Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Makratos nie korzystam z tych usług, nie mam stałego dostępu do neta ; ) Gram na 17" bo 19" i większe są zbyt duże i ogarnięcie tych wszystkich szczegółów na wielkim monitorze bywa trudniejsze w grach PC, jeśli chodzi o moją skromną osobę. Filmy oglądam rzeczywiscie na TV full hd, tylko czasem używam virtualnego monitora do filmów, programów 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak ci konsolowcy mówią: a bo na pc musisz instalować patche do gier. a bo musisz instalować gry. A ja się pytam co to za problem zainstalować grę czy patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:40, Tomek1120 napisał:

Najlepiej jak ci konsolowcy mówią: a bo na pc musisz instalować patche do gier. a bo musisz
instalować gry. A ja się pytam co to za problem zainstalować grę czy patcha?


Jak już zainstalujesz gre to tylko grać.
Żaden problem tylko czasami ten patch jest pół roku od premiery gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek wiele gier na Xboxa i PS3 będzie można instalowac na dysk twardy, pytanie czy (kiedy) znajdą się zapaleńcy, którzy będą potrafili zrobic moda, patcha dla takich gier. Te Konsole to już prawie PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:57, Tomek1120 napisał:

chodzi mi o to że na pc da się zainstalować patcha a na ps3 jak jakiś błąd w grze będzie to
koniec. bo jak go wgrasz na płytę?



Buhahahaha , tak niektórzy udają że się znają , że mieli kiedyś konsole i stwierdzają , że lepszy do grania jest PC. Dobrze , że nie podałeś argumentu z rozdzielczością , która kuła was w oczy , teraz jest modny w waszych szeregach argument , że nic nie trafiacie sterując padem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:12, Tomek1120 napisał:

Ech... i tak na razie rodzice nie zgadzają się na konsole


Radzę ci kup sobie na razie PS2 lub Xboxa i kup sobie 10 najlepszych gier za grosze , możliwe , że przez dwa tygodnie nikt cię nie zobaczy na osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że PC ma to samo co konsola, plus dużo więcej.
Że trzeba sprzęt wymieniać? Phew, wcale nie trzeba aż tak często(ja raz na trzy lata xP) Kupujesz kompa - masz i internet i gry i sprzęt do robienia grafiki, do słuchania muzyki itd. Co jakiś czas jak chcesz grać w max ustawieniach na pc, musisz lekko go ulepszać, ale to nie jest takie drogie. A konsolowiec kupuje sobie PSX za masę kasy, potem PS2 za podobną ilość, następnie PS3, i tak to się kręci. Prawda jest taka że konsolowiec po prostu rzadziej wydaje pieniądze, ale WYDAJE.
Że na klawiaturze gorzej się gra we wszelakiej maści zręcznościówki? - podłączenie pada to kilka sekund.
Że na telewizorze lepiej wygląda? - Subiektywne odczucie, zawsze możesz kompa podłączyć do TV xP
Że mniej jest gier dla ludzi lubiących "akcję"? To już nie wina PCta.
Nie chcę nikogo atakować, nie mam nic do grających na konsolach, po prostu wypowiadam moje zdanie. Jak ktoś chcę skontrować, proszę bardzo.

AHa, ludzie mówią - że konsole to już prawie PCty itd. itp. Ale dla mnie to jest totalna głupoty. Bo jak tak dalej pójdzie to każda konsola będzie praktycznie tym samym co PC... tak naprawdę to konsole idą w kierunku jak największego "skomputeryzowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sad Statue Konsole to komputery tyle, że wyspecjalizowane, jednak mają coraz więcej funkcji. Mac choc jest komputerem, to nie można powiedziec, by był PCtem, podobnie konsole. Więc nie wiem o jakich głupotach mówisz i nie ma co Się tu obrażac na korporacje walczące o rynek zbytu dla swoich eksperymentalnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obrażam na nikogo xP Po prostu wydaje mi sie nie co głupie robienie z konsoli coś na kształt PCta.. Choć Nie tyle głupio co komercyjne, nie wiem jak to wyrazić.. To tak jakbyś oferował ludziom coś, powiedzmy "słabszego", a raczej innego, wyspecjalizowanego w jednym kierunku(w tym wypadku gry), a potem rozszerzył to na wszystko co ma to "inne" Pomyśl nad tym chwilę... Dla mnie to niesprawiedliwość. Bo wiem że ludziom to się spodoba, ale tak naprawdę to wtedy nie będą już konsole.

Co do tematu - to bujda na resorach. I nie dlatego że tak konsola jest "bleee", tylko dlatego że gracze obu tych platform tak bardzo się różnią, że to raczej nie możliwe. A jeśli NCSoft uważa że ludzie przeniosą się na PS3 tylko z powodu ich gier to się grubo przeliczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:49, Nekromantik napisał:

Jak pewnie zauważyłeś Ncsoft planuje prawdziwy przewrót na świecie, także czy chcesz tego czy
nie trenuj już przesiadanie Się na PS3 :P


Nie denerwuj mnie xD
Ps: Jakby mnie siłą zmusili, do zakupu jakiejś konsoli, to i tak wybrał bym nowego xboxa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wybrałbym Wii. PS3 nie ma jeszcze nic, co chciałbym miec, Xbox będzie musiał się podzielic grami z PC - tak nakaże M$, a Wii to zwyczajnie cudo, bez porównania z innymi Konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:03, Nekromantik napisał:

Na Twoim miejscu wybrałbym Wii. PS3 nie ma jeszcze nic, co chciałbym miec, Xbox będzie musiał
się podzielic grami z PC - tak nakaże M$, a Wii to zwyczajnie cudo, bez porównania z innymi
Konsolami.


Wii? A myślałem o tym xP Ale dla mnie Wii to bardziej konsolka imprezowa. Nawet Konami powiedziało że nie wyda na tą konsolę Silent Hilla, bo niezbyt nadaje się do grania w tak poważną grę jak "Ciche Wzgórze". Wątpię aby na nią czy jakąkolwiek konsole wychodziły gry w które chciałbym grać. Oczywiście lubię nie które gry z konsol(MGS, Silent Hill), ale bez cRPGów(wolnych i w "swojskich klimatach"), strzelanin MMO i RTSów czy innych strategi turowych raczej nie mógłbym funkcjonować jako gracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować