HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 15:19, MaccCry napisał:

Także literówki. Jedne części Ci się podobały, inne nie, spoko. Szanuję twoje zdanie.

Pierwsze dwie były zbyt dziecinne, mimo ze trzymaly klimat z ksiazki i byly dosc wiernymi adaptacjami
Nie czytalem calej sagi HP jak coś, więc jak sie ma zgodnosc kolejnych kinowych czesci z ksiazkowymi pierwowzorami nie mam pojecia. Jako filmy nie były złe.
A to ze nie nie oglądales WP to naprawde bieda, zdobadz wszystkie 3 czesci najlepiej w wydaniu rozszerzonym i obejrzyj, tego filmu chyba nie trzeba polecac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ileż razy można oglądać Kontakt - dzisiejszy wieczór jest czasem łowów!
Predator 2 o 21.35 ;]
z pewnością nie tak morderczo klimatyczny jak jedynka, ale ma swój urok - miejska dżungla też potrafi być dobrym placem zabaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat.
W następna sobotę wybieram się na najnowszego pottera do kina i mam dwie wersje do wyboru.

1. Wersja cyfrowa + napisy + duza sala.
2. Wersja analogowa + dubbing + mała sala.

Chciałbym poradzić się was która opcja jest lepsza według was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może "Kontakt" na tvn? Bo zasnąłem na samą końcówkę i nie wiem jak się skończył. Pamiętam do momentu jak toczyła się sprawa w sądzie, o to, czy bohaterka przeniosła się na tą obcą planetę czy to tylko było urojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:06, Norman93 napisał:

Oglądał ktoś może "Kontakt" na tvn? Bo zasnąłem na samą końcówkę i nie wiem jak się skończył.
Pamiętam do momentu jak toczyła się sprawa w sądzie, o to, czy bohaterka przeniosła się
na tą obcą planetę czy to tylko było urojenie.


Ja to kiedyś ogladałem i nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba to było urojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:06, Norman93 napisał:

Oglądał ktoś może "Kontakt" na tvn? Bo zasnąłem na samą końcówkę i nie wiem jak się skończył.
Pamiętam do momentu jak toczyła się sprawa w sądzie,

To już niewiele straciłeś. Film skończył się parę minut później.

Spoiler

A skończył się sceną gdy główna bohaterka oprowadza grupę dzieci po terenie obserwatorium, w którym nadal pracuje i rozmawia z nimi o tym czy w kosmosie istnieje jakieś życie. Pada przy tym ponownie owo słynne zdanie o tym, że byłoby to ogromne marnotrawstwo miejsca.
Z tym, że po sądzie jest jeszcze rozmowa doradczyni prezydenta, która zauważą, że nagranie video z kapsuły bohaterki, na którym oczywiście nic nie ma, trwa 18 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 11:00, Harrolfo napisał:

Warto obejrzeć "Wrogów Publicznych"?


Patrz na samą górę strony i wszystko będzie jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 10:37, A-cis napisał:

To już niewiele straciłeś. Film skończył się parę minut później.

Spoiler

A skończył się sceną
gdy główna bohaterka oprowadza grupę dzieci po terenie obserwatorium, w którym nadal
pracuje i rozmawia z nimi o tym czy w kosmosie istnieje jakieś życie. Pada przy tym ponownie
owo słynne zdanie o tym, że byłoby to ogromne marnotrawstwo miejsca.
Z tym, że po sądzie jest jeszcze rozmowa doradczyni prezydenta, która zauważą, że nagranie
video z kapsuły bohaterki, na którym oczywiście nic nie ma, trwa 18 godzin.


Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:09, Citkowsky napisał:

Był ktoś w kinie na Epoce Lodowcowej 3? Warte to wydania 18zl za 2 osoby? (środy z orange;)

Ja więcej bym nie dał, byłem właśnie w środę poprzednią i się wynudziłem, tylko kilka dobrych momentów - czyli wiewiór, tak samo jak Madagaskar ratuje się tylko dzięki pingwinom.
W tą środę byłem natomiast na Bruno i jeśli komuś się podobał Borat to OK. Dla mnie to ten sam film, tylko w tym już się tak nie śmiałem z głupoty ale chyba z nudów. Wszystko moim zdaniem było naciągane ale to może dlatego, że film jest kalką Kazacha tylko teraz z austriackim gejem, który chce stać się sławny w Ameryce na miarę A. Hitlera (ciekawe dlaczego nie Arniego?) Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bruno jes dnem kompletnym najbardziej mnie wkurzają reklamy w tv... a słyszeliście, że na Ukrainie władze zabroniły emisji tego filmu w kinach?? z powodu zachowań jego bochaterów ;p przynajmniej ludzie kasy nie zmarnują w kinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na ''''Public Enemies'''', sam nie wiedziałem czego się spodziewać po tym filmie, ale wiele wskazywało na to, że seans będzie udany. Johnny Depp nigdy nie dawał mi powodów do zachwytu, a czy tym razem w końcu coś się w tej kwestii zmieniło ? Ciężko powiedzieć. Mam mieszane uczucia co do filmu, z jednej strony opowiada ciekawą historię, niektóre kreacje aktorskie wypadły całkiem nieźle, no i kończy się naprawdę świetnie. :) Ale z drugiej strony, zdarzyły się też postacie krótko mówiąc nie najlepiej zagrane,

Spoiler

większość drugoplanowych postaci to totalne ciamajdy, niektóre sceny śmierci wykonaniem wołają o pomstę do nieba. Jakby tego było mało, niestety momentami scenariusz mocno kuleje, a potencjał całej tej historii nie został odpowiednio wykorzystany.

Tak jak wspomniałem odczucia po obejrzeniu mam mieszane, film ma sporo wad, natomiast zalet jest znacznie mniej. Jednak o wszystkim zaważyło samo zakończenie, które jak najbardziej zaliczam do udanych, co z tego, że takie typowo Hollywoodzkie, moim zdaniem wypadło bardzo dobrze. Sam nie wiedziałem czy film mi się podoba czy nie, dopiero zakończenie przekonało mnie, że film jest bardziej udany, niż nie udany. Moja ocena 7+/10, film niezły ale nie pozbawiony sporych wad, moim zdaniem Deep zagrał tutaj jedna z lepszych ról w całej swojej karierze aktorskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się