Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Czy wy też macie takie przeczucie jak ja, że powinienem już być Brygadzistą?

Czyżby po tylu degradach zaczęli mnie sprawdzać?

Chyba, że to wina tego, że coraz mniej piszę i gram.pl powoli zaczyna mnie męczyć.

Nie, to chyba tylko mi się przewidziało.

Mam nadzieję, że jutro możliwe wrócę do Brygadzisty po mojej "wzgórzowatej" przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:29, stiffyone napisał:

Czy wy też macie takie przeczucie jak ja, że powinienem już być Brygadzistą?


Wczoraj głosy mi tak mówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wrócisz, wrócisz, to na pewno... Czas, bo tylko on, pokaże :)... Mnie też gram.pl zmęczyło, ale dostałem awans na Delegata i z powrotem chęć wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:32, BzyQacz napisał:

Cóż, wrócisz, wrócisz, to na pewno... Czas, bo tylko on, pokaże :)... Mnie też gram.pl zmęczyło, ale dostałem awans na Delegata i z powrotem chęć wróciła.


Nie chodzi o to, że wróciłaby mi chęć do częstszego przebywania w naszym gramowym społeczeństwie :)

Chodzi mi o to, że przez te moje wybryki (często nawet przypadkowe) ktoś trzyma mnie za koszule i nie chce puścić dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 10:40, stiffyone napisał:

Chodzi mi o to, że przez te moje wybryki (często nawet przypadkowe) ktoś trzyma mnie za koszule
i nie chce puścić dalej ;D

Nie ma takiej możliwości. Chyba że dostałeś degrada i od razu przywrócono ci poprzedni status, wtedy punkty musiałbyś zbierać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:43, TigerXP napisał:

Spokojnie, poczekaj chwilę, jesteś przodownikiem dopiero od miesiąca, tak szybko to na brygadziste chyba się nie wpada.


Oj wpada, a bierze się to z tąd, że byłem już Brygadzistą kiedyś i obliczyłem, że piszęć mniej-więcej tyle samo już powinienem nim być parę dni temu, a do teraz nie mam =)

Sam pewnie widziałeś oglądając moje statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:29, stiffyone napisał:

Czy wy też macie takie przeczucie jak ja, że powinienem już być Brygadzistą?

Jakiś czas temu miałem przeczucia, że wkrótce powinieneś mieć Wroga Ludu, jednak moje przeczucia się nie sprawdziły tak, więc może Twoje przeczucia też są mylne. ;]

Dnia 25.07.2007 o 22:29, stiffyone napisał:

Czyżby po tylu degradach zaczęli mnie sprawdzać?

Mi się tam wydaje, że moderatorzy każdego sprawdzają. Chyba, że co innego miałeś na myśli mówiąc "sprawdzać".

Dnia 25.07.2007 o 22:29, stiffyone napisał:

Chyba, że to wina tego, że coraz mniej piszę i gram.pl powoli zaczyna mnie męczyć.
Nie, to chyba tylko mi się przewidziało.

Wystarczy sobie przez kilka dni mniej popisać, niż zwykle i awans już się opóźnia tak, więc bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu nie zdobyłeś jeszcze wystarczającej ilości punktów, niż to, że ktoś nie chce być Ty awansował.

Dnia 25.07.2007 o 22:29, stiffyone napisał:

Mam nadzieję, że jutro możliwe wrócę do Brygadzisty po mojej "wzgórzowatej" przeszłości.

Stanie Ci się coś jak nie awansujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 11:31, Kukowsky napisał:

> /.../ > Wystarczy sobie przez kilka dni mniej popisać, niż zwykle i awans już się opóźnia tak, /.../

A Wy, towarzyszu sekretarzu, zamiast pouczać innych, piszcie, bo Wam awans powinien wypaść na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Rzepa

Bardzo dziękuję za twą odpowiedź, ale jest parę nieprawidłowości do sprostowania.
Zacznę od tego, że wszyscy są omylni, ale i sam miałem przez jakiś czas przeczucie, że jestem tu już niepotrzebny i nikomu już na mnie nie zależy. Wrogiem Ludu nie jestem i nie będę, ponieważ zawsze próbowałem bynajmniej, chociaż nie zawsze wychodziło jak powinno, być uprzejmy i nie szkodzić nikomu. Moderatorstwo to zawsze doceniało mniejszymi lub większymi nagrodami, ale to już za mną i mam nadzieję na piękny powrót do starych dobrych czasów szarego niczym niewyróżniającego się forumowicza. Możliwe, że nie miałem okazji parę dni nie być wśród waszego grona i z tąd pewnie przyczyna tego dalekiego awansu. Zresztą kto by mi źle życzył :) Jak nie awansuję to zapewne uciekną daleko stąd i nigdy już więcej się nie pokażę ;D Żartowałem, ale z pewnością będę pisał mniej. Natomiast jak awansuję co chyba mało zmieni ludzie (forumowicze) zmienią do mnie nastawienie i nawet może jak wcześniej wspominałem będą mnie uważać jak kiedyś za przeciętnego miłego forumowicza. To tyle od mojej skromnej osóbki i myślę, że i ty będziesz miał inne przeczucia =)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,

stiffyone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to delegatem raczej będę za 2 lata bo na kompa mogę wchodzić tylko w piątki i soboty gdy chodzę do szkoły. Teraz w wakacje to nadrabiam. No i te 4 degrady, Wszystkie przez pomyłkę, raz to pisałem w 2 tematach i dodałem posta do innego tematu przez pomyłkę. No w sumie jest to trochę moja wina, mogłem uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:03, Dominik000 napisał:

Ja to delegatem raczej będę za 2 lata bo na kompa mogę wchodzić tylko w piątki i soboty gdy
chodzę do szkoły. Teraz w wakacje to nadrabiam. No i te 4 degrady, Wszystkie przez pomyłkę,
raz to pisałem w 2 tematach i dodałem posta do innego tematu przez pomyłkę. No w sumie jest
to trochę moja wina, mogłem uważać.

Znam ten ból.

Ja też nie moge w roku szkolnym tak często wchodzić tak samo jak ty, ale najczesciej w pjątki i weekend.
W wakacje naprawde nadrabiam i wiekszośc postów w nie napisałem, jednak za kilka lat być może bede miec jakis wysoki status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wchodzić kiedy chcę... Ale powtarzałem i powtarzam nadal, NIE JESTEM tu dla statusów, a dla społeczności Gramu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zagadke:
dla kogo należy sie degrad
osoba1 - Nie powiem nic ;) Ale wzywam modka ;)
osoba2 - ZBANOWAĆ GO I JEGO OFICJALNE KONTO !!
Odp. zaskakująca bo dla 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:05, bezimienny15 napisał:

mam zagadke:
dla kogo należy sie degrad
osoba1 - Nie powiem nic ;) Ale wzywam modka ;)
osoba2 - ZBANOWAĆ GO I JEGO OFICJALNE KONTO !!
Odp. zaskakująca bo dla 1

Hm, a co jeśli osoba 2 napisała PO interwencji modka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:09, samson92 napisał:

> mam zagadke:
> dla kogo należy sie degrad
> osoba1 - Nie powiem nic ;) Ale wzywam modka ;)
> osoba2 - ZBANOWAĆ GO I JEGO OFICJALNE KONTO !!
> Odp. zaskakująca bo dla 1
Hm, a co jeśli osoba 2 napisała PO interwencji modka? ;)

cinus` to obserwowal. zmienił swoj post (najpierw było "zaraz coś napisze")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:07, Farmer Widomo napisał:

No właśnie ...dziwne...



Nie dziwne, ponieważ moderatorzy tym "nowym" dają mniejsze kary, natomiast ci z większym stażem są traktowani o wiele bardziej surowo. Czasami nawet aż nazbyt surowo, ale jak to mówią:

"1. Moderator ma zawsze rację.
2. Jeśli nie ma racji, to patrz punkt pierwszy
".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie powiem nic, ale jednak i tak cos napisze".

Przeanalizuj to w oparciu o zacytowany przez Ciebie fragment. Notabene, kara slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować