Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 20:45, Selv napisał:

Niektóre śmieci czasem można oddawać różnym npckom za kase/xp.
Chyba "Złom" zbiera ludek z oczyszczalni wody z Megatony.


Raczej nie można mu dać tych "śmieci". Gadałem z nim i nie było takiej opcji. Albo może to dlatego, że już sprzedałem te śmieci? No cóż, kiedyś sprawdze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według dzieciaków "maniak RPG" = fan Gothica, Obleeeeeeeviona i cyferek w fpsie o tytule Mass Effect.
A jedyny Fallout jaki dla nich istnieje to najnowszy fps Bethesdy - Fallout 3. Starsze części zbyt brzydko wyglądają, żeby je ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:37, Mistic napisał:

Według dzieciaków "maniak RPG" = fan Gothica, Obleeeeeeeviona i cyferek w fpsie o tytule
Mass Effect.
A jedyny Fallout jaki dla nich istnieje to najnowszy fps Bethesdy - Fallout 3. Starsze
części zbyt brzydko wyglądają, żeby je ruszać.


Jeśli o mnie chodzi to prawie sie zgodzę. Tylko wywaliłbym Obliviona, a w jego miejsce wstawił Jade Empire i KotORa :P
Co do Fallouta 3- nie będę oceniać. Zbyt krótko grałem w niego na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:37, Mistic napisał:

Według dzieciaków "maniak RPG" = fan Gothica, Obleeeeeeeviona i cyferek w fpsie o tytule
Mass Effect.
A jedyny Fallout jaki dla nich istnieje to najnowszy fps Bethesdy - Fallout 3. Starsze
części zbyt brzydko wyglądają, żeby je ruszać.

Niby prawda ale to raczej stereotyp.Sam kiedyś byłem takim dzieciakiem(tzn.o Fallu nic nie wiedziałem ale pocinałem w Gothica i uważałem się za fana RPG)ale to raczej z powodu niewiedzy.Ciekawe czy taki pseudo-fan w ogóle wie skąd się wzięły cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet z oczyszczalni wody nie bierze każdego śmiecia jaki mu się przyniesie, jedyne co go interesuje to całkiem dosłownie "złom", ten sam "złom" można też przehandlować w Underworld za różne dopalacze (IMO lepiej jest jednak oddać to za xp i kapsle lub karmę w Megaton).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos kiepsko mi idzie ;)
Robie glownego questa i mialem za zadanie dotrzec do radiostacji. Ide za kolesiami z BoS i wykanczam behemota. Tylko co teraz? mowia zebym wszedl do radiostacji ale ona zamknieta na klucz i nigdzie go nie moge znalesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Za każdym razem ,gdy chce podejść do tego Burke''a (czy jak mu tam, ten co siedzi z tyłu na screenie) najpierw robi sie czarny ekran, a po chwili wywala mnie do pulpitu. Oryginał. Co robić?
Screen: http://tnij.org/cdep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 20:58, Domaku napisał:

Witam... Małe pytanko, czy polecicie grę maniakowi RPG? Nie grałem w poprzednie Fallouty,
więc mi na tym że gra nie jest prawdziwy sequelem FO nie zależy. Recenzje plasuję grę
wysoko, mam nadzieje że podzielacie tą opinię. :P


Ja nie podzielam. Recenzje dziwnie pomijają wiele błędów i niedociagnieć. Ta gra to bardziej strzelanka niz rpg, albo słaba strzelanka z elementami rpg - ale to moje prywatne zdanie. Jeżeli jestes fanem RPG w wydaniu Obliviona to moze Ci się spodobać. Jeżeli nastawisz się na dziwnego fpsa to też mozę Ci się spodobać. Jeżeli oczekujesz RPG w stylu BG albo Kotora to omijaj F3 z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 01:46, hehe napisał:


Ja nie podzielam. Recenzje dziwnie pomijają wiele błędów i niedociagnieć. Ta gra to bardziej
strzelanka niz rpg, albo słaba strzelanka z elementami rpg - ale to moje prywatne zdanie.
Jeżeli jestes fanem RPG w wydaniu Obliviona to moze Ci się spodobać. Jeżeli nastawisz
się na dziwnego fpsa to też mozę Ci się spodobać. Jeżeli oczekujesz RPG w stylu BG albo
Kotora to omijaj F3 z daleka.


muszę się zgodzić - chodź początkowo F3 trochę mnie zauroczył ale im dalej w to grałem tym gorzej ;/ obecnie już nie gram i raczej nie wrócę do tej gry - szkoda tylko kasy.
Przeszedłem kiedyś Obliviona - i F3 zbytnio kalkowaty jak dla mnie jest - a w sumie to sam nie wiem co to takiego jest - ani to Rpg ( po cholerę te statsy, perki i inne cuda - skoro nie widzę różnicy mając guny na 50 - 80 czy 100 ;/ percepcja nie pomaga snajperowi ( f1 i f2 lubiłem takie postacie - skradająco - snajperowe), ani to fps.
I jeszcze ten sterylny świat - zbyt podobne to do Obka - nawet statystyki do 100 max :) i levelscaling czy jak to się piszę niby miało nie być a jest ;/ może nie tak chamski jak w Obku ale nadal.
To tylko takie krótkie moje odczucia. Co do samej rozgrywki to jest nudnawa nie ma tego czegoś co zachęcało by do pozostania przy monitorze - od tak tylko wejść postrzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra kiedy wyjdzie Patch?

Zostawiam psa - Ochłapka - żeby mi powarował w bezpiecznej odległości od jatki, którą zaraz urządzę. Czekaj Ochłap mu mówię i zostawiam go pośrodku pokoju. 40 minut latam i rozprawiam się ze wszystkim w okolicy - wracam dumny i blady ze zdobyczami a psa nie ma.
- Zabili mi kundla - myślę sobie, ale nie słyszę dyszenie - więc zaczynam iść obchodzę dwa sąsiednie budynki bo już nie wiem gdzie psa posiałem i co - nie ma. Pies przemieścił się pomiędzy w kupę gruzowiska, która zamyka przejście szczelnie - nigdzie go nie ma ale z kupy gruzu słychać radosne dyszenie psiaka. Anie z "E" ani pod "V" nie mogłem go namierzyć. Dosłownie zapadł się pod zie... gruz.

No i load no i znowu 40 minut - psa zostawiam na szerokiej ulicy - może teraz nie zniknie mi w ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch który został już wydany poprawia jedynie błędy związane z LIVE więc do Polski on raczej nie trafi. Na łatkę rozwiązującą problemy z samą grą trzeba będzie jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 23:03, Ecko09 napisał:

Mam problem. Za każdym razem ,gdy chce podejść do tego Burke''a (czy jak mu tam, ten
co siedzi z tyłu na screenie) najpierw robi sie czarny ekran, a po chwili wywala mnie
do pulpitu. Oryginał. Co robić?
Screen: http://tnij.org/cdep


Czyli nic nie moge z tym zrobić i nie będę mógł wykonać b. ważnego questa, ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chyba nikt tego nie pisał... ale mam nadzieję, że pomogę co niektórym:
Otóż zauważyłem, że gra ma skłonności do wywalania się do pulpitu, wieszania się, pojawiania się artefaktów graficznych i ogólnie problemów z działaniem. Mi wywalała się średnio co 45-60 minut. Po zrobieniu formatu dysku gra wywaliła się tylko 1 raz na ponad 20 h grania (zaraz po pierwszym uruchomieniu). Ukończyłem grę bezproblemowo. Później zainstalowałem kodeki do oglądania trailerów K-lite (najnowsze). I co?- gra znowu mi się zaczęła wywalać. Odinstalowałem - znowu spokój, zainstalowałem Quick time cośtam - i znowu zwiechy. Odinstalowałem i mam teraz spokój. nie przetestowałem z innymi kodekami, bo innych nie mam.
Tak więc widać, że F3 ma cholerne tendencje do sypania się gdy na komputerze zainstalowane są kodeki.
Radziłbym także odinstalować jak ktoś ma: Daemon Tools lite 4.30.1 oraz Alkohol 52%. Bez nich gra rzadziej (ewentualnie na krócej) się przycina podczas wybuchu samochodów. Komp na jakim grałem w podpisie.
Mam nadzieję, że komuś to pomoże.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 16:01, junior17 napisał:



No właśnie mi sie wywala za każdym razem ,gdy chce podejść do tego kolesia w Megatonie co proponuje wysadzić atomówke. Ale nie wiem czy mam jakieś kodeki zainstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś kod przywołujący tego kolesia w megaton co proponuje wysadzić te atomówke (Pan burke czy jakoś tak chyba)? Albo może można go spotkać w nocy w jakimś innym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować