Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

278 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 19:14, Outlander-pro napisał:

Żadna z tych gier mnie nei interesuje, zobaczymy co przyniesie przyszłość. Nie widzę zbytniego
sensu z tą Tanią Serią - te gry były (no nie wszystkie) w platynie, a platyna jest tylko 10
zł droższa. Imo Tania seria powinna kosztować coś koło 30 -35 zł. Wtedy byłby jakiśroztęp cenowy

- EKN : 20 zł
- TS: 30 - 35 zł
- Platyna: 50 zł

Tak byśmy mieli różne odtepy cenowe. A tak - 10 zł to nieduża różnica.


Oops moja pomyłka Platyna to 60 zł.
Ale i tak w sklepie gramu ze zniżkąmożna kupić już za 46 zł, grę z Platyny, Więc różnica 6 zł - nie powalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"F.E.A.R. - mrożąca krew w żyłach strzelanka FPP z niesamowitą grafiką," hehe juz mam złotą edycję z dodatkiem i jakoś mnie nie przestraszył, szykuję się na cold fear może on będzie straszniejszy ;] choc to nie cdp ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najciekawsze, że chyba wszystkie gry w tej serii miały być "gołe" i bez żadnych dodatków :)

Ogólnie niestety kiepsko to widzę w porównaniu do "selera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:55, Melchah napisał:

A najciekawsze, że chyba wszystkie gry w tej serii miały być "gołe" i bez żadnych dodatków :)


Niejednokrotnie znaczenie słowa "dodatek" w tym wypadku było tłumaczone. Chodzi o plakaty, drzewka rozwoju, mapki, płytki CD czy inne gadżety nie zaś "add-ony" zawierające nowe misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pudełka, hmm..no nie wiem - musze sie oswoić z ich widokiem.
tytuły też nie rzucają na kolana..FEAR mam wraz z dodatkiem, Act of War - dowiem sie więcej o tej gierce, ale raczej nie kupie, na Titan Quest''a ostrze sobie zęby lecz widze że jest bez dodatku a to odpada bo czytałem że trzeba przechodzić ją od nowa po doinstalowaniu dodatku, a ten jest ponoć rewelacyjny ( Hades w nim zawarty to niemal podstawa mitologii greckiej ). SWAT + Syndykat kupie na bank! ..no tylko to pudełko, jeny ale mam problem ;) no dobra SWAT''a kupie, kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:59, Klimos napisał:

Niejednokrotnie znaczenie słowa "dodatek" w tym wypadku było tłumaczone. Chodzi o plakaty,
drzewka rozwoju, mapki, płytki CD czy inne gadżety nie zaś "add-ony" zawierające nowe misje.

Aaa, takie buty... to w takim razie moja pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe te pudełka. Za mała ilustracja samej gry. Coś jak w pierwszej Extra Klasyce. Też planujecie wydawać kolejne edycje, zwiększać rysunek i poszerzać nazwę o kolejne dodatki (jak Nowa i Next)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nic specjalnego . Szkoda ,że nie ma Feara z dodatkiem ( no ale jest w złotej kolekcji tak samo ma się sprawa z titan questem , chyba już lepiej zainwestować w złotą edycje w media 69 zl jeśli mnie pamięć nie myli ) .
Po cichu licze na SCARFACE to biore z miejsca ... Pudełka nie podobają mi się niestety . A co do Supersellera - to w 18 września wchodzi m.in Prey i Just Cause . I nie zapominajmy o Rainbow Six : Vegas , które również w media w dniu premiery w serii było za 37 zl !!!! . Zobaczymy co jeszcze Cd Project nam zaproponuje na dniach i czy wogóle ta kolekcja będzie miała rację bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>na Titan Quest''a ostrze sobie zęby lecz widze że jest

Dnia 28.08.2007 o 20:01, deuser napisał:

bez dodatku a to odpada bo czytałem że trzeba przechodzić ją od nowa po doinstalowaniu dodatku

Nie trzeba, chyba że skasuje się swoją postać z podstawki :)

EOT jakby co to zapraszam do tematu o TQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się to podoba. Pudełka takie sobie, zbyt małą przednią część zajmuje oryginalna grafika z premierowego pudła. Gry również nijakie... w sumie w droższej o 20 zł Platynowej Kolekcji są teraz dostępne o wiele lepsze tytuły. Jak dla mnie TopSeller jest całkowicie niepotrzebny, lepiej starsze gierki z Platynowej Kolekcji od razu wrzucać do Ekstra Klasyki, a nie zbijać kasę tworząc serię pośrednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie... fajnie? nie

pudełka takie sobie. coś mi mówi, że zawartość to będzie ''bardzo okrojone minimum'', gry takie sobie [np swata można kupić w xkn za 2x20zł więc co to za ''nowa seria''?]... nie pachnie mi to nowością. raczej nową nazwą na stare serie. bo i w sumie tym jest

pozdrowienia dla cdp.

co nie zmienia faktu, że 95% moich zakupionych gier jest z tanich serii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jakich wy tam macie grafików :| ?

>Chwila mojej pracy w PS (troche nie wymiarowe, ale ciii :P):

> http://img409.imageshack.us/img409/8074/hhes5.png

Nie no koleś tak to i ja potrafie...<lol2> A tak w ogóle jedyny plus to cena...Narazie nie widze w tej serii nic nadzwyczajnego...I ten wczorajszy news "bez dodatkow". Tja...to instrukcji tez nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować