Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - oficjalna informacja CD Projekt w kwestii ilości poszczególnych wydań gry

196 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 19:55, Deejay napisał:

> Ile na świecie? Sam chciałbym to wiedzieć;-)
ja też, ale Sol milczy... :/


Może się wstydzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz ostatni dziekuję CD Projekt, za zainteresowanie i czas poświęcony mojej osobie- za grę Wiedźmin, której nigdy nie dostałem. Grę zamowiłem pre-order i nigdy nie dotarła do adresata, który nigdy nie dostał żadnej wiadomości od kuriera(Masterlink), nie miał też jak odebrac przesyłki od placówki firmy kurierskiej, ponieważ po 2 dniach gra juz została zwrócona do CD Projekt-z nie wiadomych przyczyn, których nawet firma kurierska nie była w stanie mi udzielic, gdyż sami nie znali przyczyny i powodu zwrotu. Natomiast co sie tyczy CD Projekt - nie odpowiedziało na żaden z moich emaili w tej sprawie, dlatego nie wiem czy otrzymam zwrot pieniędzy bo na dostarczenie gry juz od dawna nie liczę. Nie mam zamiaru telefonowac do was bo uważam to za bezcelowe, zwłaszcza że jestem jednostką, jednostką którą można zignorowac, nieprawdaż. Podsumowując, nie licze na wasza odpowiedź bo mam to gdzieś
Uczmy się na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra nawalili co do Twojej przesyłki ale po co od razu spisywać ich na straty. Maile możesz olać bo to nic nie da, w gąszczu tych co oni dostają Twój mógł być nie zauważony. Pamiętam jak ja miałem problem z zamówieniem, wysłałem maila, nic nie odpisali. No to myślę sobie, że zadzwonię, tak będzie najlepiej(nie ma to jak rozmowa w dwie słuchawki zamiast maile). Wszystko się wyjaśniło i Wiedźmina już mam. Tobie też radzę spróbować bo to jedyne dobre wyjście zadzwonić i powiedzieć co jest i co Cię boli.

Zobaczysz, że wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się wnerwiłem niepotrzebnie tu zamawiałem Wiedźmina Edycje Kolekcjonerską!!! Czekam już 4 dni i nie dostałem ,a mogłem dostac w ciągu jednego dnia na wirtus.pl!!! Niby wszystko zawsze dobrze ,a jak zamawiam coś większego to dostaje nic. Kiedy wy macie zamiar mi to przysłac?? Nie dośc ,że na wirtus.pl jest taniej to jeszcze szybka przesyłka!! A i jeszcze dostępnośc za 1-5 dni i nie zmieniacie tego już od 5 dni lepiej napiszcie produkt niedotępny ,bo to mnie już dobija!! Już do was e-meile pisze odpowiadacie szybko ,ale nie wysyłacie produktów tak szybko!! Choc zawsze wszystko dostawałem na czas. I co to znaczy w e-mailu potwierdzającym kupno gry pisze transakcja zostanie zrealizowana 2.11.2007r (piątek) i jakoś gry nie dostałem!! Ostatnie pytanie!! Kiedy będziecie mieli dostawe ,bo niewytrzymam i skasuje zamówienice??!!

EDIT:
Sorry wpisałem nie w tym temacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz gre Wiedźmin ale gdzie reszta mojego EK zapłaciłem 200 złoty i mam niekompletną edycje podstawowa. Ludzie co z wami?! Tracićie ak klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:00, Gvynbleidd napisał:

Mam juz gre Wiedźmin ale gdzie reszta mojego EK zapłaciłem 200 złoty i mam niekompletną edycje
podstawowa. Ludzie co z wami?! Tracićie ak klientów.


Ja jeszcze nawet edycji pod nie dostalem bo jakis blad w magazynie zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na możliwość potwierdzenia paczki z dodatkami do EK. Ponoć pakujecie od pon., a ja nadal mam status paczki "wstrzymane"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:59, stanlee napisał:

A ja czekam na możliwość potwierdzenia paczki z dodatkami do EK. Ponoć pakujecie od pon., a
ja nadal mam status paczki "wstrzymane"!


Nie ty jeden. Podobnie jak wielu czekasz na paczkę i zmianę statusu zamówienia. Podejrzewam, że od poniedziałku wszystko zacznie się zmieniać, liczę na to bardzo. Nie ma co się załamywać i spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy rękaw na opakowanie Witchera ,z glowa wilka taka blyszczaca to tylko jak sie w Gram kupuje czy w Empiku tez dostane ?Kurde nie wiem czy kupic bo RPG nie lubie ale ciagle mnie to tego systemu walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:03, vazon napisał:

Nie ty jeden. Podobnie jak wielu czekasz na paczkę i zmianę statusu zamówienia. Podejrzewam,
że od poniedziałku wszystko zacznie się zmieniać, liczę na to bardzo. Nie ma co się załamywać
i spokojnie czekać.


Ta czemu w to nie wierzę. Po drugie robia nas po raz kolejny w wała. ponoć nie dostaniemy rekompensaty w postaci plakatu i naklejek. Tylko w postaci gratyfikacji w sklepiku wiedźmińskim w którym i tak nie ma nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 21:22, stanlee napisał:

Ta czemu w to nie wierzę. Po drugie robia nas po raz kolejny w wała. ponoć nie dostaniemy rekompensaty
w postaci plakatu i naklejek. Tylko w postaci gratyfikacji w sklepiku wiedźmińskim w którym
i tak nie ma nic ciekawego.


Ja miałem szczęście i dostałem resztę EK w piątek rano, a do tego właśnie naklejkę i plakat. Maila w sprawie obniżki w sklepiku nie otrzymałem i zastanawiam się czy wogóle otrzymam, bo nie otrzymałem maila z powiadomieniem o podziale przesyłki na dwie części tylko z newsa się dowiedziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ja nawet nie otrzymałem maila, aby potwierdzić wysyłkę reszty EK..
Moglibyście chociaż dać jakiegoś newsa o wysyłce II części EK, a nie milczeć jak grób.. -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 10:17, Sero21 napisał:

Świetnie, ja nawet nie otrzymałem maila, aby potwierdzić wysyłkę reszty EK..


Ja mam dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:40, azur65 napisał:

A w ogóle co z tymi którzy zamówili EK po premierze? Bo wydaje mi się że tych egzemplarzy jest
kilkadziesiąt, a już parę tysięcy osób to zamówiło.

Skąd wiesz ile osób zamówiło :>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, CDP widzę nadal ma nas głęboko.
A kiedy wyciągnie?
A niebiescy kiedy się tu pojawią?
Przecież przed premierą tacy chętni do pomocy byliście...
A teraz?
Teraz radźcie sobie sami - "Co złego, to nie my"?
Przyznajcie się wreszcie, że bezczelnie nas okłamywaliście, oszukiwaliście... Nie dotrzymaliście umów, a mało tego - nie przeprosiliście....
Może dość już tego żenującego spektaklu, milionów newsów o grze?
Może czas zacząć dbać o klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować