Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2006 o 13:53, Marcuz napisał:

oczywiście nie jest to forum firmy Cenega, ale nie przypominam sobie aby w regulaminie "gram"
była napisane że konkurencja nie ma prawa wypowiadania się na forum firmy CD Projekt.


No i w tym momencie wkłada mi Pan w usta słowa, których nie powiedział :].
Forum ejst dla każdego.

Dnia 16.03.2006 o 13:53, Marcuz napisał:

Oczywiście poglądy poglądami, ale mnie przecież nie o to chodziło, tylko o słownictwo w jakie
były one ubrane.
Nie mam oczywiście problemów ze słowami krytyki na Nasz temat - one akurat mogą spowodować
tylko większy nakład Naszej pracy, aby sprostać wymaganiom Naszych klientów.


Toteż podkreśliłem, że szczególnie u graczy młodszych działa sporo emocji, skąd się bierze mniej lub bardziej wulgarne słownictwo.
Ale bardzo mnie cieszy, że zażalenia graczy mobilizują Was do ulepszania swojej marki!

Dnia 16.03.2006 o 13:53, Marcuz napisał:

Nie powinniśmy mimo wszystko kontynuować tej dyskusji w tym topicu, ponieważ nie jest on poświęcony
dyskusji na temat mojej firmy : z tego co pamietam jest gdzieś inny Topic


Teorytecznie tak, ale praktycznie - jak przenieść taką dyskusję? Zresztą jak widze problem został rowiązany.

Dnia 16.03.2006 o 13:53, Marcuz napisał:

Ze swojej strony mogę obronić się przy temacie Obliviona tylko tym iż wydajemy Edycje kolekcjonerską
Obliviona w cenie tak niskiej, że według moich danych nigdzie indziej taniej się tego wydania
nie kupi.


A to już proszę kierować te słowato agresywnego fana Obliviona :].
Zresztą cena EK została już przez nas samych kilkakrotnie pochwalona w tymże temacie

Dnia 16.03.2006 o 13:53, Marcuz napisał:

Co do wydania wersji polskiej......wkrótce podamy więcej szczegółów, ale bądźcie proszę dobrej
myśli :)
Pozdrawiam serdecznie i Życzę aby Oblivion spełnił oczekiwania wszystkich zapalonych fanów,
którym zdarza się ulec emocjom i nie tylko.


I tutaj popada pewna ciekawa sprzeczność :].
Wydawca gry robi wszystko co może, żeby podsycić ogień pod zainteresowaniem produkcją, a więc daje coraz to więcej screenów, trailerów, ujawnia pikantne szczegóły, aby każdy był przekonany, że to musi być hit, który należy zamówić już teraz.
Oczywiscie takie "nakręcanie graczy" rodzi silne emocje - zwłaszcza po słynnym Game Play Movie, ujawniającym część niesamowicie nowatorskiej fizyki gry - więc nic dziwnego, że każdy się denerwuje :].
Ale to oznacza tylko, że chętni, a nawet zdesperowani, do kupna są i będą, a bać się mogą tylko tłumacze - jak ocenione zostanie ich praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy TES:Arena i Daggerfall będzie chodzić na Windows 98? Albo prościej: Co zrobić żeby chodziły na XP''eku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem całego tematu, ale słyszalem pogłoski ze Oblivion nie wyjdzie w polskiej wersji wiec wysłałem maila z zapytaniem do Cenegi.

Odpisali ze gra ukaze sie w polskiej wersji > szczegóły wkrótce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 15:46, bunio38 napisał:

Wie ktoś może czy TES:Arena i Daggerfall będzie chodzić na Windows 98? Albo prościej: Co zrobić
żeby chodziły na XP''eku?


Ekchm.. TES: Arena to gra z 1994 roku! Oryginalna gra pójdzie chyba tylko na MS-DOSie, nie wiem, jak z tą abadonware.
Na allegro zresztą jest wystawiona ;) Jest na 8 dyskietkach ;]

Bugg..ee.. Daggerfall pewnie na 98 pójdzie, ale na XP to nie ma mowy. Też jest na allegro ;)

Co zrobić, żeby chodziły na XPku? Napisz do Microsoftu, żeby to umożliwili (czyli nic nie da się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wyszedł! To po prostu strona, an której można już zrobić swoją postać (ponieważ wszystkie atrybuty etc., jakie znajdą się w grze są już znane...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U niektorych ludzi Daggerfall w jakis tajemniczy sposob chodzi na XP od razu, bez zadnych sztuczek. Ja zarowno do Daggerfalla jak i Areny uzywam DosBoxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że podobne do tych z Morrowinda. Będziesz miał do wyboru kilka podstawowych (rycerz,wojownik,łucznik,kapłan itp.) i na 100% bedziesz mógł stworzyć włąsną co jest o wiele ciekawsze i pożyteczniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 19:44, Elwro napisał:

U niektorych ludzi Daggerfall w jakis tajemniczy sposob chodzi na XP od razu, bez zadnych sztuczek.
Ja zarowno do Daggerfalla jak i Areny uzywam DosBoxa.

Jeżeli używasz DosBoxa mógłbyś podać krok po kroku jak go używać? Bo teżgo mam ale nie wiem jak go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 20:52, General Sturnn napisał:

Podejrzewam, że podobne do tych z Morrowinda. Będziesz miał do wyboru kilka podstawowych (rycerz,wojownik,łucznik,kapłan
itp.) i na 100% bedziesz mógł stworzyć włąsną co jest o wiele ciekawsze i pożyteczniejsze...

Tyle to akurat wiem... chodzi mi o konkretne klasy, wszystkie jakie są, po angielsku

Już znalazłem gdzieś okrojoną listę. Teraz próbuję znaleźć odpowiednik klasy, którą grałem w Morka... Mag zbrojny to chyba Spellsword, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 21:13, bunio38 napisał:

Jeżeli używasz DosBoxa mógłbyś podać krok po kroku jak go używać? Bo teżgo mam ale nie wiem
jak go używać.

Hej hej, najmocniej Cie przepraszam, ale nie mam teraz zbyt duzo czasu... w kazdym razie korzystalem wylacznie z rzeczy znalezionych na tej stronie:

http://www.uesp.net/general/gen95.shtml

Chyba nawet bez DosBoxa chodzilo, tylko z tym specjalnym installerem, ktory jest tam do sciagniecia... i z VDMSound. Ogolnie, to jest bardzo dobra strona i na pewno na ten temat nie wiem nic ponad to, co tam sie znajduje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh...niezły ten filmik z 5 dnia odliczania, mimo, że wkurza mnie niesłychanie sposób w jaki postać uderza mieczem (brak balansowania - zero realizmu przy uderzaniu), to jednak mimo tego całość robi niesamowite wrażenie...ta kołysząca się trawa... :o]

http://www.worthdownloading.com/game.php?gid=1285
(pewnie wszyscy wiedzą, ale podaje linka co by się nikt nie przyczepił, że nie podaję linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować