Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 22:16, Fagno napisał:


> pomoge ci http://www.pudelek.pl/artykul/1386
> jak widac niejestem taki zimny drań

widzę że ktos tutaj kożysta z bardzo dobrych źródeł informacji... jak pudelek doniesie ci jeszcze
o czymś ciekawym to daj znać :P, a wracając do Muchy - co to ma wspólnego z porównywaniem programów
?


Nic ale jak ci przeszkadzam to pujde z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z balcerowiczem było świetne.

koło repliki obrazu "Bitwa pod Grunwaldem" stoi Balcerowicz z tektury i majewski podaje miecz i mówi
-Masz ty Romku i ciachaj tu zawisze
Po czym Majewski wbija miecz w zawisze czarnego na obrazie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie majewski wraca do formy praktycznie nie mialem sie do czego przyczepic najlepsze sa od dawna juz rozmowy w toku/czy ktos zna miejsce gdzie mozna obejrzec odcinki majewskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była w końcu ta misja Janosika, bo ja oglądając niestety nie widziałem? Nie wiem czy nie było jej wogóle czy może po prostu ja przeoczyłem? Dzisiejszy program nie podobał mi się tak bardzo. Jakoś poprzednie mi bardziej przypadły do gustu. Rzecz jasne tradycyjnie podobały mi się Rozmowy w Tłoku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się zastanawiałem nad tym czy to ja coś nie kontaktuję :D ale wygląda na to że misji Janosika nie było...
Ale dzisiejszy odcinek mi się podobał, na pewno bardziej niż ten sprzed tygodnia... Rozmowy w Tłoku naprawdę dobre (jak jest Gilowska i Lepper to nie może być inaczej ;P) i ogólnie był fajniejszy, no może przez natłok materiału z ubiegłego tygodnia... taśmy prawdy to temat-rzeka dla takich jak Majewski czy Wojewódzki... ale to tylko świadczy o tym, że sytuacja w polityce robi się już po prostu żałosna... w końcu to przestanie być nawet śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 22:25, super bizon napisał:

Nic ale jak ci przeszkadzam to pujde z tad


Nie przeszkadzasz mi, zwłaszcza że jestem tu gościnnie :) Wytłumacz mi tylko co życie prywatne Wojewódzkiego ma do porównywania obydwu programów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bardzo bedzie wjezdzal szymon na lisa z tego ze odszedl z TVN...:D juz za pare chwil nowy odcinek ciekawe czy ten bedzie lepszy od poprzedniego...najlepsza bedzie przerobko "tasmy prawdy":D ZYCZE MILEGO OGLADANIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz podobała mi się bardziej czesc z goścmi niz "Rozmowy w tłoku". Lis świetny, a ta aktorka średnio mi przypadła do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszyła mnie najbardziej parodia posła wierzejskiego w Rozmowach w Tłoku. Świetnie został sparodiowany, z tą swoja głupią, statystyczną gadką o homoseksualistach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lis wypadł świetnie ,BUjakiewicz tylko rozwalała program.Wierzejskiego źle ucharakteryzowali,Beger jest bardziej pyzata,Zorro nie taki śmieszny.ALE I TAK RYCZAŁEM ZE ŚMIECHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobała mi się parodia Wierzejskiego, Bujakiewicz niezbyt dobrze wypadła, a Lis jak zawsze - wyszedł z twarzą. Ogólnie jeden z lepszych odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też to ogłądam, ale szczerze mówiąc, to Mayewski Show schodzi na psy... coraz gorsi goście, mało śmieszne filmiki. Jedyne co mi się bardzo podoba to Rozmowy w Tłoku... to przyznam bardzo humorystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować