Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 14:29, Marcuz napisał:

gratuluje doświadcznia :) hmm nawet jestem skłonny się założyć, że doświadczenie Pana zwiedzie
w każdym punkcie

Pożyjemy, zobaczymy ;]
Ile razy ja słyszałem takie zapewnienia.

Na szczęście ja pogram w wersję angielską bo język w Oblivionie jest prosty... Niestety 10 razy trudniej jest coś przełożyć na polski niż zrozumieć, a to czasem widać.

Oby EK przyszła w poniedziałek... mam nadzieję, że mój komputer wystarczy do gry na przyzwoitych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 14:39, Monastor napisał:

> gratuluje doświadcznia :) hmm nawet jestem skłonny się założyć, że doświadczenie Pana
zwiedzie
> w każdym punkcie
Pożyjemy, zobaczymy ;]
Ile razy ja słyszałem takie zapewnienia.


To co, wchodzisz w zaklad z Marcuzem? :) Ja moge byc swiadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 00:21, Verbatim napisał:

Mam nadzieje że zrobią jakiegoś moda do twarzy,
bo te co się teraz wybiera to są straszne(szczególnie chodzi o laski) chce zagrać jakąś piękną
elfką albo rodowitą ziemianką, a nie jakimś brzydalem.


Takim brzydalem jak np. ten?

http://orderfallenking.nicolesolguibert.com/screenshots/shauny.jpg

Tu jej ustawienia:

http://orderfallenking.nicolesolguibert.com/screenshots/shaunysliders.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 15:29, Hegemon napisał:

To co, wchodzisz w zaklad z Marcuzem? :) Ja moge byc swiadkiem.

Hmm... założyć się, że Cenega schrzani wydanie gry...
Musiałbym być głupi żeby się nie zgodzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 15:45, Monastor napisał:

Hmm... założyć się, że Cenega schrzani wydanie gry...
Musiałbym być głupi żeby się nie zgodzić ;]


Tylko co można schrzanić w kinówce? Tłumaczenia..? Eeee... Ty się lepiej zastanów Monastor z tym zakładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 15:50, verbum napisał:

> Hmm... założyć się, że Cenega schrzani wydanie gry...
> Musiałbym być głupi żeby się nie zgodzić ;]

Tylko co można schrzanić w kinówce? Tłumaczenia..? Eeee... Ty się lepiej zastanów Monastor
z tym zakładem ;)

Eee tam... Im się na pewno uda ;)

Chociaż to jeszcze zależy od tego, co nazywamy schrzanieniem. To co dla jednego jest dennym tłumaczeniem, drugiemu nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie tu jest problem bo ja nie mam slabej karty tylko cienkiego proca...nie wiem czy bardziej liczy sie tu procesor czy grafika....jak juz wspominalem mam 2ghz atlona 1024 ramu i x850 radeona 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2006 o 15:52, Monastor napisał:

(...)Chociaż to jeszcze zależy od tego, co nazywamy schrzanieniem. To co dla jednego jest dennym
tłumaczeniem, drugiemu nie przeszkadza.


Dlatego pisałem żebyś się zastanowił - przy tumaczeniach gier, gdzie jest mnóstwo neologizmów, czasem bardziej liczy się pomysłowość tłumaczenia niż ścisłe trzymanie się oryginału (stara prawda tłumacza - złoty środek pomiędzy bliskością z oryginałem a jak najlepszym wytłumaczeniem/przełożeniem sensu w języku na który się tłumaczy), także łatwo będzie odeprzeć ewentualne zarzuty...hehe
Kinówka to bzdura, żeby to schrzanić, trzeba już kompletnie nie dbać o klienta - np. zatrudniając tłumaczy po znajomości a nie kwalifikacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:00, Gosu napisał:

I wlasnie tu jest problem bo ja nie mam slabej karty tylko cienkiego proca...nie wiem czy bardziej
liczy sie tu procesor czy grafika....jak juz wspominalem mam 2ghz atlona 1024 ramu i x850 radeona
256 mb


Na kartach od ATI podobno Oblivion trochę lepiej chodzi więc...a w razie problemów poczytaj, które sterowniki są najlepsze dla tej gry, to powinno sporo pomóc. Cpu będzie Ci niestety trochę spowalniał grafikę, choć to karta jest ważniejsza przy dzisiejszych grach, ale też nie bez przesady - procesor też musi swoje obliczyć i gdy nie nadąża to karta gr. nie pokaże na co ją stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 14:04, Ryslaw napisał:

Nad polonizacją pracuję między innymi ja, a mam na koncie ponad setkę tytułów (/.../

A nie mógłbyś podzielić się, zupełnie niezobowiązująco, przewidywaniem, jaki termin wyjścia wersji polskiej wydaje się prawdopodobny?
Wydaje mi się, że realny byłby lipiec/sierpień, ale, że to wakacje, to poczatek września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:23, KrzysztofMarek napisał:

A nie mógłbyś podzielić się, zupełnie niezobowiązująco, przewidywaniem, jaki termin wyjścia
wersji polskiej wydaje się prawdopodobny?
Wydaje mi się, że realny byłby lipiec/sierpień, ale, że to wakacje, to poczatek września?


Bede sie staral skonczyc tlumaczenia, tak zeby gra wyszla w czerwcu. Ale rzecz jasna niczego nie moge obiecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, na pewno wcześniej niż we wrześniu, bo potem pojawia się zagrożenie ;), że zainteresowanie klienta zwróci się w innym kierunku - np. Gothica 3 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 16:44, verbum napisał:

Oj, na pewno wcześniej niż we wrześniu, bo potem pojawia się zagrożenie ;), że zainteresowanie
klienta zwróci się w innym kierunku - np. Gothica 3 :]


Gothic, z tych samych co Oblivion powodow, ukaze sie po polsku pewnie w okolicach listopada-grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 14:31, Marcuz napisał:

Bardzo przepraszamy za błąd z Naszej strony - mapa oczywiście jest wewnątrz


Wydaje mi się, że nie macie nas za co przepraszać, bo my nic nie tracimy, a Wy niestety macie węższą listę przedmiotów w pudełku i ciutkę mniejszą siłę sprzedaży :].
Przynajmniej będziecie wiedzieli czego nie pominąć przy reklamie wersji PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec bedzie na szczescie PL wersja, kinowa co prawda ale jaka inna ma byc skoro i tak sei all czyta:D musze dokupic 512 ram zeby mi ladnie chodzilo mysle ze razem 1 gb ram wystarczy zeby na srednich chodzilo i radeon x700 sempron 64 2600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 22:47, ArtuRPGpl napisał:

A zapomnialem, czy bedzie wersja kolekcjonerska Obliviona ale PL wersja?


Właściwie nie miałoby to sensu, jeśli chcesz mieć polską wersję kolekcjonerska to kup teraz wersję angielską, poczekaj do spolszczenia (jakieś pół roku) i ściągniesz sobie patcha polonizującego z sieci (ma byc dostępna dla wszystkich posiadaczy wersji angielskiej). Robienie za pół roku specjalnej wersji rózniącej się od obecnej tylko jednym patchem w tej samej cenie co teraz byłoby małoopłacalne; zwykła wersja będzie wtedy już pewnie tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować