Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 09:44, hunterPL napisał:

Mam pytanie bedzie polska wersja obliviona???


Sorki, coś mi się zły adres wstawił.
W każdym razie odsyłam na górę strony 85, gdzie opublikowałem informację prasową Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 09:58, hunterPL napisał:

Aha juz wiem a nie wiesz miej wiejcej kiedy to bedzie??


Niestety nie i na razie nikt tego nie wie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 09:05, shinian napisał:

> Nie wierzę. Gdyby chcieli wydać wersję PL 10 kwietnia to nie sprzedawali, by teraz wersji
angielskiej,
> nie? Ogłosiliby i każdy by poczekał.

Dlaczego tak uważasz? Napewno jest gro ludzi którzy wolą pograć w wersję angielską. Ja bardzo
lubię łączyć przyjemne z pożytecznym;) A granie w Oblivion''a + korzystanie z języka angielskiegon
w nim, napewno taką funkcję spełnia:P


Ty i gro ludzi możecie sobie grać w wersje angielską tej gry, ale większość ludzi czeka na Obliviona w wersji polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zauważyłeś- większość a E-sanity mówił o każdym , dlatego napisałem swojego posta. Wiem, że jest jeszcze dużo osób które napewno z utęsknieniem będą wyczekiwać daty premiery polskiej wersji językowej;) Tak na marginesie ja jeszcze nie mogę grać w angielską wersję gry- moja kopia dojdzie pewnie dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam ze polska wersja najszybciej bedzie w maju :) Ale to jak wszystko dobrze pojdzie itp.

P.S Lepiej zeby nie byla w kwietniu bo mature mam za miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:52, Widek napisał:

Ja tam uważam ze polska wersja najszybciej bedzie w maju :) Ale to jak wszystko dobrze pojdzie
itp.

P.S Lepiej zeby nie byla w kwietniu bo mature mam za miesiąc :D

ja tam mysle ze jednak postaraja sie wydax przed wielkanocą , w koncu jak na lokalizacje gry to pracuje spory sztab ludzi oby tylko ten pospiech nie wyszedł bokiem nam klientom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega po pierwsze spolonizuje to za rok lub dwa, po drugie schrzani całą polonizację, po trzecie zarząda za to strasznych pieniędzy :/

Tak z doświadczenia przeczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 12:07, Monastor napisał:

Cenega po pierwsze spolonizuje to za rok lub dwa, po drugie schrzani całą polonizację, po trzecie
zarząda za to strasznych pieniędzy :/


Co do polonizacjii - to podobno pomaga im w tym adamantowa wieża, ale to jeszcze nic nie znaczy. Co do ceny - to wersja ang. niekolekcjonerska ma być ok 110zł. Co do terminu wydania - pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tych all scrennow tylko ostatni jakos wyglada reszta nadal mnie nie zadowala...chodzi mi o to ze jest zbyt duza roznica miedzy high a medium...moj komp nie powinien pociagnac max detali ale napewno powinien dac rade odtworzyc grafike o wiele ladniejsza niz oblivion daje mozliwosc mojemu PC.Te pixele sa straszne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) chodzi mi o to ze jest zbyt duza roznica miedzy high a medium...(...)

Niestety taki jest Oblivion...- przy słabej karcie gr. (którą dla tej gry jest już np. Gf6800), na zewnątrz grafika wygląda ładnie 20 metrów od postaci którą grasz, dalej masz tekstury (łyse zbocza wzgórz), a trawa pojawia się wraz z poruszaniem się postaci (inaczej jest widoczna tylko w okręgu 15/20 metrów od bohatera...). Zresztą zobaczycie sami, ja po krótkim rekonesansie w tej grze mam koszmarną opinię co do optymalizacji jej silnika graficznego...
Jesienią będę modernizował pc i na pewno jeszcze zasiądę do Obliviona, teraz zaś poobserwuję sobie Wasze komentarze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad polonizacją pracuję między innymi ja, a mam na koncie ponad setkę tytułów (między innymi Planescape, NWN, Warcraft 3, Bard''s Tale, BFME2, DX: Invisible War - żeby wymienić kilka). Od razu mówię, że na maj na pewno nie da się tłumaczenia zrobić. Gra ma ponad 2200 stron. Potrzebne są również dokładne testy polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 12:07, Monastor napisał:

Cenega po pierwsze spolonizuje to za rok lub dwa, po drugie schrzani całą polonizację, po trzecie
zarząda za to strasznych pieniędzy :/

Zawsze mnie bawi, gdy ktoś na bakier z ortografią ma pretensje o jakość polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 14:08, Elwro napisał:

Zawsze mnie bawi, gdy ktoś na bakier z ortografią ma pretensje o jakość polonizacji.


Wiesz co innego czytać, co innego pisać. Poza tym on nie bierze za swojego posta pieniędzy. On go pisze w celach rozrywkowo towarzyskich ;) - a polonizacja gry to co innego. Więc może niech cię to przestanie bawić. Komentarz w stylu globalnej wioski (patrz kwasy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 12:07, Monastor napisał:

Cenega po pierwsze spolonizuje to za rok lub dwa, po drugie schrzani całą polonizację, po trzecie
zarząda za to strasznych pieniędzy :/

Tak z doświadczenia przeczuwam



gratuluje doświadcznia :) hmm nawet jestem skłonny się założyć, że doświadczenie Pana zwiedzie w każdym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 19:10, shinian napisał:

Mam pytanie do osób które mają już w swoich łapkach edycję kolekcjonerską (ja swoją kopię dostane
dopiero w poniedziałek). Jaki jest poziom materiałów bonusowych? Czy w skład zestawu wchodzi
mapa? (o ile dobrze kojarzę to na stronie Oblivion''a w edycji kolekcjonerskiej było podane,
że znajdzie się w również mapa, na stronie cenegi brak jest takiej informacji) I najważniejsze:
jak wygląda Septim? Nadaję się do grania w orzeł-reszka?:)



Bardzo przepraszamy za błąd z Naszej strony - mapa oczywiście jest wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 22:20, E-sanity napisał:

> No dobra - świeże (mam nadzieję) info:
>
> "TES IV: Oblivion - lokalizacja w toku
> Cenega Poland, wyłączny dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność
poinformować,
> iż w chwili obecnej prowadzone są intensywne prace nad lokalizacją najgoręcej oczekiwanej
premiery
> roku – The Elder Scrolls IV: Oblivion.
>
> Gra opracowana zostanie w polskiej wersji z napisami. Do przetłumaczenia jest ponad 2200
stron
> tekstu, z czego 1000 stron to dialogi, a ponad 800 - teksty książek ze świata gry. W procesie

> lokalizacji bierze udział aż sześciu tłumaczy oraz pięcioosobowy zespół korektorów i konsultantów.

> Aby zapewnić jak najlepszy klimat rozgrywki, w proces tłumaczenia został zaangażowany
specjalistyczny
> serwis Wortalu Phoenix - Adamantytowa Wieża, zajmujący się grami z serii The Elder Scrolls.

> Bliższe informacje na temat dokładnej daty wydania, ceny, zawartości polskiej edycji oraz
procesu
> lokalizacji podawane będą na bieżąco."
>
> Źródło: http://www.rpg.sztab.com/
>
> Plotki również wskazują jakoby 10 kwietnia był w miarę realną datą wydania wersji PL.
A my
> już obstawialiśmy pół roku :]

Nie wierzę. Gdyby chcieli wydać wersję PL 10 kwietnia to nie sprzedawali, by teraz wersji angielskiej,
nie? Ogłosiliby i każdy by poczekał.


Dokładnie tak byśmy zrobili, dementuję więc plotkę na temat daty 10 kwietnia :), aczkolwiek wydanie której jest w sprzedaży jest Wydaniem Kolekcjonerskim takim jak na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować