Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Ja mu nie zarzucam braku profesjonalizmu, ani nie krytykuję umiejętności aktorskich.
Dlatego zapewne wszyscy, którym się podoba jego głos, śmiało kupią profesjonalną polonizację ''made by cenega''.
Matko jedyna... nie mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym filmie Mel Gibson zagrał Chrystusa ? Hahaha... Chyba nie masz na myśli filmu Pasja. Tam zagrał James Caviezel. Co najwyżej to grał pastora i to byłego w "Znakach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:09, Revenant napisał:

Do do pana Jarosława, odwalił masę dobrej roboty w Gothicu 1 i 2, ciekawe czy ktoś go rozpoznał
tam :)

Milten ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:05, ksenus napisał:

W którym filmie Mel Gibson zagrał Chrystusa ? Hahaha... Chyba nie masz na myśli filmu Pasja.
Tam zagrał James Caviezel. Co najwyżej to grał pastora i to byłego w "Znakach".


Mel Gibson chyba rezyserowal pasje a nie gral w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:13, Slave napisał:

> W którym filmie Mel Gibson zagrał Chrystusa ? Hahaha... Chyba nie masz na myśli filmu
Pasja.
> Tam zagrał James Caviezel. Co najwyżej to grał pastora i to byłego w "Znakach".

Mel Gibson chyba rezyserowal pasje a nie gral w niej

Czy ja powiedziałem, że grał ? Przeczytaj dokładnie mój post i zastanów się co w nim napisałem i na jaki post stanowi odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 07:49, ksenus napisał:

> > W którym filmie Mel Gibson zagrał Chrystusa ? Hahaha... Chyba nie masz na myśli filmu

> Pasja.
> > Tam zagrał James Caviezel. Co najwyżej to grał pastora i to byłego w "Znakach".

>
> Mel Gibson chyba rezyserowal pasje a nie gral w niej
Czy ja powiedziałem, że grał ? Przeczytaj dokładnie mój post i zastanów się co w nim napisałem
i na jaki post stanowi odpowiedź.


uzytkownik netka1984 tak napisal, ja chcialem nawiazac do Twojego posta, gdzie napisales ze Mel Gibson nie gral Chrystusa lecz James Caviezel i chcialem sprostowac ze Pasje to on rezyserowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:59, Kamil.i.Maciek napisał:

> Jak się nie myle, to Cenega po paru sporych wpadkach z tłumaczeniem dała do swoich gier
opcję
> instalacji w obydwu wersjach językowych.
> Poza tym toco się kryje pod skrótem TTT i o jakie fontanny chodzi?

Nie mam pojęcia x-) Jeżeli chodzi o tłumaczenie Cenegi to ja moge dać przykład w Gta Vice City
jest taki tekst Mother F****R Go it hier czy jakoś tak , ale było to słynne słowo z gwiazdką
to oni przetłumaczyli tak
Moi mili proszę was o opuszczenie tego miejsca zbrodni no normalnie śmiać mi się chciało i
to nie pierwszy taki błąd :>


GTA Vice City nie było nigdy (przez nikogo) oficjalnie zpolonizowane. Zamilknij kłamco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 11:56, E-sanity napisał:

GTA Vice City nie było nigdy (przez nikogo) oficjalnie zpolonizowane. Zamilknij kłamco.


Co ty gadasz ? Przecież mam GTA VICE CITY dystrybutor Cenega Poland wersja kinowa mam po polsku napisy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 12:57, Kamil.i.Maciek napisał:

> GTA Vice City nie było nigdy (przez nikogo) oficjalnie zpolonizowane. Zamilknij
kłamco.

Co ty gadasz ? Przecież mam GTA VICE CITY dystrybutor Cenega Poland wersja kinowa mam po polsku
napisy !


Zatem masz pirata i rośnie Ci nosek podwójnie.

Ostatnie zpolonizowane gry Rockstar (ze stajni Take 2) to Max Payne 1 (full) i GTA 3 (patch). Zrobił je ŚP Play It.
Jak nie wierzysz podam drugi argument: reedycje superseller Max Payne 2 i GTA Vice City zawierają angielskie wersje gier: http://www.gry-online.pl/cenega_superseller.asp.

Panie Moderatorze, jest Pan tam? Trzeba nacisnąc minus na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz człowieku kupiłem legalne Vice City mam na pułce w pięknym legalnym opakowaniu jak chcesz to moge ci to nawet zeskanować lub z fotografować !

Może masz racje ,że jest po angielsku nie wiem dla mnie to takie byle co , że niechce mi się tego instalować ! ostatnio t grałem 2 lata temu i tak mi się wydaje ,że to było tłumaczone na polski , ale jeżeli nie.. to nie.

Nie propaganduje żadnego piractwa ! Po co mam to robić skoro na koncie na gram.pl mam dużo nie byle jakich zarejestrowanych gier ! jak nie wierzysz print screena moge dać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 13:50, Kamil.i.Maciek napisał:

(...) ale jeżeli nie.. to nie.


To należałoby przeprosić za pomówienie i wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh tam ludzie dajcie mi spokuj tam ten cały E-sanity to jakiś kolejny pracownik Cenegi który zaciekle broni swojego produktu!

Nigdy powtarzam nigdy więcej nic nie kupie z Cenegi jestem totalnie obrażony bo nawet jeżeli nie zrobie foto pudełka to pozatym nie mam żadnego dowodu , że jestem legalny ani karty rejestracyjnej ani co tam eah po prostu nic nie kupie!
Teraz kupiłem GW z CDP i jestem zachwycony i mi tam Cenega nie jest do niczego już potrzebna jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 13:50, Kamil.i.Maciek napisał:

Co ty gadasz człowieku kupiłem legalne Vice City mam na pułce w pięknym legalnym opakowaniu
jak chcesz to moge ci to nawet zeskanować lub z fotografować !
Może masz racje ,że jest po angielsku nie wiem dla mnie to takie byle co , że niechce mi się
tego instalować ! ostatnio t grałem 2 lata temu i tak mi się wydaje ,że to było tłumaczone
na polski , ale jeżeli nie.. to nie.


Wystarczyło zatem byś na nie zerknął (logo polonizacji każdy dystrybutor daje, nawet Cenega) zanim napisałeś kłamstwo. Robiąc takie rzeczy niszczysz obiektywizm tego forum.

Dnia 27.02.2006 o 13:50, Kamil.i.Maciek napisał:

Nie propaganduje żadnego piractwa ! Po co mam to robić skoro na koncie na gram.pl mam dużo
nie byle jakich zarejestrowanych gier ! jak nie wierzysz print screena moge dać!


Po co? Mnie to nie interesuje.

Ale argument dooooooooooooooobry: pewna posłanka może podobnego użyć w sprawie sfałszowanych podpisów udowadniając że 3 z 150 tysięcy są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobra każdy ma prawo się pomylić z tego jest taki morał, że Cenedze nie chciało się przetłumaczyć na j.polski tylko mi sprzedało beznadziejną gre w cenie GW gdzie nie ma ani pojedynków w sieci nic tylko głupie mafijne porachunki Mam wszystko legalne od systemów po filmy DVD po aż gry komputerowe , nie kupuje nic z zagranicy bo chce zawsze dorobić polską dystrybucje bo kupując polskie produkty dajesz prace Polaką i ja się tego trzymam!
Dobra koniec tych sprzeczek b to ani do tematu nie pasuje ani co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cenega chce zrobić taki przekręt z Oblivionem jak z GTA:SA (na początku dostępna tylko EK) to ja im podziękuję. Jakoś nie widać wyjaśnień czemu Oblivion zniknął z ich planu wydawniczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 14:05, Kamil.i.Maciek napisał:

Eh tam ludzie dajcie mi spokuj tam ten cały E-sanity to jakiś kolejny pracownik Cenegi który
zaciekle broni swojego produktu!


A to Cenedze już nie wolno bronić swoich racji na tym forum?

Nawet jeśli E-sanity jest pracownikiem Cenegi to fakt jest faktem, że w tym sporze to TY nie masz racji i (zapewne nieumyślnie) oskarżyłeś Cenegę o coś, czemu nie jest winna. Smutne jest tylko to, że nie potrafisz się do tego przyznać, za to brniesz w to szambo dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować