kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2008 o 17:24, Patryk11 pce napisał:

Cześć! Mam pytanko, czy gry z Clicka! czy z CD-ACTION są oryginałami? Mój kolega mi to
wciska i wciska i w końcu uwierzyłem, lecz chciałem się upewnić na forum


Polska jest krajem w którym prawo jest raczej przestrzegane a więc taki wkręt że w Clicku czy CDA sprzedają pirackie gry by nie przeszedł więc możesz spać spokojnie i kupować te pisma bez obawy że wbije do ciebie na chate policja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:24, Patryk11 pce napisał:

Cześć! Mam pytanko, czy gry z Clicka! czy z CD-ACTION są oryginałami? Mój kolega mi to
wciska i wciska i w końcu uwierzyłem, lecz chciałem się upewnić na forum

Ekhm, lol. Zastanów się dobrze, czy w czasopismach, które są rozpowszechniane na całą Polskę i działają w pełni legalnie dołączano by piraty? Podpowiem ci. Oczywiście, że... NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:24, Patryk11 pce napisał:

Cześć! Mam pytanko, czy gry z Clicka! czy z CD-ACTION są oryginałami? Mój kolega mi to
wciska i wciska i w końcu uwierzyłem, lecz chciałem się upewnić na forum


Rewelacja :)

CD-ACTION, które od "n" czasu uświadamia i przestrzega ludzi przed piraceniem nagle załącza piraty na swoim DVD? :)))

To byłby iście spektakularny koniec całego czasopisma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:24, Patryk11 pce napisał:

Cześć! Mam pytanko, czy gry z Clicka! czy z CD-ACTION są oryginałami? Mój kolega mi to
wciska i wciska i w końcu uwierzyłem, lecz chciałem się upewnić na forum



To sa piraty robione z piratwow, tak ze nawet oryginalne napisy markerem na plytce sie nie uchowaly. Ba, nawet cracka te debile zapomnieli wrzucic i trzeba wpisywac te durne seriale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snort. A ja mam pytanko, pamięta ktoś taką grę jak Missing in Action? Tak mi się przypomniała i zastanawiam się, czy była w CDA 11/98 czy też nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:30, smuggler napisał:

> Cześć! Mam pytanko, czy gry z Clicka! czy z CD-ACTION są oryginałami? Mój kolega
mi to
> wciska i wciska i w końcu uwierzyłem, lecz chciałem się upewnić na forum


To sa piraty robione z piratwow, tak ze nawet oryginalne napisy markerem na plytce sie
nie uchowaly. Ba, nawet cracka te debile zapomnieli wrzucic i trzeba wpisywac te durne
seriale :D


LOL. Nie radzę tak pisać, bo jeszcze źle Cię zacytują i wyjdzie tak jak z manipulacją Dziennika na temat pomysłu Sowińskiej (tej od Teletubisiów) ;) I już materiał gotowy do Faktu lub jakiś Interwencji. :D
Heh, kocham CD-Action właśnie za "przyciąganie" ludzi z takimi wypowiedziami. Nawet tutaj, na forum. Pozdrawiam.

PS. Jeszcze raz dziękuje za 150FREE z nowego CDA i polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 17:01, Aragloin napisał:

Echh Smuggler znów się rozpisuje..


Wiesz, prywatnie zdecydowanie wolę takie rozpisywanie się (a w zasadzie sensowną dyskusję), niż pisanie pod rząd wielu postów w stylu "co będzie w CDA?", "Jakie gierki będą?", "Fajna grafika". Ale to już zależy od odbiorcy - czy woli o czymś podyskutować, czy pospamować w stylu "Ile gierek znasz?" ;)

>> Cześć! Mam pytanko, czy gry z Clicka! czy z CD-ACTION są oryginałami? Mój kolega mi to wciska i wciska i w
>> końcu uwierzyłem, lecz chciałem się upewnić na forum

Ej, ale nie śmiejcie się z gościa. Powiem Wam szczerze, że kiedyś przyniosłem w podstawówce nowe CDA do szkoły (jednorazowy wybryk, bo nigdy nie pozwalałem innym obsmarowywać okładki) i wyciągnąłem przy informatyku płyty, to mnie wsadził na dywanik do dyrektora. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo miałem mało w tej kwestii do dyskutowania ;( Krew mnie do dziś na myśl o tym wydarzeniu zalewa... Dopiero wstawiło się za mną trzech kumpli z klasy i dyro oddał płytki (a już były w "koszu", czyli w jego biurku ;) .
Tak samo na początku myślałem, że takie Mig Alley to demówka :) Ech, to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:30, smuggler napisał:

/ciach/


No to co, mamy pierwszego kwietnia?? Mamy. No to żeby Smuggler nie marudził jaki to on niekochany, a jaka ta redakcja niedoceniania i w ogóle chlip...a poza tym tak jak obiecałem... wszystkiego naj z okazji urodzin. :]

P.S. Nie, to nie jest Prima Aprilis. Co najwyżej to WY zrobliście psikusa swojej konkurencji, grzecznie wypychając ją przez te naście lat z rynku. ^^''

P.P.S. Ale jako biedny student, chyba nie muszę Wam do Sukiennic przynosić prezentów?? Zawsze macie Pizzę Hut pod bokiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

>Nie mylmy tego z martwymi pixelami, bo to dwie zupelnie rozne rzeczy.

>

Dnia 28.03.2008 o 18:17, jaceloth napisał:

http://en .wikipedia.org/wiki/Image:Iiyama-e430s-image-persistence.jpg


Taaa ufaj Wikipedii, a daleko zajdziesz.
Wiesz ile wanadalizmów dziennie się cofa na pl.wiki i en.wiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 03:00, Dexter McAaron napisał:

> /ciach/

No to co, mamy pierwszego kwietnia?? Mamy. No to żeby Smuggler nie marudził jaki to on
niekochany, a jaka ta redakcja niedoceniania i w ogóle chlip...a poza tym tak jak obiecałem...
wszystkiego naj z okazji urodzin. :]


>>>A pokaz no mi gdziez to tak marudze. Jedno czego bym chcial, to zebyscie nie patrzyli na CDA jak sw. Mikolaja, ktoremu elfy do worka wkladaja prezenty, a on za cel zycia ma ich wyjmowanie i rozdawanie.

Dnia 01.04.2008 o 03:00, Dexter McAaron napisał:


P.P.S. Ale jako biedny student, chyba nie muszę Wam do Sukiennic przynosić prezentów??
Zawsze macie Pizzę Hut pod bokiem... :P



>>>Po pizzy z PH mam zgage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:01, KrzyCH1995 napisał:

Chłopaki, jakie będą pełniaki w nowym CDA?

Crysis i Assasins Creed oraz w ramach prezentu 10- letni abonament w Wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:02, Aragloin napisał:

> Chłopaki, jakie będą pełniaki w nowym CDA?
Crysis i Assasins Creed oraz w ramach prezentu 10- letni abonament w Wow.


Ta i jeszcze Duke Nukem Forever który jeszcze nie wyszedł.
Ha-ha-ha ale śmieszne. Podłość ludzka nie zna granic :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 15:04, KrzyCH1995 napisał:

> > Chłopaki, jakie będą pełniaki w nowym CDA?
> Crysis i Assasins Creed oraz w ramach prezentu 10- letni abonament w Wow.

Ta i jeszcze Duke Nukem Forever który jeszcze nie wyszedł.
Ha-ha-ha ale śmieszne. Podłość ludzka nie zna granic :[

To nie możesz wejść na stronę CDA?? Już takim leniem jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2008 o 15:04, KrzyCH1995 napisał:

Ha-ha-ha ale śmieszne. Podłość ludzka nie zna granic :[

No a przepraszam bardzo, skąd my mamy wiedzieć co będzie w nowym CDA !?
Czekaj cierpliwie na przecieki, bądź pełną zapowiedź numeru. Czyli gdzieś tak z tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się