Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout 3 - garść informacji

145 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 13:17, sig. napisał:

w f2 i tactisie się dało podczas walki zapisywać (pamiętam bo osobnego slota do tego używałem)
niewiem co z jedynką bo nie grałem (nienawidzę ograniczeń czasowych, za to lubię przerwać linię
fabularną i pozwiedzać okolicę)

W jedynce nie jesteś cały czas ograniczony czasowo (jak już znajdziesz tego water chipa to już go nie ma) - poza tym można wysyłać karawany z wodą dla krypty i w ten sposób przedłużyć sobie odliczanie (o 30 dni? nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:20, hallas napisał:

> w f2 i tactisie się dało podczas walki zapisywać (pamiętam bo osobnego slota do tego używałem)

> niewiem co z jedynką bo nie grałem (nienawidzę ograniczeń czasowych, za to lubię przerwać
linię
> fabularną i pozwiedzać okolicę)
W jedynce nie jesteś cały czas ograniczony czasowo (jak już znajdziesz tego water chipa to
już go nie ma) - poza tym można wysyłać karawany z wodą dla krypty i w ten sposób przedłużyć
sobie odliczanie (o 30 dni? nie pamiętam).


zawsze mozna sie pomeczyc z 30minut i na poczatku (majac poczatkowe questy juz zrobione) zdobyc chipa (mutki potarfia same nawzajem sie zabic - miotaczem, a jak zaczniemy walke od head shota to robi sie latwo :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, zobaczymy, co będzie dalej, chociaż system walki nie wydaje mi się jeszcze do końca jasny - powinni wypuścić jakieś tech-demo, aby można było to zobaczyć na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Zdeka szkoda, że F3 będzie takim mniejszym F2, ale za to w 3D i innym sposobem walki. Jednak i tak czy siak, mi się pewnie spodoba ten styl walki w grze,ponieważ najbardziej lubię akcję. ;]

A jednym z bardzo niewielu RPG''ów, które mnie wciągnęły do siebie na długi czas był Fallout 2. Tactics był już zdeka odgrzewanym kotletem, a jedynka to jakaś taka trochę niedopracowana w stosunku do F2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:10, sig. napisał:

różne rzeczy tam widziałem, ale powtórek jakoś sobie przypomnieć nie mogę. a jeśli chodzi ci
o krwawą jatkę, to tam po prostu wrogowie ginęli efektownie (ale tylko raz, bez "repley-ów")


Powtórek nie było, po prostu nieszczęśnika efektownie rozrywało :) w chwili spotkania z twoją giwerą.
Te replaye to jakaś pomyłka - wyjdzie coś w rodzaju Max Payne - zwolnienie czasu i kręcąca się kamera wokół ofiary :/ niech już lepiej by pozostał Blood Mess w postaci z 1&2.
Odnośnie walki to na przekór powiem, że w zasadzie w jedynce i dwójce pod koniec gry rzeczywiście mordowało się setki mutantów/żołnierzy Enklawy/bandytów itp. Konia z rzędem kto przeszedł całość bez jednego wystrzału albo z INT 10 i 300% retoryki perkami dot. osobowości itp. przekonał Franka Horrigana do poddania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:32, Uspatente napisał:

Powtórek nie było, po prostu nieszczęśnika efektownie rozrywało :) w chwili spotkania z twoją
giwerą.

wiem, zawsze go brałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA tam się cieszę. Mimo, że Fallout 2 przykuł mnie do monitora na dobre 3 miechy, to jednak chciałbym coś nowego w serii, czytaj: takiego Fallouta, jakiego tworzy Bethesda. :) Dla mnie miodzio. Czekam z niecierpliwością premierę i kolejne informacje o grze, w szczególności wymagania sprzętowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout mnie nigdy nie jarał i nadal nie jara. Podchodziłem do niego dwa razy i za żadnym z nich nie zabawiłem dłużej niż pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe ze osoby ktore nie moga sie doczekac Fallouta 3 to glownie ludze ktorzy nie grali, albo im sie nie podobaly poprzednie Fallouty...
Przypomina mi to pewien artykul o Falloucie 3 ktory ukazal sie kawal czasu temu na gram.pl.
Autor w tym artykule cytowal przedstawiciela Bethesdy ktory powiedzial ze gra nie bedzie dla wszystkich itd... Autor artykulu interpretowal to tak ze zadowoleni beda glownie fani gry , a gra nie bedzie przystepna dla kazdego fana adventure gier:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro patrzeć na to co robią ze starą dobrą serią. Seria TES była ok, miała swoje sztandarowe cechy jak np. generowanie postaci już w grze, FPP, tryb levelowania... Niemniej jednak uważam, że droga którą obiera (w zasadzie obrała już) Bethesda kończy się ślepym zaułkiem i jest ostatnim gwoździem do trumny z serią Fallout. Brak opisów - szkoda, były najlepsze w tej grze (kto pamięta tekst wyświetlający się po zabiciu Gizmna ;) albo opis jak powoli zaczyna męczyć cię choroba popromienna po wyjściu z glow ?)) druga sprawa - mapka, w F1 i F2 mieliśmy do dyzpozycji cały jeden stan. W F3 będzie Waszyngton i okolice... no niestety wydaje mi się, że Fallout został obdarty z tego co najlepsze i nafaszerowany dziwnymi rozwiązaniami. Przecież można było stworzyć grę w dokładnie takiej konwencji jak robi to bethesda ale nadać jej inny tytuł... nie wiem, Atomic Wasteland, Atomic Cafe whatever. A tak dostaniemy grę z kultowym tytułem, ale bez kultowego contentu... i nie sądzę aby sam tytuł był w stanie zapewnić grze sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze przy tych replayach były małe grzybki atomowe, aby pokazać jaka to super grafa będzie...ja walę...mam nadzieje, że ten durne powtórki będzie można wyłączyć ;/. Zresztą mam nadzieje, że po tygodniu prawdziwi fani Fallouta tak zmodyfikują grę, że będzie przypominać starego dobrego Fallouta, a nie Obliviona with guns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Czy będzie Bractwo Stali? I czy dalej będzie karma? Swoją drogą to dziwne że gracze nowi chcą zagrać w 3 i są tak negatywnie nastawieni do poprzednich części, które w końcu były jedną z najlepszych serii RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować