HumanGhost

Filmy i seriale - co warto obejrzeć a czego nie [M]

36655 postów w tym temacie

Najmniej czasu obecnie stracisz wybierając Paranormal Activity - baaa, nie zmarnujesz ani sekundy i złotówki. Cała reszta obecnego repertuaru to dno z metrem mułu. Chciałoby się żeby był w PL dostępny Moon i Pandorum, ale jak się nie ma co się lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 17:15, hans_olo napisał:

się żeby był w PL dostępny Moon i Pandorum, ale jak się nie ma co się lubi...


Moon sam jestem bardzo ciekawy, co do Pandorum, zawiodłem się spoilernę lekko

Spoiler

Otrzymujemy kolejną kichę, która próbuje podrabiać obcego. Mamy satek, budzą się ludzie i oczywiście okazuje się że jest coś nie tak! NIkt się tego nie spodziewał. Okazuje się, ze na statku panują humanoidalne potwory polujący na ludzi którzy obudzili się z hibernacji, a raczej których wysunęło urzadzenie z kapsuły.
Motyw z "space arką noego" był bardzo interesującym pomysłem, nie żeby czegoś już w tym guście nie było, ale i tak fajny pomysł. Więc oczywiście został spiedzielony beznadziejnym motywem potforuff. Nawet zakończenie nie zaskakiwało aż tak bardzo, bo mozna je było już przeczuwać w połowie najpóźniej.


Sam end był dość przyjemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 15:55, Qbasmok napisał:

> Idz na Zmierzch
Może jakieś uargumentowanie?

No nie widzisz, że "Zmierzch jedynka byl genialnym filmem" i Shego idzie na dwójkę do kina?! ;)
Mnie pierwsza część się nie podobała (i nigdy też nie słyszałem poważnej opinii, że jest dobry...). Z drugiej strony domyślam się jaką produkcją jest "2012" (no i słyszałem trochę), więc wybór między jednym słabym filmem, a drugim nie jest łatwy. :P

EDIT. No chyba, że masz inne filmy do wyboru, ale prawdę mówiąc nie wiem za bardzo co teraz jest w kinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pierniczę i zamiast iść do kina, połażę z kumplami po galerii ; ) Może kręgle? Z pewnością wróciłbym z dobrze zagospodarowanymi funduszami ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:11, Tyler_D napisał:

Idź na D9 o ile jeszcze u ciebie go grają. Dawno nie widziałem czegoś tak mocnego.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=17989


D9 oglądałem ; D Kawał dobrego filmu, nie ma co. W sumie poszedłbym i na niego jeszcze raz, tyle tylko, że w czasie kiedy jesteśmy w galerii go nie grają ; |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie że nie chciałem co miałem dość tego hype''a który był do pewnego czasu dla mnie niezrozumiały. :-P No i twoje trucie też zrobiło swoje. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 1 w nocy na dwójce puszczali film "Czysta formalność" z Romanem Polańskim i Gérardem Depardieu. Świetny kryminał, niestety po połowie zaczynałem mieć "odloty" i nie było sensu oglądać, wyłączyłem. Dlaczego dobre filmy muszą lecieć tak późno w nocy? Chciałby to dorwać o jakiejś normalnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2009 o 16:00, szaq138 napisał:

Pierwsza część przy sequelu jest arcydziełem kina.


Kinematografii panocku:P

Na co warto obecnie iść do kina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:36, Ponury666 napisał:

Na co warto obecnie iść do kina?


Grudzień to jak dla mnie Avatar, Sherlock Holmes i Doktor Parnassus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 17:15, hans_olo napisał:

Najmniej czasu obecnie stracisz wybierając Paranormal Activity - baaa, nie zmarnujesz
ani sekundy i złotówki. Cała reszta obecnego repertuaru to dno z metrem mułu.


Dzisiaj widziałem Paranormal Activity. Niestety miałem niezbyt zainteresowaną widownię, rozmowy, śmichy - chichy, to wszystko przeszkadzało skupić się na filmie. Bardzo podobała mi się realizacja i pomysł na ten film, nie jest to napakowany efektami specjalnymi horror, gdzie krew leje się hektolitrami i gdzie producenci prześcigają się w rankingu na najbardziej obrzydliwą-odjechaną-przesadzoną scenę. Film bardzo pobudza wyobraźnię, aczkolwiek mnie nie zaszokował, upraszczając można powiedzieć że widziałem coś takiego na żywo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:36, Ponury666 napisał:


> Pierwsza część przy sequelu jest arcydziełem kina.

Kinematografii panocku:P

Na co warto obecnie iść do kina?

Na New Moon ale tylko osoby ktore widziały jedynke
I na paranormal activity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:39, Nagaroth napisał:

Grudzień to jak dla mnie Avatar, Sherlock Holmes i Doktor Parnassus :)

z tego co pamiętam to Parnassus w Polsce będzie miał premierę w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:41, Galadin napisał:

> Najmniej czasu obecnie stracisz wybierając Paranormal Activity - baaa, nie zmarnujesz

> ani sekundy i złotówki. Cała reszta obecnego repertuaru to dno z metrem mułu.

Dzisiaj widziałem Paranormal Activity. Niestety miałem niezbyt zainteresowaną widownię,
rozmowy, śmichy - chichy, to wszystko przeszkadzało skupić się na filmie. Bardzo podobała
mi się realizacja i pomysł na ten film, nie jest to napakowany efektami specjalnymi horror,
gdzie krew leje się hektolitrami i gdzie producenci prześcigają się w rankingu na najbardziej
obrzydliwą-odjechaną-przesadzoną scenę. Film bardzo pobudza wyobraźnię, aczkolwiek mnie
nie zaszokował, upraszczając można powiedzieć że widziałem coś takiego na żywo. :)



Trzeba było zawołać obsługę ,gnojki w kinie mają nie przeszkadzać innym w jego użytkowaniu przecież za coś zapłaciłeś i chcesz z tego skorzystać. A gadać sobie mogą po filmie (choć małe uwagi czy wymiany zdań to normalka o ile ciche)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:00, destro177 napisał:

Wczoraj po 1 w nocy na dwójce puszczali film "Czysta formalność" z Romanem Polańskim
i Gérardem Depardieu. Świetny kryminał, niestety po połowie zaczynałem mieć "odloty"
i nie było sensu oglądać, wyłączyłem. Dlaczego dobre filmy muszą lecieć tak późno w nocy?
Chciałby to dorwać o jakiejś normalnej porze.


Film dokumentalny w odcinkach "Gry wojenne" też ma porę emisji w poniedziałki o 22:45.
Zainwestuj w nagrywarkę dvd lub jeśli chcesz tylko oglądać filmy a nie je kolekcjonować w magnetowid.

Druga opcja to zainwestować w Ale kino , filmy są powtarzane kilka lub kilkanaście razy o różnych porach.
"Czysta formalność" miała premierę w Ale kino w 2005 r.

Film nie jest dostępny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 00:36, Ponury666 napisał:

Trzeba było zawołać obsługę ,gnojki w kinie mają nie przeszkadzać innym w jego użytkowaniu
przecież za coś zapłaciłeś i chcesz z tego skorzystać. A gadać sobie mogą po filmie (choć
małe uwagi czy wymiany zdań to normalka o ile ciche)


Wiesz, na gnojków nie wyglądali, raczej na studentów i studentki. :/ A ja sam nie chciałbym komuś zwracać uwagi, przez to jednocześnie całej sali mógłbym przeszkodzić. Nie wiadomo na jakiego wariata się trafi który zacznie drzeć mordę na mnie. A obsługa? Hmmm nie myślałem o tym, ale musiałaby uspokajać z 80% sali. :)
Wiem jedno, nie idę więcej na seanse o 20. Im wcześniej w ciągu dnia tym spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 22:36, Ponury666 napisał:


> Pierwsza część przy sequelu jest arcydziełem kina.

Kinematografii panocku:P

Na co warto obecnie iść do kina?


500 dni miłości polecam.

Jeszcze się zastanowię i odpiszę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się