kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

CoJ to jedna z najlepszych gier, w jakie miałem okazję zagrać, ale już mam i pocinam w MultiPlayera ^^ Niemniej jednak to najlepszy jak do tej pory pełniak w tym roku :) I pewnie do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu będę miał dwie takie same gry :/ Nie dawno zamówiłem EK CoJ Więzy krwi i jak wiadomo, tam też jest pierwsza część.
Chociaż nie wiem czy kupię nowy numer. Może zostanę zachęcony tekstami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyrównany pełniakowo numer od dawna, kazdy mógłby być tym nr.1. Szkoda tylko, że Sacred bez Underworld, a zamiast Helldorado wolałbym dwójkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:00, Kraju napisał:

Coś ostatnio
CDA daje słabe pełniaki, kiedyś miało o wiele lepsze.


Moim zdaniem z pelniakami w CDA wcale zle nie jest. Ponarzekac owszem na CoJ owszem mozna (ze byl niedawno w Clicku), ale w tym roku bylo w CDA kilka gier, w ktore zagralem z przyjemnoscia. Chocby Legend: hand of God, Rush for Berlin czy Psychonauts. Po za tym od kilku lat tendencja w CDA jest taka, ze na jesieni daja w pelnych wersjach bardzo fajne gry. I nie narzekaj, ze w CDA to kiedys byly super pelne wersje, a teraz jest slabo, bo tak nie jest. Czytam to czasopismo od dlugiego czasu (w numerze 03/2009 stuknelo mi 10 lat z CDA) i wiem jakie kiedys byly pelniaki. Nie dosc, ze tylko jeden pelniak byl to na dodatek co miesiac jakis FPS. I wtedy nie narzekalo sie na jakosc i ilosc pelniakow. Cieszyl sam fakt, ze jakies sa. A dzis gdy sie przyzwyczailiscie, ze pelniakow w numerze jest ze 3 - 4 i nieraz sa to bardzo dobre gry to i tak ciagle narzekacie, ze moglyby byc lepsze. A zalozcie sobie wlasne pismo z lepszymi pelniakami skoro to poodobno takie proste jest to wtedy porozmawiamy. Wazne, ze za 15 PLN co miesiac jest i co poczytac i w co pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie przypuszczałem, trzeci pełniak okazał się odgrzewanym kotletem. Niestety. ;/
Ale w sumie i tak jestem z Sacred Gold zadowolony, niemniej jednak jestem trochę zawiedziony. Oby jutrzejsza zawartość numeru aż tak nie zawiodła.

@Daqes
W takie cuda nie wierzę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... co z tego, że CoJ był w Clicku... Nie wszyscy go kupili... niektórzy mogli przegapić, inni poprostu nie mieć kasy w tamtym okresie i tyle. Jak dla mnie bardzo fajny pełniak. Co do Sacreda - Ogromne dzięki CDA! Miałem taką ochotę zagrać w Sacreda, a tu co? Miałem grę, która mi po prostu nagle przestała działać. Nic nie pomagało... A z cenegą nie chciałem się bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, mialem kupic a tutaj taka niespodzianka, westernowy ten nowy cd-action bedzie, hehe... a bedzie sacred?

btw. czy w tym gdzie na okladce byl nowy asasyn nie ma na coverze wirusow? bo po wgraniu mage knight nie wiem, czy sobie nie wmawiam, ale jakby mi wolniej pc lazil: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:13, BadVanquish napisał:

Call of Juares, Sacred Gold, Helldorado... nie powiem, całkiem nieźle. Jak jeszcze będą
dobre zapowiedzi, to na pewno kupię ;D

lol, to prawda, ze sacred bedzie? a dziala fajnie na Viscie?

i btw odpowiedzcie plis na pytanie:
fajnie, mialem kupic a tutaj taka niespodzianka, westernowy ten nowy cd-action bedzie, hehe... a bedzie sacred?

btw. czy w tym gdzie na okladce byl nowy asasyn nie ma na coverze wirusow? bo po wgraniu mage knight nie wiem, czy sobie nie wmawiam, ale jakby mi wolniej pc lazil: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:19, hobgoblin90 napisał:

btw. czy w tym gdzie na okladce byl nowy asasyn nie ma na coverze wirusow? bo po wgraniu
mage knight nie wiem, czy sobie nie wmawiam, ale jakby mi wolniej pc lazil: P

Tak, było mnóstwo wirusów, po przeczytaniu zaraz zaatakował mnie wirus grypy jelitowej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:33, Dared00 napisał:

> btw. czy w tym gdzie na okladce byl nowy asasyn nie ma na coverze wirusow? bo po
wgraniu
> mage knight nie wiem, czy sobie nie wmawiam, ale jakby mi wolniej pc lazil: P
Tak, było mnóstwo wirusów, po przeczytaniu zaraz zaatakował mnie wirus grypy jelitowej...
;)

lol, ale na serio pytaem, bo nie wiem czy se wmawiam czy cus, ale wyglada na to, ze nie, bo przeskanowalem pc xD
btw. jeszcze raz powiem, nowy cd-action sie zapowiada zajebiscie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się