Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Jaaa...
znajomy dał mi link do tego topicu.
Nie bardzo mi się chciało czytać te posty, bo są chaotyczne, więc zajrzałem na polską stronę www.elder-scrolls.pl a tam... znowu czytanie! brrr!
Dobrze, że jest galeria jak sie komusw nie chce czytac ton pierdół :)
http://www.elder-scrolls.pl/index.php?menu=oblivion&id=specjal&specjal_id=7
obejrzałem, coś tam przeczytałem i...
kurde! nigdy nie grałem w gry, żadne crpg ani inne ale... oO
Po raz pierwszy chcę w coś zagrać, właśnie w to :D

Dzisiaj zamawiam oryginała, ciekawe kiedy będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 12:02, Raylin napisał:

> A zapomnialem, czy bedzie wersja kolekcjonerska Obliviona ale PL wersja?

Właściwie nie miałoby to sensu, jeśli chcesz mieć polską wersję kolekcjonerska to kup teraz
wersję angielską, poczekaj do spolszczenia (jakieś pół roku) i ściągniesz sobie patcha polonizującego
z sieci (ma byc dostępna dla wszystkich posiadaczy wersji angielskiej). Robienie za pół roku
specjalnej wersji rózniącej się od obecnej tylko jednym patchem w tej samej cenie co teraz
byłoby małoopłacalne; zwykła wersja będzie wtedy już pewnie tańsza.


Moze byc a moze nie byc ten patch polonizujacy, wiec poczekam sobie na PL wersje, pozatym ta EK az tak wazna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie czy na sprzęcie:
AMD Athlon 3300+
Gigabyte GeForce 6600GT 128/128
Kingston 512 Mb RAM
gierka pójdzie?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 12:32, cubba napisał:

Jak sądzicie czy na sprzęcie:
AMD Athlon 3300+
Gigabyte GeForce 6600GT 128/128
Kingston 512 Mb RAM
gierka pójdzie?
Pozdrawiam

Pojść pojdzie ale nie licz że otrzymasz taką wydajność jak na filmikach.Bedziesz musiał przestawić sobie ustawienia grafiki na średnie. A tak wogule to przydało by się dodatkowe 512 RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 12:08, gumis777 napisał:

Jaaa...
znajomy dał mi link do tego topicu.
Nie bardzo mi się chciało czytać te posty, bo są chaotyczne, więc zajrzałem na polską stronę
www.elder-scrolls.pl a tam... znowu czytanie! brrr!
Dobrze, że jest galeria jak sie komusw nie chce czytac ton pierdół :)
http://www.elder-scrolls.pl/index.php?menu=oblivion&id=specjal&specjal_id=7
obejrzałem, coś tam przeczytałem i...
kurde! nigdy nie grałem w gry, żadne crpg ani inne ale... oO
Po raz pierwszy chcę w coś zagrać, właśnie w to :D

Dzisiaj zamawiam oryginała, ciekawe kiedy będzie :)


Eh, dobrze że jeszcze chciało ci się nacoś napisać jak tak czytać nie lubisz ; ) A osobiście uważam że powinieneś przeczytać co nieco o grze przed zakupem np. recenzje innych graczy żeby wiedzeć czy gra jest warta swojej ceny i czy wogóle opłaca się ją kuipić. Ja na twoim miejscu poczekał bym na wersję PL bo przepuszczam że u ciebie z angielskim nie najlepiej... ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem to sklepu z grami (z ktorego napewno wiekszosc z was kupuje gry) i zapytalem o obliviona i uslyszalem cos takiego:
-niestety nie mamy teraz zadnych gier od cenegi poniewaz maja oni problem z dystrybucja i dosylaniem gier do sklepow,watpie ze Pan gdziekolwiek znajdzie gry od nich.
To ja na to ze lokalizacja obliviona jest jeszcze nie skonczona i ze moze wysla dosklepow tylko wersje PL na co sprzedawca powiedzial ze smiechem:
-Lokalizacja Obliviona jest juz od dawna gotowa (kiedy mu zaprzeczylem stwierdzil ze ma znacznie lepsze zrodlo informacji) i ze Cenega specjalnie przedluza bo maja problem z dystrybucja i wysylaniem gry do sklepow.
Generalnie mnie zatkalo podziekowalem i wyszedlem ze sklepu..Co sie dzieje w takim razie? to jest conajmniej intrygujace...bo po co mialby mnie sprzedawca oklamywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 13:13, Darkstar181 napisał:

> Jak sądzicie czy na sprzęcie:
> AMD Athlon 3300+
> Gigabyte GeForce 6600GT 128/128
> Kingston 512 Mb RAM
> gierka pójdzie?
> Pozdrawiam
Pojść pojdzie ale nie licz że otrzymasz taką wydajność jak na filmikach.Bedziesz musiał przestawić
sobie ustawienia grafiki na średnie. A tak wogule to przydało by się dodatkowe 512 RAMu.


watpie ze nawet na srednich pojdzie nie dosc ze 512 ramu to karta 128mb...widzalem lepsze konfiguracje i ludzia ledwo co na srednich gra ciagnela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 13:58, Gosu napisał:

Poszedlem to sklepu z grami (z ktorego napewno wiekszosc z was kupuje gry) i zapytalem o obliviona
i uslyszalem cos takiego:

>[...]

Dnia 26.03.2006 o 13:58, Gosu napisał:

Generalnie mnie zatkalo podziekowalem i wyszedlem ze sklepu..Co sie dzieje w takim razie? to
jest conajmniej intrygujace...bo po co mialby mnie sprzedawca oklamywac??

Brzmi ciekawie i nie zdziwiłbym się, jakby to była prawda... gdyby nie informacja, że Oblivion już jest spolonizowany ;)

Mi gdzieś w lutym wmawiał gość w media markt, że CDP jeszcze nie wydał po polsku dodatków do Morrowinda, kiedy pytałem o Złotą Edycję :)
Poszedłem za ścianę do Carrefoura, kupiłem ZE, wróciłem do MM po faceta i pokazałem mu grę (musiałem go wyciągnąć ze sklepu, bo niespecjalnie chciałem wnosić tam Morka... na szczęście spytałem wcześniej o nazwisko)... Fajną miał minę :) Nieźle mu się język plątał... Księgi skarg i zażaleń nie chcieli mi dać... Chyba nie mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 14:03, Monastor napisał:

> jest conajmniej intrygujace...bo po co mialby mnie sprzedawca oklamywac??
Brzmi ciekawie i nie zdziwiłbym się, jakby to była prawda... gdyby nie informacja, że Oblivion
już jest spolonizowany ;)

Gdyby nie informacja ale od kogo? od tego sprzedawcy czy juz zostala podana przez cenege oficjalnie ? Ja nie mam zabardzo czasu czytac...szkola praca etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 22:47, ArtuRPGpl napisał:

A zapomnialem, czy bedzie wersja kolekcjonerska Obliviona ale PL wersja?


Kolekcjonerskiej wersji samej w sobie na razie nie przewidujemy, natomiast nie ukrywam, że bardzo chciałbym abyśmy wydali Polską wersję bardzo obszerną w materiały dodatkowe, co znaczy, że będzie ona po prostu "wypasiona" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:11, Gosu napisał:


> > jest conajmniej intrygujace...bo po co mialby mnie sprzedawca oklamywac??
> Brzmi ciekawie i nie zdziwiłbym się, jakby to była prawda... gdyby nie informacja, że
Oblivion
> już jest spolonizowany ;)
>
Gdyby nie informacja ale od kogo? od tego sprzedawcy czy juz zostala podana przez cenege oficjalnie
? Ja nie mam zabardzo czasu czytac...szkola praca etc


hmm

>sprzedawca powiedzial ze smiechem:
>Lokalizacja Obliviona jest juz od dawna gotowa
Ta informacja... nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:00, Gosu napisał:

> > Jak sądzicie czy na sprzęcie:
> > AMD Athlon 3300+
> > Gigabyte GeForce 6600GT 128/128
> > Kingston 512 Mb RAM
> > gierka pójdzie?

Dnia 26.03.2006 o 14:00, Gosu napisał:

watpie ze nawet na srednich pojdzie nie dosc ze 512 ramu to karta 128mb...widzalem lepsze konfiguracje
i ludzia ledwo co na srednich gra ciagnela..


tak kolego napewno pamiec ram na karcie baaaardzo duzo znaczy! zauwaz ze on ma Gef 6600 GT i z bardzo wysokim taktowaniem zapewne 500/1000 + 8 potoków wiec bez problemu gra bedzie chodzic na troszke lepiej niz medium, oczywiscie jeszcze dokup ze 512 ram wtedy bedzie ci dzialczec bardzo dobrze zapewniam...

Swoja droga uwazasz wiec ze taki Radeon 9550 ktory ma 256 Ram bedzie chodzil lepiej tak?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 14:12, Widek napisał:


Swoja droga uwazasz wiec ze taki Radeon 9550 ktory ma 256 Ram bedzie chodzil lepiej tak?:/


nie oczywiscie ze nie...a wogole sa takie?:) ale np jak zapytalem czy na moim atlonie 2ghz 1024 ramu i x850 radeonie 256 mb pojdzie to tez na srednich.Czyli jak ktos ma atlona 3300 slaba grafike i malo ramu to uwazacie ze tez pojdzie na srednich?zalezy o jakich srednich mowimy...bo w oblivionie srednie jest ciezko okreslic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:17, Gosu napisał:


>
> Swoja droga uwazasz wiec ze taki Radeon 9550 ktory ma 256 Ram bedzie chodzil lepiej tak?:/


nie oczywiscie ze nie...a wogole sa takie?:) ale np jak zapytalem czy na moim atlonie 2ghz
1024 ramu i x850 radeonie 256 mb pojdzie to tez na srednich.Czyli jak ktos ma atlona 3300 slaba
grafike i malo ramu to uwazacie ze tez pojdzie na srednich?zalezy o jakich srednich mowimy...bo
w oblivionie srednie jest ciezko okreslic..


Ludzie nie przeadzajcie! Na takim kompie czyli giga ramu + 16 potokowa karta gra spokojnie pojdzie nawet na duzo wiecej niz medium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 14:21, Widek napisał:

Ludzie nie przeadzajcie! Na takim kompie czyli giga ramu + 16 potokowa karta gra spokojnie
pojdzie nawet na duzo wiecej niz medium!


Pomimo proca 2000?oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 13:58, Gosu napisał:

Poszedlem to sklepu z grami (z ktorego napewno wiekszosc z was kupuje gry) i zapytalem o obliviona
i uslyszalem cos takiego:
-niestety nie mamy teraz zadnych gier od cenegi poniewaz maja oni problem z dystrybucja i dosylaniem
gier do sklepow,watpie ze Pan gdziekolwiek znajdzie gry od nich.


Jest to jawna złośliwośc osoby która pracuje w tej sieci.Oczywiście wszędzie znajdzie Pan Nasze gry (poza tą siecią), ale absolutnie nie chodzi w tym przypadku o dosyłanie, obrażanie się lub inne tego typu spekulacje.
Mimo wszystko mam nadzieję, że już wkrótce wszystko się unormuje i sieć ta będzie zaopatrywana na bieżąco w nasze gry

Dnia 26.03.2006 o 13:58, Gosu napisał:

To ja na to ze lokalizacja obliviona jest jeszcze nie skonczona i ze moze wysla dosklepow tylko
wersje PL na co sprzedawca powiedzial ze smiechem:
-Lokalizacja Obliviona jest juz od dawna gotowa (kiedy mu zaprzeczylem stwierdzil ze ma znacznie
lepsze zrodlo informacji) i ze Cenega specjalnie przedluza bo maja problem z dystrybucja i
wysylaniem gry do sklepow.


To miłe z jegostrony , że wie takie rzeczy. Przyznam się szczerze, że nawet nie będe tego komentował, szkoda słów

Dnia 26.03.2006 o 13:58, Gosu napisał:

Generalnie mnie zatkalo podziekowalem i wyszedlem ze sklepu..Co sie dzieje w takim razie? to
jest conajmniej intrygujace...bo po co mialby mnie sprzedawca oklamywac??


Widocznie chciał w jakiś sposób pokazać ze jest tak bardzo zorientowany w sprawach. Prosze mi wierzyć, że w 99% osoby które opowiadają coś takiego nie mają pojęcie dlaczego ten impas panuje.

Wszystko co Pan usłyszał jet całkowitym kłamstwem, przykro mi że tacy ludzie się zdarzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:25, Gosu napisał:


> Ludzie nie przeadzajcie! Na takim kompie czyli giga ramu + 16 potokowa karta gra spokojnie

> pojdzie nawet na duzo wiecej niz medium!

Pomimo proca 2000?oO


co z tego ze masz proca 2ghz?:) Wiesz ze to nieo ma w ogole znaczenia przeciez Athlon 3200 ma niskie taktowanie a jest porowywalny z Pentiumem 4 3ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować