HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 14:35, Tyler_D napisał:

Kolego ... masz jakiś problem do mnie czy tam do moich postów? Chętnie poczytam ...

Hę? Nieporozumienie widzę - stary dziadek = Sebat :D (Niechcący poznałem się z tym zgredem w liceum... długa historia :F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ochota, żeby obejrzeć "Kinematograf" Bagińskiego. I nie obejrzałem... Na necie nie ma całości, tylko trailery. Dotychczas byłem pewny, że facet zrobił film i puścił go (też) do sieci. Ale zapewne jestem w błędzie... Ktoś mi objaśni, jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno oglądałem ''Fight Club'' z 1999 roku, i można powiedzieć że jestem zachwycony.
A tu pytanie do Was - warto zainteresować się kolejną częścią, która wyszła kilka lat później? Czy lepiej nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:26, kedzior141 napisał:

Niedawno oglądałem ''Fight Club'' z 1999 roku, i można powiedzieć że jestem zachwycony.

A tu pytanie do Was - warto zainteresować się kolejną częścią, która wyszła kilka lat
później? Czy lepiej nie..

Ekhm ... to "Fight Club" ma jakiś sequel? O_O Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że mówisz o tym hm ... remake''u (?) produkcji indyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 21:29, Tyler_D napisał:

Ekhm ... to "Fight Club" ma jakiś sequel? O_O Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że mówisz
o tym hm ... remake''u (?) produkcji indyjskiej.


Cofam to co napisałem. Nie interesowałem się ogólnie, słyszałem tylko o tej ''produkcji indyjskiej''... Sądząc po o cenie na FilmWeb 2,76/10, nie będę sobie rąk brudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 14:29, kakinho1992 napisał:

A "Huragan" chyba ostatnio leciał w tv i miałem nawet zamiar obejrzeć, ale coś stanęło na przeszkodzie.

Zgadza się, ''''Huragan'''' leciał dopiero co w TV na Polsacie. Niech zgadnę co to za przeszkoda stanęła Ci na drodze. Czyżby pogrzeb Michaela Jacksona, czy może burza za oknem ? Chciałem obejrzeć ten pogrzeb, ale żerujący na tym wydarzeniu dziennikarze i pseudo fani co przypomnieli sobie o artyście dopiero po jego śmierci, całkowicie zniechęcili mnie z chęci oglądania.

@Tyler_D
LOL. Nie zrozumiałeś takiego prostego żartu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:21, Dark_Sebat napisał:

LOL. Nie zrozumiałeś takiego prostego żartu. xD

Można to było dwojako zrozumieć więc nie wiem o co się "bulwersisz". Dalej cię "boli" po ostatniej dyskusji panie "nieomylny i wszechwiedzący" że tak się czepiasz? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem okazję obejrzeć film "Prestiż" Christophera Nolana. Co tu dużo mówić - świetny, niezwykle zakręcony i klimatyczny film. Z pewnością obejrzę go jeszcze kilka razy. Szczerze polecam!

A w kolejce już czeka "Memento" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:54, LESZ3u napisał:

A w kolejce już czeka "Memento" :)

O ... "Memento" - bardzo dobry film, wiesz co dobre. ;-) Polecam obejrzeć w jakieś pochmurne, deszczowe popołudnie albo wieczorem. Jeden z lepszych filmów moim zdaniem - dobrze zrealizowany i co najważniejsze, zapadający w pamięć. Jeśli ci się spodoba to polecam gorąco "Mechanika" z Bale''em w roli tytułowej - imo jest jeszcze lepszy od "M".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 15:03, kaczek93 napisał:

Mam takie pytanie, czy ktoś zna jakieś podobne filmy w klimatach Mad Maxa ?


Aleja potępienia 1977 r.

Hardware 1990 r.

Krew bohaterów 1989 r.

Kwintet 1979 r.

Nazajutrz 1983 r.

Omega doom 1996 r.

Ostatni wojownik 1974 r.

Pięcioro 1951 r.

Tank girl 1995 r.

Wyścig śmierci 2000 z 1975 r.

Zardoz

Znajdę więcej dam znać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 23:21, Dark_Sebat napisał:


> A "Huragan" chyba ostatnio leciał w tv i miałem nawet zamiar obejrzeć, ale coś stanęło
na przeszkodzie.
Zgadza się, ''''Huragan'''' leciał dopiero co w TV na Polsacie. Niech zgadnę co to za
przeszkoda stanęła Ci na drodze. Czyżby pogrzeb Michaela Jacksona, czy może burza za
oknem ? Chciałem obejrzeć ten pogrzeb, ale żerujący na tym wydarzeniu dziennikarze i
pseudo fani co przypomnieli sobie o artyście dopiero po jego śmierci, całkowicie zniechęcili
mnie z chęci oglądania.

@Tyler_D
LOL. Nie zrozumiałeś takiego prostego żartu. xD

Jackson na pewno nie, nie mój klimat0. Jeśli dobrze pamiętam, to było we wtorek. A wtedy oglądałem Vabank 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 13:44, kakinho1992 napisał:

Jackson na pewno nie, nie mój klimat0. Jeśli dobrze pamiętam, to było we wtorek. A wtedy
oglądałem Vabank 2.

Chyba nie masz czego żałować, Vabank 2 to bardzo dobry Polski film. Gdyby nie Huragan to pewnie też obejrzał bym sobie Vabank 2, już dawno tego filmu nie wiedziałem. :)

@Tyler_D

Dnia 14.07.2009 o 13:44, kakinho1992 napisał:

Można to było dwojako zrozumieć więc nie wiem o co się "bulwersisz".

Ale to nie powód do pisania dwóch postów nie na temat. Wspomniałeś coś o filmach. Nic. Jak masz zamiar tak spamować, to lepiej nic nie pisz.

Dnia 14.07.2009 o 13:44, kakinho1992 napisał:

Dalej cię "boli" po ostatniej dyskusji panie "nieomylny i wszechwiedzący" że tak się czepiasz? :-P

Ja już o sprawie zdążyłem zapomnieć, a boli chyba raczej ciebie, że o tym wspominasz panie ''''obolały''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 14:16, Dark_Sebat napisał:

@Tyler_D
> Można to było dwojako zrozumieć więc nie wiem o co się "bulwersisz".
Ale to nie powód do pisania dwóch postów nie na temat.

Jakoś nie zauważyłem czerwonego napisu przy twoim nicku. Pseudomoderka? Ładnie to tak? ;-DDD
>Wspomniałeś coś o filmach. Nic.
No jak nie? ;d

Dnia 14.07.2009 o 14:16, Dark_Sebat napisał:

Jak masz zamiar tak spamować, to lepiej nic nie pisz.

Ojej ... straszne. Zabij mnie za to, że lekko odszedłem od tematu [ to nie było OT goddamn -.- ].

Dnia 14.07.2009 o 14:16, Dark_Sebat napisał:

> Dalej cię "boli" po ostatniej dyskusji panie "nieomylny i wszechwiedzący" że tak
się czepiasz? :-P
Ja już o sprawie zdążyłem zapomnieć, a boli chyba raczej ciebie, że o tym wspominasz
panie ''''obolały''''.

Wspominam bo widzę, że chyba teraz przy każdej możliwej okazji będzie się czepiał mnie. :-D Ale jak chcesz, jestem na to przygotowany. A żebyś już się tak totalnie ode mnie od...czepił i przestał truć że śmiem tu [ ponoć ] robić offtop to macie takie coś.

Cytat z jednego z serwisów:

Z badań przeprowadzonych przez światowy serwis finansowy Morgan Stanley wynika, że współcześni nastolatkowie uważają wyjście do kina za jedną z niewielu przyjemności, za które wciąż warto zapłacić, zamiast ściągnąć nielegalnie film z sieci.

Ja jestem bardzo ciekaw jakby wyglądały wyniki gdyby wykonać te badania tylko w naszym kraju, choć jestem przekonany że tak różowo by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą informuję, że dziś na TVP1 o 20:25 leci jedna z najlepszych polskic komedii Miś.
Dla tych, którzy nie widzieli polecam, ja zaś obejrzę sobie chyba trzeci raz z przyjemnością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:35, Vaxinar napisał:

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą informuję, że dziś na TVP1 o 20:25
leci jedna z najlepszych polskic komedii Miś.

Pozwól że tym razem ja ciebie wykorzystam :-3 Otóż o czym ten cały Miś jest i czemu się cieszy taką popularnością bo słyszałem o nim wiele razy, ale nigdy nie miałem okazji obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:51, Hubi_Koshi napisał:

> Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą informuję, że dziś na TVP1 o 20:25

> leci jedna z najlepszych polskic komedii Miś.
Pozwól że tym razem ja ciebie wykorzystam :-3 Otóż o czym ten cały Miś jest i czemu się
cieszy taką popularnością bo słyszałem o nim wiele razy, ale nigdy nie miałem okazji
obejrzeć.

Zwyczajna komedia pomyłek i nonsensów, jak większość barejówek śmieszy karykaturalnym obrazem PRL''u. Jak dla mnie już stała się nudna -ileż można się nabijać z tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 16:51, Hubi_Koshi napisał:

Pozwól że tym razem ja ciebie wykorzystam :-3

:>
Jest jak pisze zadymek - absurdy PRL. Ale także głupota "klasy robotnicznej" jak np w scenie z "tradycją".
Obszerniej jak zwykle na gadu.

---> zadymek
Nie wiem ile razy oglądałeś, ani w sumie jakie masz poczucie humoru, ale mnie Miś - na równi np. z "Samymi Swoimi" - śmieszy non stop. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmarł Zbigniew Zapasiewicz. Akurat w niedzielę TVP nadała "Ziemię obiecaną" z Jego udziałem. Tak się złożyło, że w tym filmie ginie On śmiercią tragiczną i okazywany jest Jego pogrzeb, w którym bierze udział cała Łódź.
Oglądając tą sceną nie przypuszczałem, że są to Jego ostatnie chwile.
Ale mnie utkwił w pamięci najbardziej swoją rolą w serialu "Polskie drogi" (gdzie zresztą też ginie) i takim Go chyba zapamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się