Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Opera - temat ogólny

780 postów w tym temacie

Cześć, dlaczego w Operze nie działa mi (pomimo zainstalowania Flasha 10) youtube, a na gramie w miejscu odnośników do filmów mam puste białe pole?

Ok, nieważne, miałem wyłączoną obsługę wtyczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowych wersjach przeglądarki (w moim przypadku 10.61) jest możliwość minimalizowania jej do zasobnika (tego przy zegarze)? Pamiętam, że kiedyś tak robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 21:33, balduran2 napisał:

Czy w nowych wersjach przeglądarki (w moim przypadku 10.61) jest możliwość minimalizowania
jej do zasobnika (tego przy zegarze)? Pamiętam, że kiedyś tak robiłem.


Ustaw sobie potwierdzanie zamykania Opery i potem przy zamykaniu będzie się pojawiała opcja wyboru między zamknięciem a ukryciem Opery w zasobniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jak mam się pozbyć tego na dole, co jest pod niebieską linią (screen)? Bo coś mi się włączyło i nie wiem gdzie to wywalić...

EDIT: Już jest ok :)

20100924143503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 00:26, Fatal-X napisał:

Co jest odpowiednikiem addblockera u Opery?


Chodzi Ci o możliwość zablokowania reklam lub innych treści?
Klikasz prawym klawiszem na danej stronie i wybierasz zablokuj zawartość, następnie wybierasz co ma być zablokowane i klikasz zastosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym hasła głównego na Operę. Najlepiej by było, gdyby włączało się od razu po uruchomieniu przeglądarki i nie dopuszczało do wejścia na jakąkolwiek stronę bez podania hasła. Dodatkowo chciałbym możliwość łatwego wyłączania go (podchodzę do kompa, uruchamiam Operę kilkukrotnie, a nie chciałoby mi się za każdym razem wpisywać hasła) i bezpiecznego usunięcia w razie, gdybym zapomniał hasło (historia przeglądania i ciasteczka muszą zostać). W każdym razie przyjmę każdą sensowną propozycję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsza wrsję Opery i mam pytanie czy istnieje możliwość pobrania bądź włączenia polskiego słownika, tak żeby nie podkreślało mi wyrazów, które napisze poprawnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 17:31, Sithis napisał:

Mam najnowsza wrsję Opery i mam pytanie czy istnieje możliwość pobrania bądź włączenia
polskiego słownika, tak żeby nie podkreślało mi wyrazów, które napisze poprawnie??


Klikasz na pole tekstowe prawym, wybierasz słowniki, a potem Dodaj lub Usuń słowniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak się dzieje w zupełnie losowych momentach xD. Od czasów wersji 9.5 czy 9.6... Żeby było "zabawniej", z każdą wersją jest gorzej. Ale jakoś się przyzwyczaiłem, Opera ma kilka funkcji, których FF nie ma, a na których mi zależy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować