HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 16:03, Perry_Cox napisał:

Pewnie chodzi Ci o Klopsik i inne zjawiska pogodowe. Nawet fajna animacja.

Dokładnie, to właśnie ten film. Z tego co zobaczyłem wydawało się fajne.

Joke3r
Jak widzisz opis był wystarczająco dokładny. Myślę, że jeżeli ktoś to widział (nie jest to animacja na tyle stara, żeby zapomnieć. Chyba.) to powinien być w stanie podać tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:36, Marked_One napisał:

Ok..dzięki...jesli jeszcze ktos coś zna,pamieta prosze o tytuły. Dzieki z góry.


To ja dorzucę jeszcze Coś (The Thing), Inni, Egzorcysta, Noc żywych trupów (tą pierwszą z 1968 r.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem sie do wypożyczalni DVD wybrałem 3 horrory REC 1,Lśnienie i Silent Hill...przyznam ze ogladając wieczorem samemu REC 1 przestraszyłem się kilka razy aż mi ciśnienie skoczyło..

Reszte dokończe dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 12:11, Marked_One napisał:

Resztę dokończę dzisiaj....

Silent Hill trzyma fajny klimat, nie jest jakiś przerażający jednakże doza napięcia została zachowana.
Jeżeli lubisz siedzieć zelektryzowany w napięciu, to ja z kolei proponuję ci "Martyrs". Włos się jeży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:00, Transylvanian_Hunger napisał:

> Resztę dokończę dzisiaj....
Silent Hill trzyma fajny klimat, nie jest jakiś przerażający jednakże doza napięcia została
zachowana.
Jeżeli lubisz siedzieć zelektryzowany w napięciu, to ja z kolei proponuję ci "Martyrs".
Włos się jeży...


Ok...tylko nie wiem czy mają chociaż to spora wypożyczalnia.Widziałem zwiastun na YT ... spoko film widze.Kiedyś bałem sie The Evil Dead ;) Przypomniałem go sobie kilka dni temu ale po 20 minutach wyłączyłem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:00, Transylvanian_Hunger napisał:

> Resztę dokończę dzisiaj....
Silent Hill trzyma fajny klimat, nie jest jakiś przerażający jednakże doza napięcia została
zachowana.
Jeżeli lubisz siedzieć zelektryzowany w napięciu, to ja z kolei proponuję ci "Martyrs".
Włos się jeży...


bez przesady Martyrs to zwykły slasher. No może troszkę sie wyróżnia od pozostałych (nie bede spojlerował), ale jak ktos chce pare razy dygnąć w czasie seansu polecam Shutter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:12, castlerock napisał:

bez przesady Martyrs to zwykły slasher. No może troszkę sie wyróżnia od pozostałych (nie
bede spojlerował), ale jak ktos chce pare razy dygnąć w czasie seansu polecam Shutter.

Może i slasher (nie lubię tego gatunku, przyznam), ale na pewno nie taki jak pozostałe. Film co prawda jest bardzo brutalny, ale widać od razu że to nie "hamerykańska" ręka kręciła ten film.
Swoją drogą rzygać się chce od remaków horrorów robionych w Hollywood [szczególnie tych Azjatyckich z krwiożerczymi, trupimi dziećmi]. Żerują na gotowym pomyśle, do tego robiąc gorszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:20, Transylvanian_Hunger napisał:

> bez przesady Martyrs to zwykły slasher. No może troszkę sie wyróżnia od pozostałych
(nie
> bede spojlerował), ale jak ktos chce pare razy dygnąć w czasie seansu polecam Shutter.

Może i slasher (nie lubię tego gatunku, przyznam), ale na pewno nie taki jak pozostałe.
Film co prawda jest bardzo brutalny, ale widać od razu że to nie "hamerykańska" ręka
kręciła ten film.

właśnie mówię, ze jest nieco inny, taki z pomysłem., ale to nadal zwykła rzeźnia jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 13:22, castlerock napisał:

właśnie mówię, ze jest nieco inny, taki z pomysłem., ale to nadal zwykła rzeźnia jakich wiele.

Nie jestem zagorzałym fanem filmów grozy, ale jedną serię wyjątkowo lubię - "Hellraiser"(ze szczególnym uwzględnieniem części I). Pinhead ze swoją kostką swoje robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa, nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale...

Otóż, czy są tu jacyś fani serialu HBO Czysta Krew?
Jutro startuje trzeci sezon, a ja niestety przegapiłem drugi. Szukałem na Wikipedii, ale niestety druga część nie jest streszczona, a jedynie pierwsza. Czy ktoś mógłby w niezbyt wielkim tekście drugą część mi przybliżyć? Na stronie serialu, też za bardzo nie ma spoilerów.

Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem po raz chyba setny Azyl. Za każdym razem tak samo trzyma w napięciu (z tego co zauważyłem tylko mnie, ojciec poszedł spać po 30 minutach :D). Niewiele jest filmów, które ogląda się siedząc jednym półdupkiem na krześle, a drugim lewitującym w powietrzu. I chyba w żadnym filmie nie kibicowałem tak bad guyom jak właśnie w Azylu. A Fincher to jeden z najlepszych reżyserów ever, co do tego nie mam złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dziękuję bardzo.
Mam nadzieję że film będzie miał dobre wyniki kasowe w USA bo dzięki temu na 100% trafi do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2010 o 20:27, kerkas napisał:

Mam nadzieję że film będzie miał dobre wyniki kasowe w USA bo dzięki temu na 100% trafi
do Polski.


Biorąc pod uwagę że jest w nim Daniel Craig, Harrison Ford i Olivia Wilde i w zasadzie jest to raczej typowy blockbuster to prawie na pewno trafi do naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 03.12.2010 o 22:19, ev1l_on3 napisał:

Chętnie obejrzę dla samej Olivii Wilde


Ja głównie dlatego iż to western a po drugie dla aktorów:
Daniel Craig
Harrison Ford
Sam Rockwell
Keith Carradine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się