Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - garść informacji

145 postów w tym temacie

No w sumie fajnie ale szkoda tego braku opisów przedmiotów:) to nie tylko opis ale fajnie napisany tekst :) jak słuchanie dobrego mistrza gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odgłos zmiany tury? to takowe jednak będą? Bo dotychczas zapowiadany był tylko czas rzeczywisty oraz aktywna pauza czyli (nie)sławny V.A.T.S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że będzie to najlepsza gra serii nie ma co marzyć, zaskakująco dobrze brzmią jednak obietnice twórców. Nie za bardzo podoba mi się za to istnienie najemników i to, że niektóre wybory nazwano nienaturalnymi, ciekawe co pod to zdołają twórcy podciągnąć. Obietnice... Gdyby tylko Bethesda nie łamała ich tak wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 12:50, gongal napisał:

Plus, jak wynika z wywiadu, w grze pojawi się średnio ciekawy sposób przemieszczania się po
mapie znany z Obliviona.

Powiedzialbym ze system podrozy z Obliviona to jeden z najgorszych jakie stworzono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poczytałem sobie o VATS! I tragedia, sami tam piszą ze to nie będzie system turowy! I nie ma co się łudzić.. To będzie coś w stylu "Aimed Shot":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda nawet czytac o tej profanacji... ide pograc w F2 :)

Najciekawsze sytuacje (efektowne trafienia) będą pokazane jeszcze raz w krótkiej powtórce, tak jak w filmach.

czyli F3 idzie w strone grafiki i efektow... szkoda - ale to bylo pewne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 12:59, EmperorKaligula napisał:

Najciekawsze sytuacje (efektowne trafienia) będą pokazane jeszcze raz w krótkiej powtórce,
tak jak w filmach.


czyli F3 idzie w strone grafiki i efektow... szkoda - ale to bylo pewne :/


Oczywiście nie słyszałeś nigdy o takiej umiejętności jak bloody mess w poprzednich falloutach? Bo to jest praktycznie jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 12:59, EmperorKaligula napisał:

szkoda nawet czytac o tej profanacji... ide pograc w F2 :)

Najciekawsze sytuacje (efektowne trafienia) będą pokazane jeszcze raz w krótkiej powtórce,
tak jak w filmach.


czyli F3 idzie w strone grafiki i efektow... szkoda - ale to bylo pewne :/

Oczywiście, że to było pewne. Nie po to jest 3D, aby nie było widowiska i efektów.
Dokładnie nie czytałem o tym całym ''VATS'', ale jeśli rzeczywiście jest tam tyle turówki co w korycie delicji, to powinni będąc świadomi, że tak oddalają się od pierwowzoru, dodać do tytułu gry kilka literek, wyrazów tak jak zrobiono to w wypadku BoSa. Wtedy poziom wyrozumiałości byłby większy, a tak to jawny zamach na jedną z najlepszych serii w historii :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie spartolili robotę przenosząc serię w interface fpp. Zatracony klimat nie zostanie niczym zrekompensowany.
Jedno jest zastanawiające. Fallout był świetny, Fallout 2 jeszcze lepszy. Jaki będzie Fallout 3 idąc tym tokiem myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:05, FiN napisał:

Bo to jest praktycznie jedno i to samo.

różne rzeczy tam widziałem, ale powtórek jakoś sobie przypomnieć nie mogę. a jeśli chodzi ci o krwawą jatkę, to tam po prostu wrogowie ginęli efektownie (ale tylko raz, bez "repley-ów")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:09, Kawosz napisał:

Wg. mnie spartolili robotę przenosząc serię w interface fpp. Zatracony klimat nie zostanie
niczym zrekompensowany.
Jedno jest zastanawiające. Fallout był świetny, Fallout 2 jeszcze lepszy. Jaki będzie Fallout
3 idąc tym tokiem myślenia.

zależy kogo pytać:
dla fana obivona co poprzednich falloutów na oczy nie widział bo to 2d wiec beznadzieja będzie super.
zaś dla fana poprzednich części będzie powodem żeby się za boozarem rozejrzeć i go w siedzibie betshy zaprezentować ;)
przynajmniej tak to wynika udostępnionych już informacji, czasem mogą jeszcze przejrzeć na oczy i ocalić życie robiąć zwrot o 180 stopni jeśli chodzi o tworzenie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:06, HiroshiTakubo napisał:

Oczywiście, że to było pewne. Nie po to jest 3D, aby nie było widowiska i efektów.
Dokładnie nie czytałem o tym całym ''VATS'', ale jeśli rzeczywiście jest tam tyle turówki co
w korycie delicji, to powinni będąc świadomi, że tak oddalają się od pierwowzoru, dodać do
tytułu gry kilka literek, wyrazów tak jak zrobiono to w wypadku BoSa. Wtedy poziom wyrozumiałości
byłby większy, a tak to jawny zamach na jedną z najlepszych serii w historii :P!


gdzies bylo wspomaniane ze F3 bedzie mozna ukonczyc bez VATS''a (ukłon w strone nieduczonego amerykanskiego odbiorcy, ktory mysli tylko jak zaklada skarpety co i tak jest dla niego wysiłkiem) -> co nam daje: Real Time Shooter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:10, sig. napisał:

> Bo to jest praktycznie jedno i to samo.
różne rzeczy tam widziałem, ale powtórek jakoś sobie przypomnieć nie mogę. a jeśli chodzi ci
o krwawą jatkę, to tam po prostu wrogowie ginęli efektownie (ale tylko raz, bez "repley-ów")

Idea jest zachowana, w i jednym i drugim chodzi o to by jak najefektowniej zabić przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:10, sig. napisał:

różne rzeczy tam widziałem, ale powtórek jakoś sobie przypomnieć nie mogę. a jeśli chodzi ci
o krwawą jatkę, to tam po prostu wrogowie ginęli efektownie (ale tylko raz, bez "repley-ów")

Chyba, że zaraza potem równie efektownie ginęła postać gracza - wtedy była taka maksi-nie-do-końca-powtórka całego starcia (nie używałem opcji save w czasie walki - o ile taka możliwość w ogóle istniała).

Niewiele w tym nowego tylko w końcu wyjaśniono jak działa ten nieszczęsny VATS i do czego służy...
Kto się pisze na radosne wyżynanie setek mutantów w grudniu przyszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w f2 i tactisie się dało podczas walki zapisywać (pamiętam bo osobnego slota do tego używałem) niewiem co z jedynką bo nie grałem (nienawidzę ograniczeń czasowych, za to lubię przerwać linię fabularną i pozwiedzać okolicę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować