Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Nekromantik bardzo fajnie to ujołeś "Granie na PC to ciągła wojna, niczym Wietnam". Instalujesz nową gre na swoim nowiutkim kompie a tu niespodzianka 20fps. No i tera zaczyna sie bitwa: grzebanie w ustawieniach grafiki, OC GPU CPU, mieszanie w plikach cfg ...i w końcu zwycięstwo mamy te upragnione minimalne 30fps i mozemy cieszyc sie płynna zabawa. Kup PC, satysfakcja gwarantowana. W konsoli to wszystko za łatwo, wkladasz płyte i grasz od cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox był o wiele bardziej zaawansowany technologicznie nawet nie ma go co porównywac z ps2... Rozumiem że np taki Ghost Recon wyszedł równo na PS2 Xboxa 360 oraz PC i dla wszystkich platform zaprojektowano odpowiedni silnik. Nie ma co się podniecac optymalizacją, bo chyba nie chciałbyś grac w wersję z bajeczną grafiką ps2? Nawet twórcy przyznają, że silnik dla PC jest o wiele lepszy, niż ten użyty dla Xboxa360 i różnica spowodowana zostala ograniczeniami technicznymi. Ale najważniejsze by grac a nie zastanawiac się gdzie lepiej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeRuleX nie ma sensu bawic się w oc kiedy mamy syf w kompie. Po pierwsze nalezy zrobic super wydajną winde za pomocą np nlite tylko do gier. Po drugie dopiero wtedy zacząc eksperymenty z komputerem czyli oc. Po trzecie nie robic z siebie warjata, który ogranicza sie do jednej platformy gier nie z przyczyn finansowych, tylko jakichś steków bzdur nawtykanych przez fanboya...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 00:13, Nekromantik napisał:

DeRuleX nie ma sensu bawic się w oc kiedy mamy syf w kompie. Po pierwsze nalezy zrobic super
wydajną winde za pomocą np nlite tylko do gier. Po drugie dopiero wtedy zacząc eksperymenty
z komputerem czyli oc. Po trzecie nie robic z siebie warjata, który ogranicza sie do jednej
platformy gier nie z przyczyn finansowych, tylko jakichś steków bzdur nawtykanych przez fanboya...

Nekromantik ja powiem tak grać na konsoli w jej gry, i grac na pc w gry z tej platformy i nie porowynwac, bo komp i konsola jak sie je ma obie to sie wzajemnie usupelniaja i dobrze powiedziales ze jak kogos stac na konsole i jej nie kupi przez wlasna ignorancj(np. czyli ze jakis fanboy PC naopowiadal cos o konsoli np. ze sterowanie nie wygodne itd. ) to glupota(tu mi chodzi o ludzi grajacych czesto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za mało inteligentny człowieczek twierdzi ze obszar gry zalezy od ramu?? napewno w jakims stopniu tak ale najwazniejsze jest pojemnosc płyt a PS3 ma przeogromna :D PS3 rullze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz nie ma fanboyów PCtowych, których stac na wywalenie kasy na konsole, ale jej nie kupią, bo są obrażeni. Są użytkownicy PC grający okazyjnie tzw niedzielni gracze, pewnie oni twierdzą, że maszynka do gier jest zbędna. Chyba że mówisz o dzieciach pasożytach żyjących na koszt rodziców i sępiących od nich pieniążki na PCta, konsole, gry, a kiedy rodzice się nie zgadzają, wtedy tupią swoimi malutkimi nóżkami i wrzeszczą na forach internetowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz DVD - filmy ,
Internet - PC ,
Konsola - gry ,
tak to u mnie na dzień dzisiejszy wygląda , jak PS3 sprawdzi się w akcji jako odtwarzacz Blu-Ray i przeglądarka internetowa ( z podpięta klawiatura jakby co ) to PC naprawdę będę bardzo rzadko włączał ( dla emule''a ).
A najlepsze gry są na konsolach , a PC ma gry nie dla estetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:20, Nekromantik napisał:

No proszę kolejny fanboy obrażony na PC bo gry nie chcą chodzic :D


Mam PC i się tego przecież nie wstydzę i nie rozumiem o co ci chodzi , gram nawet czasami w Quake''a 4 ale mówię ,że
kupując PS3 mam odtwarzacz Blu-ray , internet i super gry a raczej filmy interaktywne jak nazywaja Heavenly Sword.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze tytuły najlepsze gry są na PC
nikt więc nie wygłasza podobnych herezji ze NA konsoli są lepsze gry albo ze prawdziwi PC gracze porzucą granie na PC dla PS3 czy innej konsoli never !!! na takie coś mogła by być tylko jedna odpowiedz
cyt: spalić heretyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co za mało inteligentny człowieczek twierdzi ze obszar gry zalezy od ramu?? napewno w jakims stopniu tak ale najwazniejsze jest pojemnosc płyt a PS3 ma przeogromna :D PS3 rullze"

Po pierwsze obszar gry w dużym stopniu zależy od ramu ponieważ im większy obszar tym więcej informacji trzeba przechowywać by "były pod ręką", przyznaje można wczytywać te informacje z płyty ale to odbije się na płynności działania ponieważ płyta przekazuje wolniej informacje niż ram.
Po drugie czuje się obrażony stwierdzeniem tego pana i proszę rozpatrzyć wstawienie mu warna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na czas nieokreślony przechodzę na... N64 by grać w Zeldy. Hehe.
Foris: jak uważasz, że ktoś obraża innych użytkowników czy robi inne rzeczy sprzeczne z regulaminem to pod adresem http://www.gram.pl/moderator możesz to zgłosić.

Obszar gry dostępny bez wczytywania (nazwijmy go "poziomem") oraz jakość tekstur bezpośrednio zależy od ilości pamięci RAM (przy czym to drugie zależy od pamięci, jaką dysponuje procesor graficzny).

No więc przesiadam się na N64. Do zobaczenia, fanboye Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makratos ja nie mam odtwarzacza B-L ale nie przeszkadza mi to w oglądaniu filmów w takiej rozdzielczosci jaką oferuje B-L. Polska to rzeczywiscie prawdziwa wylęgarnia fanboyów Sony, chodzi mi o piętnowanie tych zakompleksionych dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:00, rafael18 napisał:

Co za mało inteligentny człowieczek twierdzi ze obszar gry zalezy od ramu?? napewno w jakims
stopniu tak ale najwazniejsze jest pojemnosc płyt a PS3 ma przeogromna :D PS3 rullze


Dalej nie rozumiesz na czym polega dyskusja. Podpowiem - nie na obrażaniu adwersarza.
-2 do statusu (bo z bonusem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to zamontowano w Xboxach oraz PS3 dyski twarde, by móc zainstalowac grę, dzięki czemu będzie wczytywac dane szybciej. Wczytanie mapy do pamięci jest kluczowe, nawet najlepszy processor z 8Mb cache nie jest w stanie zdziałac cudu, gdy mało ramu. Nawet starocia typu Duron 1200 warto podrasowac do 1Gb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:10, Nekromantik napisał:

Makratos ja nie mam odtwarzacza B-L ale nie przeszkadza mi to w oglądaniu filmów w takiej rozdzielczosci
jaką oferuje B-L. Polska to rzeczywiscie prawdziwa wylęgarnia fanboyów Sony, chodzi mi o piętnowanie
tych zakompleksionych dzieci :D


To albo masz odtwarzacz HD-DVD albo sciągasz filmy co ważą 15 GB i oglądasz je na monitorze , a to by oznaczało , że mam do czynienia z cięzkim przypadkiem , ale pewnie ściemniasz , a ostatniego zdania nie mogę rozszyfrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makratos nie ściągam tylko przenoszę z dysku na dysk ; ) Ale są też sklepy, gdzie możesz kupic gry, filmy programy i pobrac je przez internet bez zatrudniania poczty i kurierów. Musisz potrenowac dekodowanie przekazów, bo to podstawa w komunikowaniu interpersonalnym, norma wespół egzystencji społeczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:04, Nekromantik napisał:

Makratos nie ściągam tylko przenoszę z dysku na dysk ; ) Ale są też sklepy, gdzie możesz kupic
gry, filmy programy i pobrac je przez internet bez zatrudniania poczty i kurierów. Musisz
potrenowac dekodowanie przekazów, bo to podstawa w komunikowaniu interpersonalnym, norma wespół
egzystencji społeczności :D


Rozumiem cos takiego jak Video Marketplace na Xbox Live! i ty z tego korzystasz , ale oglądasz na 19 calowym monitorku , ja myślałem , że HD zrobionę jest pod te 40 calowe odbiorniki , bo w tedy widać to 6 razy DVD.
A komunikacja niewerbalna jak i niewerbalna jest moją mocną stroną w trzech językach nowożytnych i zawszę wiem o czym piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować