kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 05:11, Pablo1989 napisał:

Nie ma Kaszanki w tym numerze ?

Kaszanka jest, ale nie w kaszankowej strefie (na str. 75). ;P
+ Najgorsza gra wszech czasów,
czyli... można powiedzieć, że masz dwie kaszanki w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Smugglera

Piszesz bodajże w poprzednim numerze o tym że w Polsce nie mają prawa/nie powinni (czy jakoś tak) odmówić nam sprzedaży gry z PEGI 18+. Nie wiem jak jest w rzeczywistości ale próbowałem ostatnio kupić sobie GTA Vice City( ponieważ zgubiła mi się płyta. Grę naturalnie wcześniej posiadałem) i odmówiono mi w 3 empikach, Saturnie i Media Markt. Nadmienię tylko że mam 16 lat i nie wyglądam jak ośmiolatek ledwo dostający do lady(chyba). Poza tym zdarzało mi się kupować gry tego typu w innym empiku lecz niestety tym razem nie było tego GTA na półce w owym sklepie. Dlaczego w jednym wypadku mi sprzedają a w drugim nie...

P.S.Oczywiście nie jest to atak na ciebie. Mówię jak jest w moim przypadku.Straciłem tylko 5 godzin a sukcesu nie odniosłem. I tak rodzi się duża chęć do piracenia gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 14:48, qrex napisał:

I tak rodzi się duża chęć do piracenia gier.


Sa jeszcze sklepy internetowe z grami, w ktorych mozna sobie zamowic gry z dostawa do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny numer CDA. Pełniaki dobre zagram we wszystkie, lecz CoJ i tak mam z Clicka. Dużo artykułów, recenzji, zapowiedzi. Bardzo dobry numer. Pewnie zauważyliście sztylet za plecami Raya? Smuggler twierdzi, że to jakiś przeciek czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 15:08, igor8472 napisał:

/ciach/

Ale wtedy by wymówki nie miał i do myśli przewodniej tekstu by nie pasowało ;).


1. Grę kupiłem z pomocą mamy 2 raz więc oskarżenia są bezpodstawne.
2.Żeby dostać grę dostawą do domu to nie dość że muszę czekać to dostanę ją za wyższą cenę.(bo dostawa)
3.W taki wypadku piractwo jest moim zdanie usprawiedliwione. ( ale ja i tak uczciwie kupiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 16:34, qrex napisał:

2.Żeby dostać grę dostawą do domu to nie dość że muszę czekać to dostanę ją za wyższą
cenę.(bo dostawa)


Zalezy jaki sklep i jaka metoda dostawy. Gry nie sa dobrem pierwszej potrzeby tak jak np. chleb i te 2 czy 3 dni naprawde mozna poczekac na przyjscie paczki. Co wiecej wiele sklepow dodaje roznego rodzaju gratisy, wiec sie okazuje, ze w cenie gry mamy dodatkowo np. koszulke.

Dnia 18.06.2009 o 16:34, qrex napisał:

3.W taki wypadku piractwo jest moim zdanie usprawiedliwione.


A ukradne ci auto, bo salonu Aston Martina nie ma w Polsce, wiec zeby kupic ten samochod musialbym daleko jechac. Wiec kradziez twojego auta jest w tym przypadku usprawiedliwona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nic nie usprawiedliwia piractwa. Po co ludzie pobierają pirata, skoro piszą, że kupują grę przez sieć? Poczekają 2-4 dni i mają, a czasem w takim czasie im się gry nie pobiorą. Pewnie w wielu przypadkach tylko się tłumaczą, a tak naprawdę nic nie kupują i pobierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi którzy zainstalowali CoJ z coverka. Czy u was występuję taki błąd podczas grania, że komputer się restartuje. a przed tym pojawia się "niebieski ekran śmierci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 17:05, Wojman napisał:

Co wiecej wiele sklepow dodaje roznego rodzaju gratisy, wiec sie okazuje, ze w cenie gry mamy dodatkowo
np. koszulke.

Owszem gratisy czasem są, ale nie w przypadku gdy kupujemy grę z Kolekcji Klasyki (a tutaj chodzi o GTA Vice City, które to serii ta się znajduje) za 20-25zł, bo ta koszulka by była więcej warta niż ta cała gra. Żaden sklep by za długo nie pociągnął z takimi prezentami dodawanymi do najtańszych zamówień. Pomijam już fakt iż kupowanie wysyłkowo gry o tak niskiej wartości raczej się nie kalkuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:51, Thalanthas napisał:

Pytanie do ludzi którzy zainstalowali CoJ z coverka. Czy u was występuję taki błąd podczas
grania, że komputer się restartuje. a przed tym pojawia się "niebieski ekran śmierci"?


nie, u mnie gra włancza się trochę długo, lecz jest ok potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:51, Thalanthas napisał:

Pytanie do ludzi którzy zainstalowali CoJ z coverka. Czy u was występuję taki błąd podczas
grania, że komputer się restartuje. a przed tym pojawia się "niebieski ekran śmierci"?


U mnie działa bez większych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 17:05, Wojman napisał:

A ukradne ci auto, bo salonu Aston Martina nie ma w Polsce, wiec zeby kupic ten samochod
musialbym daleko jechac. Wiec kradziez twojego auta jest w tym przypadku usprawiedliwona.


Nie pasuje to w tym przypadku. To jest piractwo bez uprzedniego posiadania oryginału.Raczej ukradli mi mojego Aston Martina ale że go kupiłem to ukradnę go tobie i w ten sposób złodziej ma ja mam a ty nie. Producent gry już na mnie zarobił a że ja zgubiłem płytę a nikt inny jej nie używa. Producent nie stracił bo wydałem swoją kasę raz.(a w moim przypadku zarobił podwójnie) Zresztą przykład z kupowaniem. Za to GTA w sklepie internetowym zapłacił bym ok. 30/35 zł. Drożej niż w sklepie i w dodatku trzeba czekać . Poza tym właśnie dlatego była dożywotnia gwarancja. W przypadku zniszczenia płyty osoba dostawała nową. Jeśli nikt nie korzysta z mojego oprogramowania które kupiłem nikt nie traci. Co innego jeśli ktoś odda płytę koledze a sam zpiraci . To złodziejstwo pełną gębą. I jeszcze jedno z serwisów internetowych sprzedających gry można ściągnąć plik chyba wiele razy.

P.S. Sorry że w tym temacie ale nie chciałem żeby powstała taka dyskusja. Jeśli ma się to ciągnąć dalej to powinna się przenieść do innego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wygrałem Tajne akta 2 w konkursie weekendowym! Tylko szkoda że nie gram w przygodówki ale kto wie może wakacje to zmienią zwłaszczaże pierwszą część mam z covera CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie odkupię kiedyś jak nie chcesz tej gry, oczywiście tanio :P

A nowy numer kupię niestety ze sporym opóźnieniem :/ Jakoś to zniosę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie moja wadliwa pamięć nie myli to na coverze w CDA były kiedyś pierwsze Kroniki Riddicka. Może mi ktoś powiedzieć, który to był numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 00:37, Davw napisał:

O ile mnie moja wadliwa pamięć nie myli to na coverze w CDA były kiedyś pierwsze Kroniki
Riddicka. Może mi ktoś powiedzieć, który to był numer?


Numer 147, a dokładniej: 01/2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się