewne) parę miesięcy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:02, GanD napisał:

> /.../

Masz ci los, już śpiący jestem, nie dopisałem,że premiera w grudniu, a cena - to Pan Bóg raczy wiedzieć. Raz już podbili to i drugi raz mogą, na razie około 129 zł, o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:02, GanD napisał:

> /.../

Masz ci los, już śpiący jestem, nie dopisałem,że premiera w grudniu, a cena - to Pan Bóg raczy wiedzieć. Raz już podbili to i drugi raz mogą, na razie około 129 zł, o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:09, KrzysztofMarek napisał:

I Gothic III i Oblivion mają z niego korzystać.


To mi teraz powiedz, skoro silnik jest ten sam, czemu w Gothic3 nie będzie koników?:( Ja wiem, że te Piranie nie lubią zwierzątek (vide krówka z ich logo, biedaczka...), bo dużo srają i problemy robią, ale... no szkoda, do tej pory byłem przekonany, że to kwestia odmienności silnika. Czasem lepiej żyć w niewiedzy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:12, KrzysztofMarek napisał:

Raz już podbili to i drugi raz mogą, na razie około 129 zł, o ile dobrze pamiętam...


Szlag by to... dwa miechy... podziel 129zł na 2= 64,5zł, miałem po 50zł na miech... Kurde mole, 14,5zł to 3 kufle piwa! Wielce niepocieszony, chyba idę spać, straszne wieści waćpan przynosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że za obliviona bedą chcieli wkrótce 159,90 zobaczycie!:] i jeszcze jedna mnie rzecz ciekawi , jak to mozliwe ze tak wielki ogromny swiat morrowinda zmiescił sie na jednej plytce i zajmował 568 mb?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować