Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2006 o 10:17, Elwro napisał:

Gosc napisal, ze chcialby, by "Żałuję że CDP nie wydawał Obliviona tak
jak wydał Morrowinda." A ja po prostu pamiętam, jak CDP wydał Morrowinda i tyle...


Cóż, też pamiętam. Ale może jemu chodziło o datę wydania? Zresztą teraz CDP na pewno walczyłby o wcześniejsze spolszczenie. Widać ile osób na nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a co z NWR? Już długo reklamujecie i nic z tego nie wychodzi. Wszyscy chcielibyśmy się dowiedzieć za ile to to i co będzie w sprzedaży :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet gra byłaby wydana później, ale żadnych niedomówień co do wysyłki, sposobu wydania, i tym podobnych by nie było. Poza tym czy coś mi się wydaje że były akcje kiedyś w CDP sprowadzania angielskich wersjii gier wydawanych przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:19, Arclight napisał:

> Gosc napisal, ze chcialby, by "Żałuję że CDP nie wydawał Obliviona tak
> jak wydał Morrowinda." A ja po prostu pamiętam, jak CDP wydał Morrowinda i tyle...

Cóż, też pamiętam. Ale może jemu chodziło o datę wydania? Zresztą teraz CDP na pewno walczyłby
o wcześniejsze spolszczenie. Widać ile osób na nie czeka.


Panowie, my nie lokalizujemy Obliviona od wczoraj, walczylismy o to już od dawno i lokalizacja jest na zaawansowanym etapie.Nie tylko dodamy do wydania Polskiego wersje zlokalizowaną ale również pracujemy nad tym aby było ono naprawdę warte swojej wartości a każdy fan Obliviona wie ile ta gra jest warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na razie po screenach widać, że jest niewiele warta. Przyznam szczerze, że już postawiłem krzyżyk na Oblivionie. Jeśli jednak wydanie okaże się dobrze spolonizowane i "warte swojej ceny" tak jak Pan napisał, to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darmowy suplement do DS2 - wszystkie osoby które odebrały osobiście Obliviona z Naszej firmy dostały dodatkowo jakiś gadżet :)

Odpowiedzi nie dostałem, za to w czwartek ok 12 na stronie pojawiło się info że można ,tylko trzeba zadzwonić. Po jakiejś godzinie się wreszcie dodzwoniłem i się dowiedziałem żę już nie można, jeśli się zamawiało wysyłkę kurierem. Spóźniłem się jakieś 30 minut

Niestety nie mogę się z Panem zgodzić w tej sprawie.Nikt nie mógł Pana poinformować o takiej sytuacji w firmie bo było to po prostu niemożliwe.Oblivion fizycznie do siedziby Naszej firmy dotarł dopieo w piątek (jest to nawet opisane w wątku Oblivion), więc nie mozliwa była wysyłka tego tytułu w czwartek. Jesli miało to faktycznie miejsce bardzo proszę o podanie konkretnej osoby a z pewnością zostanie to załatwione w odpowiedni sposób.

numeru przesyłki nie będzie - podobno nie ma czegoś takiego

oczywiście że jest coś takiego, bardzo proszę o podanie numeru zamówienia

Czyżby wersja kolekcjonerska bardziej opłacałą się firmie?

Wersja kolekcjonerska została sprowadzona specjalnie dla Naszych klientów, którzy czekali na nią i na Obliviona w dniu premiery.


Bardzo proszę jednak Nam wybaczyć jeśli nie odpowiedzieliśmy na Pańskiego maila.mam nadzieje, że więcej sie to nie powtórzy.

Pozdrawiam

Marek Chyrzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 22:24, michal19 napisał:

Podsumowaując - lepiej wyszedłbym przy zamawianiu pocztą. Przy okazjii znalazłem na swoim koncie
(w poniedziałek jak jeszcze działał sklep cenegi) zamówienie GTA: San Andreas sprzed chyba
pół roku (przedpremierowe), które do tej pory nie doszło, a własciwie nie zostało wysłane (no
tu były te numery z super drogą wersją limitowaną czy jakoś tak). Szczerze mówiąc mam nadzieje
że nigdy nie zostanie wysłana, a jesli tak - nie przyjmę. Po takim czasie nikt nawet mnie nie
zapytał co z tym dalej robić. Wysyłać czy kasować.

jakbys sie uwazniej przyjrzal gram.pl to bys zauwazyl ze tutaj tez niezrealizowane zamowienia caly czas wisza na twoim koncie.

a tak btw - cdprojekt swiety tez nie jest. popatrz ile osob ma problemy z pomoca techniczna, ja ostatnio przez dwa dni nie moglem sie do nich dodzwonic, a na potwierdzenia platnosci czasami sie czeka w nieskonczonosc. ostatnio gdybym sie sam nie upomnial po kilku dniach, to moje zamowienie caly czas by bylo pewnie oznaczone jako nie zaplacone, mimo ze kasa poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 17:50, penny napisał:

a tak btw - cdprojekt swiety tez nie jest.


Nigdy nie powiedziałem że jest, ale w porównaniu z samym czwartkiem z cenegą to są małe problemy.

>opatrz ile osob ma problemy z pomoca techniczna,

Ja wielokrotnie korzystałem i nigdy nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 15:05, Marcuz napisał:

darmowy suplement do DS2 - wszystkie osoby które odebrały osobiście Obliviona z Naszej
firmy dostały dodatkowo jakiś gadżet :)


Tak, a mi powiedziano, że nie mogę gry odebrać osobiście, a bardzo chciałem, nawet zanim zadzwoniłem już obejrzałem gdzie macie siedzibę na mapie.

Dnia 25.03.2006 o 15:05, Marcuz napisał:

Niestety nie mogę się z Panem zgodzić w tej sprawie.Nikt nie mógł Pana poinformować o takiej
sytuacji w firmie bo było to po prostu niemożliwe.Oblivion fizycznie do siedziby Naszej firmy
dotarł dopieo w piątek (jest to nawet opisane w wątku Oblivion), więc nie mozliwa była wysyłka
tego tytułu w czwartek.


Bardzo mi przykro ale tak mi powiedziano, nie wymyśliłem sobie tego. To nie jest wymyslone ani spowodowane irytacją - to jest prawda. Dokładnie powiedziano mi że program poszedł do jakiegoś działu i nie może być odebrany osobiście. Dodatkowo dowiedziałem się, że spóźniłem się z telefonem 40 minut.

Nie jest również wymysłem że jak zadzwoniłem ponownie o godz, 15 dowiedziałem się że oblivion został wysłany!! I że dostanę mailem numer na maila, którego (razem z moim nazwiskiem) mój rozmówica zapisywał, bo chyba nie prosił o dane i nic z nimi nie robił. I tego maila nie dostałem.

Dokładnie w czwartek jakiś pan (za każdym razem rozmawiałem z mężczyzną, dzwoniłem na wew. 125) spytał mnie czy zamówienie jest pocztowe czy kurierskie. Jak powiedziałem że kurier,dowiedziałem się że zamówienie jest w jakimś dziale i nie możę zostać zmienione. Nie zmyslam, ale mówię jak mi powiedziano.

Jeśli to wszystko było nieprawdą, to proponuje (jesli mogę jakoś pomóc - bardzo chętnie) ustalić w jakiś sposób z kim rozmawiałem, i przeprowadzić z nim conajmniej rozmowę.

To że w czwartek nie powinno być problemu ze zmianą zamówienia na odbiór osobisty tylko pogłębia moją frustrację, bo kurier raczej w weekend nie przyjedzie. Świadczy to o tym że macie bałagan i niedoinformowaną firmę.

To samo się tyczy pana który powiedział mi że nie ma numeru przesyłki kurierskiej i uwaga - powiedział "sami się zdziwiliśmy ale kurier powiedział że tak jest"
Co do tej rozmowy są większe możliwości ustalenia z kim rozmawiałem bo osoba ta powiedziała mi że własnie w w tej chwili (piątek, 16.40) kuruer odbiera paczki, a w czasie rozmowy pytała kogoś z działu sklepu internetowego co z przesyłkami.

Przypominam - wszystkie telefony były na nr.wew. 125. Jesli to pomoże to mogę wziać billing i podać dokładne godziny wyk. tych telefonów.

>esli miało to faktycznie miejsce bardzo proszę o podanie konkretnej

Dnia 25.03.2006 o 15:05, Marcuz napisał:

osoby a z pewnością zostanie to załatwione w odpowiedni sposób.


Szkoda że nie spytałem o nazwisko, mogę tylko powiedzieć że dzwoniłem ok godz 13.40. Następnym razem przy każdym telefonie do Cenegi bede pytać o nazwisko rozmówcy.

Dnia 25.03.2006 o 15:05, Marcuz napisał:

oczywiście że jest coś takiego, bardzo proszę o podanie numeru zamówienia


Wiem ale powiedziano mi, że u tego kuriera nie ma. Co do nr. zamówienia - bardzo proszę :8959
Choć już sporo rzeczy zrobiłem aby go dostać, co się nie stało.

Dnia 25.03.2006 o 15:05, Marcuz napisał:

Wersja kolekcjonerska została sprowadzona specjalnie dla Naszych klientów, którzy czekali na
nią i na Obliviona w dniu premiery.


Tak czekałem że byłem gotów odebrać osobiście, co się wg. pracownika waszej firmy nie mogło wydarzyć.

Dnia 25.03.2006 o 15:05, Marcuz napisał:

Bardzo proszę jednak Nam wybaczyć jeśli nie odpowiedzieliśmy na Pańskiego maila.mam nadzieje,
że więcej sie to nie powtórzy.


Też mam nadzieję, bo musze przyznać że w trakcie ciągłego przesuwania daty premiery GTA:SA odpowiedzi dostawałem bardzo szybko i kilka razy w ciągu dnia. I nawet wtedy byłem z obsługi bardzo zadowolony. Wtedy rozmowa mailowa byłą bardzo owocna czego nie mogę powiedzieć o moich rozmowach telefonicznych w czwartek i piątek.

Na koniec chciałbym spytać, o której dokładnie (no nie tak strasznie bardzo ale tak dość dokładnie :)) został wysłany Oblivion? Czy choć ta telefoniczna informacja byłą prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 18:26, Kamil.i.Maciek napisał:

Ale się narobiło Cenega ma już obsługe klijęta na orum CDP hehe :]


Heeheh,szczerze mówiąc nie spodziewałem się nikogo o9d Cenegi, po prostu postanowiłem się wyżalić. A tu proszę bardzo. Z drugiej strony wynika że jakbym zadzwonił to raczej i tak bym się nie dogadał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD PROJEKT za bardzo dobre lokalizacje pamietam najlepsza gra jaka wydali to The Long of Jenuery chyba tak sie pisze i za Edyte Olszówke w roli April miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 21:52, olki77 napisał:

CD PROJEKT za bardzo dobre lokalizacje pamietam najlepsza gra jaka wydali to The Long of Jenuery


w zasadzie taki maly offtop ale nie moge na to patrzec:
zapewne chodzi o The Longest Journey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 10:36, scooby01 napisał:

> CD PROJEKT za bardzo dobre lokalizacje pamietam najlepsza gra jaka wydali to The Long
of Jenuery

w zasadzie taki maly offtop ale nie moge na to patrzec:
zapewne chodzi o The Longest Journey?


Tak tylko nie wiedzialem jak sie to pisze ale po polsku Nadłuzsza Podróz zarabista lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędów nie będę wskazywał bo to nie o tym temat, więc wrócę do tego właściwego. CD Projekt jest obecnie najlepszym polskim dystrybutorem gier, ale jeśli CDP spocznie na laurach to ta sytuacja może się zmienić bo jakby nie patrzeć Cenega jest tuż tuż. Może strat nie nadrabia za szybko, ale jeśli CDP będzie dalej robił to co robi najlepiej (czyli to co jest teraz) to Cenega bedzie musiała sie bardzo postarać aby przynajmniej się zrównać z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tej obsługi klienta Cenegi na forum CDP. Może zacznę roznosić jakieś plotki, ale czy CDP nie ma zadnych planów związanych z wykupieniem Cenegi?? Ja nic nie sugeruje, ale gdyby coś się takiego zadziało i Cenega połączyła siły z CDP, nie wiem jaka była by opłacalność czegoś takiego, ale wiem że wtedy mógłby powstać najlepszy wydawca w całej Polsce i może nawet poza jej granicami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:08, T4KEDA napisał:

A co do tej obsługi klienta Cenegi na forum CDP. Może zacznę roznosić jakieś plotki, ale czy
CDP nie ma zadnych planów związanych z wykupieniem Cenegi?? Ja nic nie sugeruje, ale gdyby
coś się takiego zadziało i Cenega połączyła siły z CDP, nie wiem jaka była by opłacalność czegoś
takiego, ale wiem że wtedy mógłby powstać najlepszy wydawca w całej Polsce i może nawet poza
jej granicami??


Cenega wykupił jakiś rosyjski moloch :) więc to odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować