Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2006 o 20:21, ShadowG napisał:

Podaj mi sześć wpadek CENEGI. Jeżeli uważasz, że popełniają je tak często:)

UFO: decydujace starcie
Stronghold
Każdy tomb raider
w więcej nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:33, wdowiakm napisał:

> Podaj mi sześć wpadek CENEGI. Jeżeli uważasz, że popełniają je tak często:)
UFO: decydujace starcie
Stronghold
Każdy tomb raider
w więcej nie grałem



Hehe, a czy Tomb Raidery zostały spolszczone. Może nie zrozumiałeś mojego posta, ale codziło mi o SPOLSZCZENIA gier Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:33, wdowiakm napisał:

> Podaj mi sześć wpadek CENEGI. Jeżeli uważasz, że popełniają je tak często:)
UFO: decydujace starcie
Stronghold
Każdy tomb raider
w więcej nie grałem



A poza tym te gry są wpadkami według ciebie, bo mi się te gry podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:10, sobie? napisał:

Ja sam niedawno zawiodłem się na CDP...Myślałem, że to Wy wydacie polską wersję Władcy Pierścieni
Bitwy o Śródziemie II (chciałem ją u was zamówić). Widze, że człowiek może sie mylić. (zamówiłem
gdzie indziej, gdzie sie postarali...)

Niby jakby mieli ją wydać? To gra EA, a EA wydaje u nas swoje gry osobiście (konkretniej to EA Polska, kiedyś wydawcą gier EA była Cenega). Niemożliwe jest, aby CDP wydawał gry EA z oczywsitego względu. Poza tym EA ostatnio wiele swoich gier tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:38, ShadowG napisał:

> > Podaj mi sześć wpadek CENEGI. Jeżeli uważasz, że popełniają je tak często:)
> UFO: decydujace starcie
> Stronghold
> Każdy tomb raider
> w więcej nie grałem


A poza tym te gry są wpadkami według ciebie, bo mi się te gry podobają.

Każdy ma inny gust dla mnie te gry i inne o których słyszałem to CENEGA zepsóla je a dla innych w tym Ciebie to nie jest wpadka i nic w tych grach Tobie nie przeszkadza. Słuchaj nie zamierzam się kłucić! Wyraziłem tylko swoja opinię na temat tych dwóch (najlepszych w polsce) dystrybutorów gier i tylko o to mi chodziło a nie o to by sie wykłócać! Pozdrawiam zwolenników CDPROJEKT''u I CENEGI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam zamiaru się kłócić i nie uważam, że te gry są doskonałe, one są po prostu dobre. Ale dyskusja toczyła się wokól polonizacji, a nie samych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:47, ShadowG napisał:

Ja również nie mam zamiaru się kłócić i nie uważam, że te gry są doskonałe, one są po prostu
dobre. Ale dyskusja toczyła się wokól polonizacji, a nie samych gier.

Nie każdemu się podoba polonizacja Cenegi! Mi UFO decydujące starcie sie podoba tylko mogli dać lektora przecież tam jest mało tekstu do mówienia i gdyby tak zrobili to odrazu gra byłaby inna a tak czytamy po polsku a słyszymy angielski i to mnie denerwuje u gier spalszczanych przez CENEGE nie mówie o wszystkich grach bo niektóre naprawdę im wyszły a niektóre to fakt śa źle spolszczone! Nie twierdze że CDP nie zaliczał wpadek ale rzadziej i zawsze starał wypuszczać łatki które poprawiały ich dzieło, najlepiej CDP wyszła polonizacja Gothica obu cześci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:52, wdowiakm napisał:

najlepiej CDP wyszła polonizacja Gothica obu cześci!


A to już jest bluźnierstwo, które wypowiedzieć mogła tylko osoba nie trzymająca w ręce BG czy P:T. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 21:09, Seldon napisał:

> najlepiej CDP wyszła polonizacja Gothica obu cześci!

A to już jest bluźnierstwo, które wypowiedzieć mogła tylko osoba nie trzymająca w ręce BG czy
P:T. :D

Sorki zapomniałem o BG i tym nieszczęsnym P:T sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:52, wdowiakm napisał:

najlepiej CDP wyszła polonizacja Gothica obu cześci!


W drugą część Gothica jeszcze nie grałem, męczyłem się za to kilka dni temu w Gothic 1. Cóż jeżeli to jest najlepsza polonizacja to ja jestem święty, albo autor tych słów nie grał w Planescape: Torment albo w obie części Baldur`s Gate. Co mnie najbardziej irytuje w Gothicu? To, że ci sami lektorzy podkładają głosy pod kilka postaci. A to naprawdę przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 01:54, Wojman napisał:

> najlepiej CDP wyszła polonizacja Gothica obu cześci!

W drugą część Gothica jeszcze nie grałem, męczyłem się za to kilka dni temu w Gothic 1. /.../

Doprawdy, trudno mi zrozumieć ludzi, którzy męczą sie, grając w jakąś grę. Jeśli gra męczy, to uznać ją za nietrafioną inwestycję i więcej do niej nie wracać.
O ile system sterowania grą istotnie mógł sprawiać trudności (poprawione zresztą w Gothic''u II) o tyle do polonizacji naprawdę trudno się przyczepić. Chyba, że baaaardzo na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 12:28, KrzysztofMarek napisał:

O ile system sterowania grą istotnie mógł sprawiać trudności (poprawione zresztą w Gothic''u
II) o tyle do polonizacji naprawdę trudno się przyczepić. Chyba, że baaaardzo na siłę.


Właśnie w tym rzecz, że do polonizacji w przypadku Gothica bardzo łatwo się przyczepić - vide moj poprzedni post. Dla mnie jeżeli kilka postaci ma taki sam głos to wyraźny znak, że albo na siłę szukało się oszczędności albo lokalizacje robiło się na prędzce. Znając CD Projekt i tak genialnie spolszczoną grę jak Planescape: Torment, muszę z przykrością stwierdzić, że Gothic to jedna z gorzej wydanych gier w polskiej wersji językowej od tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 01:54, Wojman napisał:

> najlepiej CDP wyszła polonizacja Gothica obu cześci!

W drugą część Gothica jeszcze nie grałem, męczyłem się za to kilka dni temu w Gothic 1. Cóż
jeżeli to jest najlepsza polonizacja to ja jestem święty, albo autor tych słów nie grał w Planescape:
Torment albo w obie części Baldur`s Gate. Co mnie najbardziej irytuje w Gothicu? To, że ci
sami lektorzy podkładają głosy pod kilka postaci. A to naprawdę przeszkadza.

Mnie akurat to nie przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż, polski lektor czasami może popsuć cały efekt. Thief ma bardzo dobrze spolszczony tekst( trudny do lokalizacji), ale lektor jest angielski. To wyszło grze na dobre, ja nie mógłbym znieść polskiego lektora w tej grze. A poza tym CENEGA też wydaje łatki i poprawia spolszczenia np. Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:24, ShadowG napisał:

No coż, polski lektor czasami może popsuć cały efekt. Thief ma bardzo dobrze spolszczony tekst(
trudny do lokalizacji), ale lektor jest angielski. To wyszło grze na dobre, ja nie mógłbym
znieść polskiego lektora w tej grze. A poza tym CENEGA też wydaje łatki i poprawia spolszczenia
np. Far Cry.

zgodzę się że CENEGA wypuszcza poprawki ale długo trzeba czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale jak już wyda, to wyda z klasą. A poza tym nie wiem, żeby CDP wydawał jakieś poprawki. Może wiesz gdzie znaleźć taką do SWAT( oczywiście chodzi mi o lokalizację), bo ta jest jakaś słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 20:09, MnicheX napisał:

CDP jest o niebo lepsze od CENEGI. CENEGA to poprostu krótko mówiąc to: Kicha. Niedawno pozbyłem
się gier CENEGI (na szczęścię miałem tylko 2 gry CENEGI :P) i zaczołem kupować gry CDP. Już
mam chyba z 35 oryginalnych gier CDP.

Pozdr

Taa, ale z ciebie bogacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 18:00, ShadowG napisał:

No, ale jak już wyda, to wyda z klasą. A poza tym nie wiem, żeby CDP wydawał jakieś poprawki.
Może wiesz gdzie znaleźć taką do SWAT( oczywiście chodzi mi o lokalizację), bo ta jest jakaś
słaba.

przykro mi ale nie wiem! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować