Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2009 o 22:19, Rumcajsev napisał:

No właśnie ten quest na wyleczenie jest denerwujący, a jak jeszcze weźmiemy po uwagę
to że lepiej poruszać się tylko w nocy...

O tym to akurat wiem, bo promienie słoneczne zadają wampirowi obrażenia od ognia (patrz np. hrabiego shinkadu czy jakoś tak, bo mieście porusza się tylko w nocy)

Dnia 01.05.2009 o 22:19, Rumcajsev napisał:

A przespałeś się w grze?

Kilkanaście razy po 24 godziny i nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Pójdzie mi? Mam kompa
procek - 1700
karta graf. ati radeon 9550
256 RAM

zaznacze że gry takie jak FEAR, Battlefield 2, Mount & Blade czy GTA SA mi chodzą, a te dwa ostatnie na najwyższych się nie tną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że na otwartych przestrzeniach będzie ciężko. Grałem na podobnym configu(karta GF 5500) i było ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:26, mskarpeta napisał:

A widziałeś wymagania? Nawet ramu nie masz tyle ile trzeba :)


do FEAR, BF2, GTA SA i M&B niby też nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wejdź pod ten link u góry w przypiętym poście gdzie można sprawdzić czy gra pójdzie i sam zobacz. Ale skoro tamte działają, to Obek może też pójdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, Czy to prawda, że w jakiejś wiosce, Nam robią Pomnik, i ten pomnik będzie ubrany w to co mieliśmy na sobie ?, bo coś jeszcze mi qumpel mówił że ten Pomnik można ożywić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie optymizm. Wg. tego testera FEAR jest jeszcze bardziej poniżej minimalnych wymagań..a na najniższych detalach nawet "tak bardzo" Się nie ciął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to prawda. Pomnik robią nam w Brumie w nagrodę za zrobienie jednego z głównych questów.
EDIT: Pomnika nie da się ożywić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Swego czasu to ja grałem tak w Gothica 3(wymagane 1gb ramu-ja miałem 256mb), ale taka gra na siłę to nic przyjemnego. Ja wiem, że można grać, lecz mimo wszystko...

Dobra koniec off topu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy to to nie jest offtop, ponieważ rozmawiamy o tym czy ta gra komuś pójdzie czy nie, więc bezpośrednio rozmawiamy o grze i jej wymaganiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie. Wracając do Obliviona. w opisie jest napisane że NPC są bardziej "żywi" a czy są aż tak żywi jak to jest w takim Gothic II? :D że np. niektórzy idą sobie pod drzewko za potrzebą? :D Albo że stoją sobie na ulicy i gawędzą?(to nic ze tam te "dialogi" się powtarzają :D) albo czy reagują jak wejdziemy do czyjejś chaty tekstem typu "wyłaź bo nogi ci z..sami wiecie co zrobi ^^ ) Bo to właśnie w Gothic''u było takie miodne :D Czy w Oblivionie skala "życia" NPC też jest mniej więcej taka, lub nawet większa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować